Skocz do zawartości

Zdjęcie

TwitchPlayer 1.0.1.2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jaro88PL

Jaro88PL

Mam pędzel, to go używam! =)

• Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2015.04.28, 15:38

TwitchPlayer 1.0.1.2

Dołączona grafika

Data wysłania: 2015.04.28, 15:38

Data aktualizacji: 2015.05.10, 17:54

Oglądaj ulubione streamy dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi w AQQ

Zmiany w TwitchPlayer 1.0.1.2
  • Od tej pory można sobie poszerzyć/zwęzić chat
  • Dodano przycisk trzymania okna zawsze na wierzchu

zainstaluj dodatekPobierz pliklista zmian
  • Oconnel i Eleks lubią to

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact

#2 moose

moose

Adept

• Użytkownik
  • 333 postów

Napisano 2015.04.28, 21:30

Ehh... Nie xD.

#3 Shinigami

Shinigami

Bywalec

• Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 2015.04.29, 10:32

A ja się ciągle nadziwić nie mogę dlaczego ktoś woli oglądać streamy innych ludzi zamiast samemu pograć. W South Parku wyśmiewali to jakiś czas temu :P

#4 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2015.04.29, 11:11

A ja się ciągle nadziwić nie mogę, dlaczego ktoś woli oglądać mecze piłki nożnej, wyścigów, sprintów, golfa, bilarda, skoków narciarskich, koszykówki, zamiasta samemu pograć.

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy

#5 Jaro88PL

Jaro88PL

• Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2015.04.29, 11:18

A ja się ciągle nadziwić nie mogę dlaczego ktoś woli oglądać streamy innych ludzi zamiast samemu pograć. W South Parku wyśmiewali to jakiś czas temu :P

Taa... tylko ktoś zapomniał że istnieje jeszcze coś takiego jak turnieje e-sportowe i są one pokazywane właśnie na takich streamach ale ok ;)

• Eleks lubi to

#6 Shinigami

Shinigami

Bywalec

• Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 2015.04.29, 11:43

Domyślam się Mav że piszesz sarkazmem, ale potraktuję to tak jakby to było na poważnie :P Też nie wiem czemu tak jest, nie trzeba mieć wielkich umiejętności żeby sobie pograć dla rozrywki w piłkę czy bilard. Sam od czasu do czasu grywam w bilard. Kilka razy tylko na Eurosport obejrzałem rozgrywki ze snookera, ale żeby je oglądać wszystkie jakie są to nie widzę sensu. Może to kwestia tego że nudzi mnie bierne patrzenie na takie rzeczy. Wolę na kompie jakiś bilard odpalić niż patrzeć się w tv. Dla mnie sport != esport, żeby uprawiać sport trzeba mieć kondycję i/lub umiejętności potrzebne w danej dyscyplinie. W grach jest inaczej, ustawiasz sobie "Very Easy" i przechodzisz z zamkniętymi oczami, ale przynajmniej grasz a nie się biernie patrzysz. Zrozumiem jeszcze oglądanie turniejów, to tak samo można traktować jak oglądanie World Cup, ale oglądanie takiego PewDiePie i innych mu podobnych jak grają i wygadują głupoty przy okazji jest dla mnie kompletnie bez sensu :P Żeby nie było że narzekam na gry, sam jestem graczem od 20 lat, zaczynałem na C64, Amidze 500 i podróbkach NES'a. Jestem chyba po prostu "starej daty" jeżeli chodzi o aktualne trendy w grach bo takie COD mi się przejadł już dawno temu jak i wiele innych "współczesnych" samograjów. Tak samo nie trawię gier na smartphony które używają akcelerometru do sterowania, kompletnie nieprecyzyjne sterowanie. Dlatego mam Xperię Play i gram na niej czasami w gry z NES'a tylko :D

Użytkownik Shinigami edytował ten post 2015.04.29, 11:44

#7 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4620 postów

Napisano 2015.04.30, 09:34

U mnie wtyczka zabija AQQ po otworzeniu okna. Coś się sypie a szkoda bo już się ucieszyłem. Dodatkowe pytanie - w jaki sposób otwierasz streamy od razu w theater-mode? 

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#8 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2015.04.30, 10:13

Zaraz okaże się, że wtyczka przestanie być konieczna... ;)

#9 Jaro88PL

Jaro88PL

• Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2015.04.30, 11:12

U mnie wtyczka zabija AQQ po otworzeniu okna. Coś się sypie a szkoda bo już się ucieszyłem. Dodatkowe pytanie - w jaki sposób otwierasz streamy od razu w theater-mode? 

Theatr-mode to po prostu dwie kontrolki webbrowser. W pierwszej player jako embed, a w drugiej chat do profilu. Inaczej się zrobić nie da na webbrowser bez emulacji nowszego IE. Na początku chciałem dać to na chromium ale niestety nie da się wpakować tego w DLL.

Co do uruchamiania to u mnie niestety też raz na 20 uruchomień ubija AQQ, jeszcze nie rozgryzłem co jest temu winne, ale podejrzewam funkcję do sprawdzania czy kontakt to twitch.tv i czy jest online, bo po kliknięciu Oglądaj jest już tylko wczytanie stylu AC [na wypadek gdyby uległ zmianie], wczytanie stron do kontrolek i otworzenie okna więc wątpię żeby to powodowało błąd. Chyba ze jest coś nie tak z funkcją AQQ_FUNCTION_PROCESSMESSAGES bo ją także wywołuję tuż przed wczytaniem stron [aby nie zamulały AQQ w wypadku długiego wczytywania].

Użytkownik Jaro88PL edytował ten post 2015.04.30, 13:18

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych