Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ SolarWave 3.0.0.73

• Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#41 ss9227

ss9227

Weteran

• Użytkownik
  • 532 postów

Napisano 2015.04.19, 12:04

To samo jest ze znakami & < >. Za to znak + nie dochodzi do nadawcy.

#42 Kucharskov

Kucharskov

Bywalec

• Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 2015.04.20, 15:46

Niemieckie znaki za to na rozmowie przez GG wyświetlają się w dymku (powiadomieniu) za to w ogóle nie pojawiają się archiwum/oknie rozmowy.

Kucharskov.pl - Młody Webmaster!

#43 Bartek Sz.

Bartek Sz.

Bywalec

• Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2015.04.20, 15:58

@Kucharskov, bo może OC jest w jakiejś część patriotą i dlatego taka sytuacja? xD

#44 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2015.04.20, 16:00

Za tydzień wyłącza XMPP dla Facebook a ta forma obsługi sieci jest po prostu nie dopuszczalna. Błędy na błędach, magiczne obliczanie daty wysyłki/otrzymania wiadomości, brak wylogowywania z sieci, brak pobierania starych wiadomości, brak współgrania z innymi klientami (zapomnijcie o zabieraniu do kibla smartfona i przeprowadzanie dalej rozmowy na tronie), dziwna obsługa emotek/zdjęć/udstępnień. Jak dla mnie kicha, obecnie mam dodane konto FB do profilu ale rozłączam się z nim (chociaż często dostaję wiadomości mimo rozłączenia xD), bo nie da się z tego normalnie korzystać. Myślałem, że obsługa będzie dorównywać chociaż XMPP ale... szkoda słów :)

• MeFisto, Bartek Sz. i ss9227 lubią to

#45 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.04.20, 20:45

I do kogo te pretensje? Chyba do Facebook-a :)

Apropo. Chyba całkiem przegapiliśmy fakt, że YouTube też zamyka swoje API i wprowadza API 3.0 które ogranicza również możliwość pobierania informacji w naszym Centrum Powiadomień. Badam temat zanim wydam wersję stabilną.

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#46 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2015.04.20, 21:06

Nie żartuj sobie :P Konkurencja ogarnęła FB w lepszy sposób, w AQQ po prostu tego się używać nie da. Rozumiem minimum funkcjonalności ale tutaj nie ma nawet żadnej wygody, błędy troją się w oczach.

A co do YT to Ty przegapiłeś, nie my :P Nie zganiaj winy na innych :P

#47 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 2015.04.20, 21:41

Inni pozwolili Ci troszkę pożyć w niewiedzy o wyłączeniu API od youtube. Masa aplikacji na starym api google pluła informacjami że zostanie wyłączone. 

Nadal nie umie czytać rozmiarów png :D

#48 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.04.20, 23:38

Teraz to jestem mega zawiedziony. Po przeanalizowaniu sprawy nie da się już dłużej (w elegancki sposób) uzyskać listy ostatnio dodanych filmów pochodzących z subskrybowanych kanałów. Działa jedynie metoda pośrednia - która pozwala uzyskać część nowo dodanych filmów ale nie wszystkich - tylko te które YouTube uważa "za ważne" dla użytkownika. Paranoja.

#49 Shinigami

Shinigami

Bywalec

• Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 2015.04.21, 00:03

..tylko te które YouTube uważa "za ważne" dla użytkownika. Paranoja.

Widzę że youtube chce się bawić w facebooka i kontrolować to co jego użytkownicy "chcą" widzieć :/ A odnośnie API v3, to dzisiaj dostałem emaila z Inoreader któego używam do rss: "Google is shutting down V2 API and RSS feeds with it. We already have a solution in place and are currently migrating your feeds to the V3 API. Expect more updates on the situation in the next days."

Ciekawe jak to rozwiążą, może ich patent będzie się dało zaimplementować jakoś.

#50 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.04.21, 00:28

Aktualnie przerobiłem wszystkie odwołania do API na wersję 3.0 - również te dotyczące pobierania tytułów i lajków w oknie rozmowy. Niestety tak na szybko to nie widzę możliwości pobrania wszystkich filmów. Jedyna droga to pobrać listę subskrypcji użytkownika -> potem iteracja tych kanałów -> dla każdego kanału pobrać ost. 5 filmów dajmy na to i je prezentować użytkownikowi. Niestety jest to szmat odpytań a nie liczę tutaj już nawet pobierania awatarów. Co gorsza wszystkie odwołania w API 3.0 wymagają klucza aplikacji. A przy każdym jednym odwołaniu zmniejsza się quota (maksymalna liczba zapytań) którą aplikacja może zużyć miesięcznie. Zatem trzeba te odpytania mocno konserwować. Jutro jeszcze popatrzę czy nie da się tego jakoś wyminąć - jeżeli nie to pokombinujemy z tym już po stabilce a do stabilki wejdzie bzdurna wersja "light" jaką zaserwował nam YT.

#51 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2015.04.21, 01:24

Aktualnie przerobiłem wszystkie odwołania do API na wersję 3.0 - również te dotyczące pobierania tytułów i lajków w oknie rozmowy.

Tzn. tytuły (i lajki - mniej ważne) wciąż będą działać, tak? To jest dla mnie najistotniejsze. YouTube w CP nie używam, więc interesuje mnie jedynie to co się dzieje w oknie rozmowy.

#52 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.04.21, 07:47

To działa poprawnie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych