Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ SolarWave 3.0.0.62

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4609 postów

Napisano 2015.03.26, 14:48

AQQ SolarWave 3.0.0.62

Data wysłania: 2015.03.26, 13:48

Data aktualizacji: 2015.03.26, 13:48

Sorry, ale muszę wydać jeszcze jeden update. Część płatności była zablokowana jeżeli komuś ilość dni subskrypcji spadła do totalnego zera. Tak to jest jak na szybko wydaje się jakieś wersje. Ale inaczej nie dało rady. Mam nadzieję, że teraz będzie już wszystko ok.

Zmiany w AQQ SolarWave 3.0.0.62
  • Poprawki przy dokonywaniu płatności.
  • Poprawki lokalizacyjne.

Pobierz pliklista zmian
  • Beherit lubi to
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#2 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2085 postów

Napisano 2015.03.26, 15:29

Chyba za bardzo wziąłeś sobie do serca nasze narzekanie na to, że w temacie AQQ nic się nie dzieje. 5 wersji stabilnych w tydzień to lekka przesada xD Jak tam czat Facebooka? :)

PS Będzie hejt, że gdybyś trzymał kod w jakimś repozytorium i dokładnie sprawdził bla bla bla...

• Bartek Sz. lubi to

#3 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2015.03.26, 15:38

Bo poprzednia "stabilna" nie okazała się dość stabilna. :E Nie można było doładować konta jak ilość dni == 0. Wszystkie  metody były pokazane jako nieaktywne, zamiast tylko pierwszej. Taki efekt braku testów wersji stabilnej.

#4 Like.

Like.

Początkujący

• Zablokowany
  • 16 postów

Napisano 2015.03.26, 16:27

Kiedy zaczniecie coś robić żeby aqq było bardziej kompatybilne z gg?

#5 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5022 postów

Napisano 2015.03.26, 16:32

My już dawno zaczęliśmy - ciśniemy na autora komunikatora jak można ale on wie swoje :P
  • Bartek Sz., ss9227 i Like. lubią to

#6 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2015.03.26, 16:33

Sądząc po niedawnej wypowiedzi Oconnela, jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim zacznie coś z tym robić. Polecam uzbroić się w cierpliwość, AQQ to już nie jest jego główny projekt. :(

• Bartek Sz. lubi to

#7 blanes

blanes

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2015.03.26, 16:43

Próbując pobrać ze strony głównej AQQ czyli www.aqq.eu czy to wersję 32 bit czy 64 bit pobiera się wersja 3.0.0.60 zamiast 3.0.0.62

• Bartek Sz. i Deadmaster lubią to

#8 Jaro88PL

Jaro88PL

Mam pędzel, to go używam! =)

• Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2015.03.26, 17:29

...AQQ to już nie jest jego główny projekt. :(

I to jest najsmutniejsze jak dla mnie. Ja wiem że kwoty są symboliczne ALE zawsze myślałem, że jak coś nie jest głównym projektem tylko hobbistycznym to opłaty są pobierane ale dobrowolnie na wsparcie projektu i zachętę aby go rozwijać dalej, a nie jak to ma miejsce teraz przymusowo [jeżeli chce się używać], a aktualizacja wyjdzie jak autorowi się zachce i będzie miał więcej wolnego czasu bo to już projekt poboczny. I już pominę kwestię realizacji próśb abonentów, gdzie dla mnie osobiście to powinno być priorytetem, ze zwykłego szacunku dla klienta.

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact

#9 mienho

mienho

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 2015.03.26, 20:49

Oconnel skoro AQQ nie już Twoim priorytetem, a chcesz żeby nadal się rozwijało i przeżyło, to otwórz kod i podziel się nim przynajmniej z obecnymi wtyczkopisarzami. To taka moja skromna refleksja a zarazem propozycja, którą i tak pewnie olejesz
  • Beherit i Bartek Sz. lubią to

#10 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4609 postów

Napisano 2015.03.26, 22:24

To że nie priorytet nie oznacza zlewania projektu. Po prostu AQQ mój czas zajmuje w mniejszym stopniu niż kiedyś. Głowy do góry. Obsługa FB jest w toku nie martwcie się. 

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#11 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2015.03.27, 13:51

Oconnel skoro AQQ nie już Twoim priorytetem, a chcesz żeby nadal się rozwijało i przeżyło, to otwórz kod i podziel się nim przynajmniej z obecnymi wtyczkopisarzami.

Prędzej nastąpi koniec świata, niż Oconnel otworzy kod.

• Bartek Sz. i Shiny lubią to

#12 Like.

Like.

Początkujący

• Zablokowany
  • 16 postów

Napisano 2015.03.27, 17:03

To że nie priorytet nie oznacza zlewania projektu. Po prostu AQQ mój czas zajmuje w mniejszym stopniu niż kiedyś. Głowy do góry. Obsługa FB jest w toku nie martwcie się. 

Ty rób coś z gg a nie tylko fb. Jak przestane pisać ze znajomymi na fb a support co do gg będzie taki sam to bądź pewny że przestane używać tego programu.

#13 MacGregor

MacGregor

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 2015.03.29, 11:40

Nie jestem w temacie bo bardzo dawno mnie tutaj nie było. Ale o ile mi wiadomo to obecne API (?) Facebooka miało zostać zamkniętę. Więc nie bardzo rozumiem jaki jest sens dalszego rozwijania jego obsługi. Może warto popracować nad lepszą obsługą GG, bo pewnie wiele osób wróci do tego protokołu właśnie z powodu zamknięcia API facebooka. Poza tym i tak sporo osób powraca do GG, choćby ze względu na ich nowy bajer czyli rozmowy z nieznajomymi.

• Like. lubi to

#14 Jaro88PL

Jaro88PL

Mam pędzel, to go używam! =)

• Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2015.03.29, 12:05

... bo pewnie wiele osób wróci do tego protokołu właśnie z powodu zamknięcia API facebooka. ...

No raczej nie. Bo przeciętnego szarego użytkownika nie interesuje czy API jest dostępne czy nie, nawet nie interesuje go co to jest. Po prostu on chce pogadać na FB i ma to działać, a do momentu jak będą działały rozmowy przez FB albo Messengera na Androida to nie wrócą na GG.

Z resztą obecnie trwa wojna na komunikację mobilną. GG chwali się że ma o wiele wiele więcej osób na aplikacji mobilnej niż desktopowej co nie jest dziwne w czasie smartphonów i ogólnie dostępnego internetu. Messenger też ma sporo użytkowników. AQQ Mobile... no właśnie AQQ Mobile nie ma bo OC twierdzi że można sobie wgrać aplikację zastępczą dla protokołu XMPP, ale jakby każda firma tak myślała to równie dobrze FB i GG by mogło dać info w stylu: wgrajcie sobie tą i tą aplikację na androida i podajcie te dane. No chyba nie tak się buduje markę i renomę firmy ale co ja tam wiem :)

• Bartek Sz. lubi to

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact

#15 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2085 postów

Napisano 2015.03.29, 12:18

Nie jestem w temacie bo bardzo dawno mnie tutaj nie było. Ale o ile mi wiadomo to obecne API (?) Facebooka miało zostać zamkniętę. Więc nie bardzo rozumiem jaki jest sens dalszego rozwijania jego obsługi.

Ehh... Bez obrazy, ake przyjdzie taki, pieprznie głupotę bo mu się nie chciało przeczytać tematu albo chociaż ruszyć paroma zwojami i zadowolony -.- Nie trzeba nawet nic czytać, żeby się domyślić, że w związku z zamknięciem API v1 są prowadzone prace nad ALTERNATYWNĄ obsługą FB bez API. Bez działającego Facebooka w AQQ nie ma szans na utrzymanie i tak niezbyt dłużej ilości ludzi przy AQQ, więc teraz to jest priorytet, a nie GG, z którego korzysta (teraz omijam hejtowanie mnie) bardzo mało ludzi.

Użytkownik Deadmaster edytował ten post 2015.03.29, 14:16

• MeFisto lubi to

#16 Shinigami

Shinigami

Bywalec

• Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 2015.03.29, 12:42

A odnośnie facebooka, to teraz zmienili Messengera w "platformę" z własnymi aplikacjami. Ktoś się orientował czy można to jakoś wykorzystać do obsługi czatu w AQQ?

#17 Semtex

Semtex

Początkujący

• Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 2015.04.06, 12:53

Zanim polecę na buglistę chcę, ewentualnie, potwierdzić (lub nie) jeden bug: bardzo często jeżeli pierwsza wiadomość rozmowy jest linkiem bądź grafiką najzwyklej w świecie nie dochodzi ona do adresata.

Kolejna sprawa związana z tym samym problemem (tak mi się wydaje) czasem nie dochodzi tekst, wysyłam komuś wiadomość, on jej nie dostaje, tak jakbym nic nie wysłała, zamknięcie okna i wznowienie skutkuje tym, że ja też nie widzę tej wiadomości u Siebie, jakbym jej nigdy nie napisał, nie ma jej  też w archiwum.

Zauważył ktoś jeszcze podobny problem?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych