Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ LucidDream 3.0.1.11

• Zamknięty Temat jest zamknięty
93 odpowiedzi w tym temacie

#81 Padre

Padre

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 2015.07.07, 18:58

Troszkę mówi się tutaj o obsłudze Skypa. Mam konto na jabbim.pl i tak sobie zapłaciłem 30 - kilka zł na rok za konto vip, które umożliwiło mi korzystanie z transportu Skyp. Nie jest to jakaś rewelacja, bo można jedynie pogadać - bez wizji, ale nie muszę mieć włączonego dodatkowego pogramu, by wiedzieć, czy ktoś (użytkownik Skypa) chce ze mną pogadać. AQQ pozwala na takie połączenia, tylko trzeba korzystać z różnych możliwości. Już wcześniej wspominałem, że jestem z AQQ od początku i żal tyłek pruje, że trzeba płacić, ale portfel mi niezbyt się uszczupli wydając 2 dychy na rok. OC - w mojej ocenie powinien nieco zweryfikować swoje poglądy na temat userów AQQ i wyjść naprzeciw problemom, które zgłaszają, a z całą pewnością powinien udzielać więcej informacji w temacie zamierzeń i rozwoju AQQ. Tak sobie pozwoliłem pomyśleć.

• kr2ysiek i Sauler lubią to

#82 siudziu

siudziu

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 2015.07.09, 16:15

Teraz nagle pomysl ze skypem fajny pomysł tylko może niech najpierw zostanie skonczony FB bo non stop sa problemy na win 8.1 loguje sie do FB bez problemu na XP niestety mam nonstop prosbe o przepisywanie kodu captcha Oconnel niby pisal ze w tym tygodniu to naprawi ale wiadomo jak to jest nie zawsze chcieć znaczy móc. I nagle obsługa  skype mi sie wydaje że na początek trzeba by naprawic kluczowe bugi a potem ewentualnie można dodawać nowe funkcje niestety w AQQ jest inaczej. Zostało mi jeszcze 177 dni subskrybcji i widąc co sie dzieje chyba jej nie przedłuże.Mi zalezy na 2 rzeczach obsludze gg (ktore działa naprawde przyzwoicie) i obsludze FB (tragedia). 

• Beherit lubi to

#83 gumiok

gumiok

Rozgrzewam się

• Zablokowany
  • 79 postów

Napisano 2015.07.09, 17:02

Obsługa gg też jest tragiczna, a nie przyzwoita :D

Użytkownik gumiok edytował ten post 2015.07.09, 17:03

#84 siudziu

siudziu

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 2015.07.09, 18:34

Ja do gg nie mam zastrzezen

#85 Jaro88PL

Jaro88PL

Mam pędzel, to go używam! =)

• Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2015.07.09, 19:41

A ja mam. Z takich główniejszych to:
- Brak importu archiwum online

- Brak transferu plików

- Brak pobierania statusu z innego urządzenia

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact

#86 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2015.07.10, 07:51

Pamiętajmy, że nie ma czegoś takiego obecnie w GG jak transfery plików. Wysyłany plik tak naprawdę trafia na GG dysk a potem w postaci link-a do adresata. Jeżeli ktoś Wam wyślę plik to go odbierzecie (poprzez link) a sami również możecie go wysłać - tyle, że nie na GG dysk a na Dropbox. Różnica jest zatem kosmetyczna i ogranicza się do tego czy wolicie GG dysk czy Dropbox. Dodatkowo w kolejnej becie być może ten wybór zostanie bardziej rozbudowany ;)

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#87 gumiok

gumiok

Rozgrzewam się

• Zablokowany
  • 79 postów

Napisano 2015.07.10, 15:52

Czyli jeśli dobrze zrozumiałem, to jeśli bym zaczął korzystać z AQQ i chciał wysłać komuś jakiś plik a tamta osoba nie ma AQQ i Dropboxa to plik nie zostanie dostarczony ?

Czyli nie działa chyba że się mylę

#88 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 2015.07.10, 15:59

dostaje link z plikiem, który może otworzyć w przeglądarce, nie musi mieć AQQ i dropa.

Nadal nie umie czytać rozmiarów png :D

#89 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2015.07.10, 16:17

Nie musi otwierać go w przeglądarce. Jest też funkcja Pobierz pod PPM.

#90 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 2015.07.10, 16:45

OC przeczytałeś post gumioka?? Pyta się o przypadek gdy ktoś nie ma AQQ, a ty wysyłasz przez dropa w aqq

Nadal nie umie czytać rozmiarów png :D

#91 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2015.07.10, 18:37

Sam mu przecież odpowiedziałeś. Link który jest wysyłany zarówno w przypadku Dropbox jak i OneDrive może otworzyć osoba która nie ma konta w żadnych z tych serwisów.

#92 Padre

Padre

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 2015.07.12, 20:48

Coś niekumate obywatele przecież to normalne. mam konto, udostępniam to co chcę, a obywatele to sobie pobierają nie będąc zobowiązani do posiadania konta Drpbox czy innego tego rodzaju.

#93 siudziu

siudziu

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 2015.07.13, 17:56

Daniel co z nowa wersja ktora obiecales bo na wixp nie moge korzystac z fb :( caly czas mam kody captcha.

• Padre i Deadmaster lubią to

#94 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2015.07.14, 00:49

To już trochę kpina - od ostatniej wersji beta minęło prawie dwa i pół miesiąca, a nowej, naprawiającej kilka POWAŻNYCH błędów (as above) wersji nie ma. Sorry, ale długo jeszcze? Ja i tak mam i u mnie działa, ale czy siudziu przez dodanie Instagrama musi czekać niewiadomo ile, żeby się zalogować do FB? Trochę paranoja. Wpakowałbyś obsługę FB we wtyczkę (tak jak powinno to być z każdą siecią) i by problemu NIE BYŁO. Pomyśl o tym.
  • Padre, Ronnie i Seven lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych