Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie dla: Automatyczne oznaczania otrzymanych wiadomości jako przeczytane

Automatyczne oznaczanie wiadomości przeczytane otrzymywanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta (5 użytkowników oddało głos)

Czy automatyczne oznaczanie powinno zostać wycofane?

  1. Zdecydowanie TAK (4 głosów [80.00%])

    Procent z głosów: 80.00%

  2. Zdecydowanie NIE (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Niestety, nie mam zdania (1 głosów [20.00%])

    Procent z głosów: 20.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Andret

Andret

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 2015.05.27, 23:20

Chciałbym, by ta... "funkcjonalność", jeśli mogę jątak nazwać (3.0.0.60+), została usunięta, z prostego względu. Jeżeli piszę z dajmy na to 5 osobami na fb przez AQQ i muszę odejść na 15-20 minut, nie bedę wszystkim pisał "zw", więc zostawiam jak jest, z myślą "jak nie czytam to mnie nie ma", a tu nagle co? Wszytskie wiadomości sąprzeczytane. Przez co zostaję odebrany jako ignorujący. Ba, a co jeżeli znikam na godzinę, informując o tym a ktoś do mnie napisze jak mnie nie ma? Też mu oznacza, że przeczytałem. Moim zdaniem ta funkcja to jedynie nadgorliwość, nie jest to potzrebne, a wręcz przeszkadza.


Kiedyś AQQ było moim nieodłącznym towarzyszem. Dzisiaj jest tylko smutnym wspomnieniem...


#2 Gość_galean_*

Gość_galean_*
  • Gość

Napisano 2015.06.08, 22:59

to chyba powinno być na bugliście :D



#3 Andret

Andret

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 2015.06.08, 23:13

ciężko stwierdzić czy to bug czy fjuczer. 


Kiedyś AQQ było moim nieodłącznym towarzyszem. Dzisiaj jest tylko smutnym wspomnieniem...


#4 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.06.10, 08:53

Aktualnie nie jestem w stanie tego zmienić z prostego faktu. Pobranie przez AQQ wiadomości ze stron FB (a tak to aktualnie się odbywa) sprawia, że taka wiadomość z automatu jest oznaczana jako przeczytana przez serwis a nie przez komunikator.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#5 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2015.06.10, 14:34



Pobranie przez AQQ wiadomości ze stron FB (a tak to aktualnie się odbywa) sprawia, że taka wiadomość z automatu jest oznaczana jako przeczytana przez serwis a nie przez komunikator.


MQTT.
  • ss9227 lubi to

#6 Gość_Dejvus_*

Gość_Dejvus_*
  • Gość

Napisano 2015.06.10, 15:13

Jakoś tylko AQQ ma z tym problem, a prócz niego jeszcze przynajmniej 3 komunikatory wspierają FB. Można? Można.



#7 Gość_galean_*

Gość_galean_*
  • Gość

Napisano 2015.06.10, 16:35

A mi dalej działa FB bo xmpp :D Chyba że komunikator mi wciska kit, że działa po staremu, mimo skonfigurowania go jak jabbera 



#8 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2015.06.10, 17:52

Jakoś tylko AQQ ma z tym problem, a prócz niego jeszcze przynajmniej 3 komunikatory wspierają FB. Można? Można.

 

Można to zarobić bana za promowanie konkurencji, więc trzeba uważać co się tutaj pisze :D Prawda jest taka, że autor komunikatora uważa nas za łosiów nie umiejących korzystać z Google i że niby sobie nie znajdziemy innego komunikatora z działającą obsługą FB. Bo prościej pisać, że się nie da niż wziąć się za pracę.


  • Jaro88PL, Bartek Sz. i Andret lubią to

#9 Andret

Andret

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 2015.06.10, 19:25

Oczywiście, zasada jest prosta: Jesli ktoś chociaż raz to zrobił, słowa "nie da się" to zwykłe "nie chce mi się nad tym siedzieć"


  • kr2ysiek lubi to

Kiedyś AQQ było moim nieodłącznym towarzyszem. Dzisiaj jest tylko smutnym wspomnieniem...


#10 Masuhiro

Masuhiro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • MiejscowośćZadupie

Napisano 2015.08.23, 14:29

Moim zdaniem ta opcja z której korzysta wiele osób powinna zostać lecz nie jako nieodłączny element lecz jako OPCJA pozwalająca Wł/Wył tą funkcję :)


...a siódmego dnia Bóg wymyślił Google i powiedział "szukajcie a znajdziecie!"...






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Automatyczne, oznaczanie, wiadomości, przeczytane, otrzymywanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych