Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak transferu obrazków i plików, błędne sortowanie

obrazki pliki plik sortowanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 SirSith

SirSith

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 2015.04.17, 11:51

Jak w tytule- obrazki, ani wycinki ekranu nie dochodzą do odbiorcy, ani do mnie. Nie ukrywam, że jest to bardzo przydatna funkcja i jedna z tych, dla których zdecydowałem się opłacać aqq. A tu zonk, nie działa. Tak, IE mam zaktualizowane, wszystko inne też. Po prostu nie działa, nie dochodzi.
Druga rzecz, sortowanie kontaktów na liście. Nie raz zdarza się tak, że kolejność sortowania sama ulega zmianie, po ręcznym przywróceniu rządanej wartości potrafi ona po chwili znowu zmienić się na inną.



#2 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2015.04.17, 12:14

O transferze w jakiej sieci piszesz?

#3 -Lukas-

-Lukas-

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • MiejscowośćŁańcut

Napisano 2015.05.01, 16:17

Witam.

U mnie po ostatnich aktualizacjach zniknęła możliwość transferu obrazków, wycinków ekranu itp. w sieci Facebook.

Co może być przyczyną?



#4 SirSith

SirSith

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 2015.09.05, 20:36

@Beherit A jakie ma to znaczenie? Czyżby aqq nie było przygotowane do przesyłania obrazków między różnymi sieciami w ramach tego samego protokołu? Piszę oczywiście o sieci xmpp, jeśli o to pytasz.
Plus zastanawiam się, czy @Oconnel zainwestował w jakikolwiek serwis QA, czy jako programista jest przekonany o idealności swojego kodu, któremu niestety do tego daleko (najbardziej aktywny dział forum to "Pomoc Techniczna", przypadek?).
Problemy o których pisałem wcześniej, do tego niestabilność działania komunikatora, problemy z zakańczaniem aplikacji, z optymalizacją, a dziś z połączeniem z siecią. Cóż, używałem aqq od dawna, jednak widzę, że obecna subskrypcja będzie ostatnią. Szkoda, kiedyś był to naprawdę dobry program.



#5 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2015.09.05, 22:02

@SirSith czasem transfer nie działa ze względu na używany serwer XMPP przez obie strony ;) Najlepiej jak napiszesz z jakiego serwera korzystasz i do jakiej osoby na jakim serwerze próbowałeś wysyłać plik.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych