Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ LucidDream 3.0.1.11

• Zamknięty Temat jest zamknięty
93 odpowiedzi w tym temacie

#21 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.05.06, 22:19

Silver nie jesteś na bieżąco :P Odpowiadałem już na to kilka razy ;)

Co do MQTT jeżeli uda się zalogować to już pójdzie z górki. Niestety źródła które ktoś tutaj podał (bitblee) nie są kompletne. A osobiście nic poza tym nie znalazłem w necie. Wygląda też na to, że oni co prawda mają MQTT ale trochę je zmodyfikowali co sprawy też nie ułatwia. Ale walczę.

• sequantz lubi to
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#22 Like.

Like.

Początkujący

• Zablokowany
  • 16 postów

Napisano 2015.05.07, 12:47

Walcz walcz. Czep się jeszcze gg, będę wdzięczny xD

#23 lsr

lsr

Czarna legenda forum powraca...

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2015.05.08, 17:27

Od jakiegoś czasu AQQ nie loguje się do Fb, ale widzę, że to powszechna przypadłość.

O co chodzi z tym okienkiem potwierdzania sesji (z captchą), które mnie nieustannie prześladuje co chwila, nawet jeśli dobrze przepiszę kod z obrazka?

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl

#24 Like.

Like.

Początkujący

• Zablokowany
  • 16 postów

Napisano 2015.05.11, 18:42

Od jakiegoś czasu AQQ nie loguje się do Fb, ale widzę, że to powszechna przypadłość.

O co chodzi z tym okienkiem potwierdzania sesji (z captchą), które mnie nieustannie prześladuje co chwila, nawet jeśli dobrze przepiszę kod z obrazka?

Ja to miałem tylko przy instalacji AQQ. Ogólnie zauważyłem że jest bardzo duże opóźnienie między AQQ a FB.. i w dodatku czasem nie dochodzą wiadomości ;x

#25 Noquadan

Noquadan

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2015.05.21, 11:00

Mi też się wydaje, że słabo to wszystko działa. Nie chodzi o żadne udziwnienia, chodzi mi tylko o sprawne działanie FB.

#26 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2015.06.12, 18:42

Aż się prosi, aby przypomnieć:

Sorry, ale większość z Was nie stanowi reprezentatywnej większości użytkowników AQQ. Jesteście pro-userami którzy korzystają z opcji które większość użytkowników AQQ omija z daleka. Jeżeli martwisz się o moją kieszeń to nie warto. Zatem daj już spokój z tym tematem.

Więc płać i płacz :D I nie pisz o tym na forum, bo:

AQQ tak naprawdę zabija bardziej Wasze ciągłe negatywne nastawienie.

Musisz myśleć pozytywnie! Za rok albo dwa zostanie to poprawione! Głowa do góry, nie tyle się czekało na jakieś rzeczy :)

#27 siudziu

siudziu

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 2015.07.01, 13:50

Dziś pobrałem nowa wersje i nie moge sie połaczyć z facebookiem. Przepisuje nonstop captcha i caly czas wyskakuje okienko z wpisaniem nowej.

#28 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2015.07.01, 21:48

Połączenie z Facebookiem w AQQ graniczy z cudem, bo autor AQQ nie ogarnia technologii AJAX. Tak wynika z wielu postów na tym forum. Ogólnie, lepiej FB w AQQ nie używać, bo bardziej nie działa niż działa, co mnie skutecznie wyleczyło z używania AQQ...

#29 Senega

Senega

Początkujący

• Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2015.07.02, 08:07

Może reinstalacja systemu pomoże ;D

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:

#30 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.07.02, 09:41

siudziu - ten problem rozwiąże kolejna beta wersja AQQ. Termin w którym się pojawi to zapewne przyszły tydzień.

• Dark Fenix lubi to

#31 Vadim

Vadim

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 72 postów
  • MiejscowośćPłock

Napisano 2015.07.02, 12:32

Oconnel, mógłbyś powiedzeć czy GG będzie działać w AQQ, bo od 19 lipca zmienia się regulamin GG i m.in. pojawia się lista autoryzowanego oprogramowania -> http://www.gg.pl/pra...oprogramowania/

Taką wiadomość dostałem na wszystkie numery gg.

Generalnie to tak wygladało:

Niniejszym informujemy, że z dniem 19 lipca 2015 r. wejdą w życie zmiany w następujących dokumentach: „Regulamin Platformy GG” (Dział IV), „Regulamin płatności za Płatne Elementy Usługi” (Pkt. IV.3.), „Parametry techniczne Usługi” (Pkt. 3) oraz „Lista autoryzowanego oprogramowania”.

Wersje w/w dokumentów obowiązujące do 19 lipca 2015 r. znajdują się pod adresem: www.gg.pl/prawne-do-19072015/
Wersje w/w dokumentów obowiązujące od 19 lipca 2015 r. znajdują się pod adresem: www.gg.pl/prawne/

Użytkownik Vadim edytował ten post 2015.07.02, 12:33

#32 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2015.07.02, 13:16

@Vadim zapewne przestanie działać, bo AQQ przez GG nie umie się przedstawić jako najnowszy klient GG :)

#33 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.07.02, 13:29

Powinno działać. Zmiana regulaminu to nie koniec świata :)

#34 Vadim

Vadim

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 72 postów
  • MiejscowośćPłock

Napisano 2015.07.02, 13:33

Mam nadzieję. Bo już znajomi których przekonałem do aqq mi spamują o tą zmianę regulaminu :P

#35 siudziu

siudziu

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 2015.07.02, 16:58

siudziu - ten problem rozwiąże kolejna beta wersja AQQ. Termin w którym się pojawi to zapewne przyszły tydzień.

w takim razie musze uzbroic sie w cierpliwosc i poczekac. Zastanawiam sie dlaczego tylko ja ma z tym problem jak zawsze :( tak na marginesie nowa wersja przestala mi bledne naliczac ilosc korzystajacych urzadzen.

#36 Shinigami

Shinigami

Bywalec

• Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 2015.07.02, 17:36

Ta nowa lista klientów nie ma żadnych różnic w stosunku do aktualnej jeżeli patrzymy tylko na platformę Windows, tu można zobaczyć porównanie i przeanalizować samemu https://www.diffchecker.com/opkdkkpj. Nawet aktualnie "oficjalnie" wspierają tylko gadu 12.x a jak dobrze wiemy stare klienty nadal działają

Użytkownik Shinigami edytował ten post 2015.07.02, 17:36

#37 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2015.07.03, 13:33

Zastanawiam sie dlaczego tylko ja ma z tym problem jak zawsze :(

Nie tylko Ty Mogę potwierdzić, że w nowej wersji logowanie do FB działa na 100%. Swoją drogaja też nie rozumiem czemu jedynie część użytkowników miała z tym problem... A może zwyczajnie mało osób zabezpiecza FB?

#38 Gość_pawel2k_*

Gość_pawel2k_*
  • Gość

Napisano 2015.07.04, 19:11

u mnie tez problem z fb jedne wiadomosci dochodza podczas rozmowy inne nie i z odpisywaniem to samo czasami nie idzie sie dogadac :)

#39 Andret

Andret

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 2015.07.04, 20:16

U mnie to wygląda tak, że odbiór wiadomości z fb (czas pomiędzy otrzymaniem jej na czat fb a na AQQ) to około 10-15 sekund, zaś wysłanie (droga w drugą stronę) zajkuje koło 1-1,5 sek. Problem jest taki, że jeżeli, w tych 10 sekundach odbierania ja coś naiszę i moja wiadomość szybciej dojdzie, niż AQQ pobierze zaległą - przestanie jąpobierać i nie dotrze na AQQ. W efekcie na AQQ jej nie będzie. Jest to bardzo uciążliwe i zmusza do posiłkowania się stroną - co nie powinno być konieczne. I nie wierzę, po prostu nie wierzę, że te opóźnienia spowodowae są przed udostępniane SDK fb. 

Czekam, aż AQQ bedzie kompatybilne z konferencjami FB. 

...

Tak. Czas napisać komunikator.

...

Dobra, nie chce mi się.

#40 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.07.05, 08:08

Nie ma żadnego SDK które FB udostępniałoby do pobierania wiadomości. AQQ trochę oszukuje i próbuje je pobrać alternatywnymi metodami - stąd tego typu opóźnienia.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych