Skocz do zawartości


Zdjęcie

AQQ LucidDream 3.0.1.10


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
69 odpowiedzi w tym temacie

#61 Beherit

Beherit

  In Sorte Diaboli

 • Wtyczkopisarz
 • 5031 postów

Napisano 2015.05.30, 12:46

Lol a od kiedy Ty błędy z buglisty naprawiasz.
 • Shiny lubi to

#62 Oconnel

Oconnel

  AQQ Developer

 • Właściciel
 • 4622 postów

Napisano 2015.05.30, 12:51

W swoim czasie złośliwcu ;) Czyli przy okazji kolejnej bety.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#63 Beherit

Beherit

  In Sorte Diaboli

 • Wtyczkopisarz
 • 5031 postów

Napisano 2015.05.30, 12:58

Jasne, odkąd pamiętam zawsze trzeba się prosić o naprawę błędów. Nie mydl innym oczu. Nikt nie chce zgłaszać błędów na bugliście, bo na naprawę czeka się miesiącami a nawet latami.

P.S. Prywatne uwagi w stosunku do mnie zostaw dla siebie albo jak już musisz to pisz na priv.
 • Shiny lubi to

#64 Narv

Narv

  Bywalec

 • Użytkownik
 • 121 postów

Napisano 2015.05.30, 13:26

Normalny użytkownik korzysta z wersji stabilnych, przepraszam ale taka osoba nie jest betatesterem. Zgłasza błędy tutaj, bo tak mu wygodniej licząc, że ktoś to naprawi i zainteresuje się tematem. Z podejściem: nie ma zgłoszonego błędu na bugliście, nie ma tematu - daleko nie zajdziesz. Tym bardziej, że nie każdy kto z komunikatora korzysta musi mieć konto na forum. Żeby korzystać z wersji beta komunikatora też trzeba posiadać płatną subskrypcję, trochę chore nie uważasz? Ktoś ma testować aplikację i jeszcze za to płacić? No ale jak wersji stabilnych jest jak na lekarstwo, a te co wychodzą są publikowane na szybko: jedna po drugiej i łatają po 1-2 błędy najczęściej związane z dodaną implementacją czegoś nowego z czego korzystać będziesz głównie ty Oconnel - to innego wyjścia nie ma. Na subskrypcjach dotyczących użytkownika wersji stabilnych trudno zarobić skoro stabilnych wersji praktycznie się nie wydaje. Nie obraź się ale każdy feature, który został ostatnimi czasy dodany jest według mnie zbędny. Wolałbym korzystać i zapłacić za multikomunikator, który będzie spełniał taką funkcję, a nie tylko posiadał takie słowo w opisie. Sieć GG umiera ale jeszcze duża część znajomych niektórych osób (szczególnie starszych) z niej korzysta - nie zdziwiłbym się gdyby tych osób było więcej niż świadomych użytkowników XMPP. Teraz tworzysz kombajn, oferujący wykonanie wycinków, których do sieci GG przesłać nie można, kombajn umożliwiający pobieranie materiałów z YT. Tylko po co? Multikomunikator ma służyć do komunikacji, obsługiwać jak najwięcej sieci i to w jak najwyższym stopniu funkcjonalności. Zapłaciłem za roczną subskrypcję, która już dobiegła końca. Nie przedłużyłem jej gdyż przez ten rok w komunikatorze nie zostało wprowadzone nic nowego co okazałoby się dla mnie użyteczne. Skorzystałem z alternatywnego rozwiązania i wiesz co.. jestem zadowolony gdyż od tego momentu nie załapałem ani jednej wywrotki komunikatora i to bezpłatnie. Żałuję, że tych 20 zł już wcześniej nie przekazałem na jakiś TOZ lub inne towarzystwo.

 

Swoją drogą, czemu wprowadzasz ludzi w błąd? Komunikator jest odpłatny, sytuacja była zgłaszana wielokrotnie zarówno na forum jak i na SB. Stosując takie zabiegi tracisz pozostałości dobrej opinii u reszty użytkowników.

Najlepszy komunikator na rynku. Nic nie kosztuje, jest szybki i obsługuje wszystkie pożądane sieci - jabber, gmail, gg, tlen i wiele innych.
żródło: https://www.facebook...o?tab=page_info

 • Bartek404, Bartek Sz. i Shinigami lubią to

#65 Andret

Andret

  Rozgrzewam się

 • Użytkownik
 • 51 postów

Napisano 2015.05.30, 23:18

NIe zgłosiłem na bglistę? Hm... a moze dlatego, że na bugliście mam tylko do wyboru wersje 3.0.0.62 i 3.0.0.75 a błędy dotyczą 3.0.1.10? 


Czekam, aż AQQ bedzie kompatybilne z konferencjami FB. 

...

Tak. Czas napisać komunikator.

...

Dobra, nie chce mi się.


#66 Oconnel

Oconnel

  AQQ Developer

 • Właściciel
 • 4622 postów

Napisano 2015.05.31, 08:07

Wybierasz najwyższą możliwą wersję i tyle. Pamiętaj dołączyć log.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#67 mienho

mienho

  Rozgrzewam się

 • Użytkownik
 • 95 postów

Napisano 2015.05.31, 09:44

@Narv odpuść sobie, temat był wałkowany już nie raz, szkoda nerwów. Sorry za offtop

#68 MeFisto

MeFisto

  Adept

 • Użytkownik
 • 377 postów

Napisano 2015.05.31, 09:56

Wybierasz najwyższą możliwą wersję i tyle.

 

Co za podejście! Brawo Oconnel! Przez tyle czasu nawet nie zadbałeś żeby wersja na bugliście była aktualna, a każesz tam zgłaszać błędy, bo inaczej to one nie istnieją dla Ciebie. Może zamiast zdawkowych haseł w tym temacie pochwalisz się nad czym pracujesz teraz w AQQ? Jednak wg mnie Jaro ma 100% rację, że projekt praktycznie umiera. Użytkownicy oczarowani nieco ponad rok temu obietnicami o świetlanej przyszłości i rozwoju (sam pisałem, że opłata będzie gwarancją tego) opłacili subskrypcje na rok. Teraz te subskrypcje właśnie wygasły, zdecydowana większość jest zapewne zawiedziona, do tego wojny na forum z Beheritem i mamy teraz taki obraz jaki mamy. Przypuszczam, że liczba subskrypcji w okresie kwiecień/maj drastycznie spadła. Sam z sentymentu daję jeszcze AQQ szansę wpłacając te dwa złote i licząc na cud... Ale już czeka zainstalowany, skonfigurowany i gotowy do użycia, darmowy(!) komunikator konkurencji.


 • Bartek404, Seven i Bartek Sz. lubią to

OS: Windows 8.1
IE: 11 (domyślnie Firefox)
Wersja AQQ: 3.0.1.11

Wtyczki: GG Network, AQQ Restarter, AQQ Contact State, FixUpdater, NotifyMe, ProfileViewer, SiblingsState, SpellChecker, Streamer, TabKit, Wklejka
Kompozycja: Silverlight Sense


#69 Oconnel

Oconnel

  AQQ Developer

 • Właściciel
 • 4622 postów

Napisano 2015.05.31, 12:10

No to może ustalmy z góry, że projekt umiera i dajmy już spokój temu tematowi. Sam pisałem już wielokrotnie, że komunikatory mają jedynie tendencje spadkową więc to już sprawia samoistnie, że projekt umiera śmiercią naturalną (co nie znaczy, że go sobie odpuszczam). Aktualnie nie pracuje nad niczym istotnym. Niestety nie udało się wprowadzić póki co obsługi MQTT. Pomimo implementacji protokołu w wersji 3 niestety FB korzysta ze zmodyfikowanego protokołu. Póki co nie jasne jest nawet jak należy się poprawnie zalogować do ich serwera (jest to kompilacja mqtt z odwołaniami przez ich API). Niestety autor jedynej wtyczki która obsługuje to logowanie nie raczył dojaśnić kilku istotnych spraw i przez to na razie sprawa nie ruszy do przodu.

 

Kolejna wersja AQQ którą planuje - będzie skupiać się na błędach z buglisty. Więc jeżeli chcecie aby coś zostało poprawione warto dodawać teraz zgłoszenia na bugliście.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#70 MeFisto

MeFisto

  Adept

 • Użytkownik
 • 377 postów

Napisano 2015.05.31, 20:53

Dziękuję za szczerą odpowiedź. Teraz wiemy na czym stoimy i możemy podjąć świadomie właściwą decyzję czy chcemy za taki stan zapłacić czy nie.


 • lesiu, Bartek Sz. i ss9227 lubią to

OS: Windows 8.1
IE: 11 (domyślnie Firefox)
Wersja AQQ: 3.0.1.11

Wtyczki: GG Network, AQQ Restarter, AQQ Contact State, FixUpdater, NotifyMe, ProfileViewer, SiblingsState, SpellChecker, Streamer, TabKit, Wklejka
Kompozycja: Silverlight Sense

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych