Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komputer nie uruchamia się - pomocy!

windows komputer uruchamianie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
182 odpowiedzi w tym temacie

#181 Bartek Sz.

Bartek Sz.

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2015.06.19, 17:35

Ja mojego laptopa akurat wyłączam, gdy kończę pracę na nim. Potrafię go czasem wyłączać i włączać parę razy dziennie. Poza tym, ja z SSD włączam takie gry jak CS:GO, czy GTA V. Różnica jest naprawdę spora. Dodatkowo, praca na GIMP-ie i Photoshopie stała się przyjemniejsza. Duże projekty zapisują się bardzo szybko. No i najważniejszy fakt, FL Studio eksportuje w parę sekund stworzony utwór, to mi się podoba najbardziej :D Ogólnie, jak kto woli. Też byłem przeciwnikiem SSD, ale odkąd go mam, to chyba go już nie zmienię na talerzowca. Na Windows 7 czuć różnicę :)


Użytkownik Bartek Sz. edytował ten post 2015.06.19, 19:31


#182 Shinigami

Shinigami

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 125 postów
  • MiejscowośćPabianice

Napisano 2015.06.19, 17:44

Bartek dla kontrastu opisał inny, powiedziałbym bliski normalnego, sposób używania komputera. I w takim przypadku jak najbardziej będzie odczuwalna przesiadka z hdd na ssd :)



#183 marek22

marek22

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 2023.09.11, 20:45

Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy IT Lizard - outsourcing informatyczny dla firm , która świadczy profesjonalne usługi outsourcingu IT i obsługę systemów informatycznych. 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: windows, komputer, uruchamianie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych