Skocz do zawartości


Zdjęcie

AQQ nie działa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Damnian

Damnian

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 2015.06.22, 18:09

I co teraz mistrzu? Mój system ma 30 minut.
Pierwsze uruchomienie aqq - działało.
Drugie i kolejne - nie działa.
Zepsułem system? :(
Mam co uruchomienie AQQ robić formata? :(

29m87rp.png



#22 Gość_galean_*

Gość_galean_*
  • Gość

Napisano 2015.06.22, 18:23

czy pomiędzy uruchomieniem aqq dogrywałeś kompozycje do systemu?? Bo AQQ bardzo nie lubi wszelakich modyfikacji typu uxtheme, więc jeżeli stosujesz je w systemie, to aqq poprawnie działać raczej nie będzie.



#23 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2015.06.22, 18:24

Nie widzę nic w logu co sugerowałoby inny stan rzeczy.

 

A informacja o IE8 na Windows 7 to nic takiego?



#24 Damnian

Damnian

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 2015.06.22, 18:29

czy pomiędzy uruchomieniem aqq dogrywałeś kompozycje do systemu?? Bo AQQ bardzo nie lubi wszelakich modyfikacji typu uxtheme, więc jeżeli stosujesz je w systemie, to aqq poprawnie działać raczej nie będzie.

nic nie dogrywałem, dopiero zaczynam konfigurację systemu



#25 Bartek Sz.

Bartek Sz.

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów
  • MiejscowośćKwidzyn

Napisano 2015.06.22, 18:48

 

Nie widzę nic w logu co sugerowałoby inny stan rzeczy.

 

A informacja o IE8 na Windows 7 to nic takiego?

 

Po co mu informacja o IE8, skoro ma Windows 10? xD



#26 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2015.06.22, 18:55

@Bartek Sz. teraz tak ale wcześniej kolega pisał, że ma Win7 i dał loga z info o IE8 ;)


  • Damnian lubi to

#27 Krump

Krump

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 2015.06.24, 20:58

Panowie ja też wtrącę swoje 5 groszy 9co do 2 zł to wykupuje licencje roczną). Po ostatniej aktualizacji AQQ na wersje 3.0.1.10 co chwila mi sie zawiesza i wywala. Do tej pory nic mi sie nie działo i hulało, aż miło podłączony fb, 3GG i 3 konta AQQ. Po aktualizacji poczatuje chwile z kumplem na FB i aplikacje łapie bloka. Nic tlyko restart i od nowa chwile podziała i blok. Nic nie zmieniałem i jedyne co się zmieniło to aktualizacja AQQ.

Załączone miniatury

  • 2015-06-24_20h57_38.png


#28 Jaro88PL

Jaro88PL

    Mam pędzel, to go używam! =)

  • Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2015.06.24, 22:03

Najbardziej mnie śmieszy to, że jak użytkownicy piszą że AQQ ma dużo błędów i często nie działa to OC odpowiada, że każdy program je posiada. Owszem, zgadzam się, posiada je ale nie tak częste i duże w podstawowym działaniu programu. I teraz pewnie bym usłyszał, że inne programy pisze sztab ludzi. Dobrze tu też się zgadzam ALE było tyle lat na analizowanie, łatanie, nawet porzucenie IE które teraz już lepiej sobie radzi ale kiedyś było też tragedią to nie ... lepiej było dodawać pierdylion nowych funkcji, które same w sobie też powodowały jeszcze kolejne problemy. Rozumiem że nikt nie jest cudotwórcą i nie ma złotego środka na to ALE gdyby tak nawet miesiąc poświęcić np. na przypadłość martwego okna niż dodawać 5 innych swoich funkcji przez ten czas to myślę że nikt by się nie obraził i nie dam sobie wmówić że nie da się. Może się mylę, może bredzę ale o swój własny produkt trzeba dbać, a szczególnie o jego odbiorców. To chyba tyle ;)
PS. Jak wam coś nie działa to zróbcie format :) Mi ostatnio AQQ powdowało BDOS'a. Mogłbym zrobić format ale po co jak tylko AQQ mi go przywoływało. Przestałem odpalać AQQ i system działa [odpukać] jak marzenie. Ale nie idźcie moją drogą. Format format i jeszcze raz format! :)


  • kr2ysiek, Bartek Sz. i Damnian lubią to

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact


#29 Gość_galean_*

Gość_galean_*
  • Gość

Napisano 2015.06.24, 22:34

Krump, nie 3 konta AQQ, tylko jabber/xmpp :D

Zmieniła się między stabilkami całkiem sporo w obsłudzę fb i pewnie przez to tak działa.



#30 Damnian

Damnian

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 2015.06.25, 09:29

@Krump

 

To ewidentnie wskazuje, że system jest rozwalony na maxa. Ma za dużo śmieci lub brakuje jakiś bibliotek systemowych/lub są one wadliwe. Zatem podałem najprostszą i najbardziej oczywistą ścieżkę naprawy problemu - reinstalacja systemu. Wasze oburzenie jest zupełnie dla mnie nie zrozumiałe. Próbując naprawić ten problem "inaczej" marnujecie tylko swój czas.

Cóż mogę Ci powiedzieć...
Developer zna lepiej swój program i Twój system, więc nie dyskutuj i rób formata xD. W końcu zapłaciłeś te 20zł xD


Dobra, odkryłem wstępnie, że za moje crashe odpowiedzialne były poszczególne wtyczki dotyczące emotek gg.
Jak macie coś podobnego, to spróbujcie w ogóle wyłączyć emotki (albo używać tych aqq'owskich) i sprawdźcie czy coś się zmienia.
Jeszcze będę testował.


  • Bartek Sz. lubi to

#31 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2015.06.25, 14:41

Dobra, odkryłem wstępnie, że za moje crashe odpowiedzialne były poszczególne wtyczki dotyczące emotek gg.

Znaczy, że problemy powodowała jedna z paczek emot? Mógłbyś powiedzieć która (bo tych z GG jest kilka)?

#32 Damnian

Damnian

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 2015.06.25, 15:24

Emotki:
Gadu systemowe -> aqq raz się włącza, raz nie, jak się włączy to zawiesza się po otworzeniu okna rozmowy

Gadu-Gadu 7.7 -> tragedia, wtyczka gg nie odpala, aqq uruchamia się tylko jeśli wyłączy się wtyczkę

Gadu 8 -> aqq się przywieszało i nie odpowiadało przez parę sekund w losowych momentach

Gadu Gadu 10 -> czasem zdarza się tak, że po włączeniu "aqq przestał odpowiadać, nastąpi jego zamknięcie", ale nie zawsze tak jest. W przypadku błędu, drugie uruchomienie już jest okej
Emotki odhaczone -> działa super.

Reszta nie wiem
 


Użytkownik Damnian edytował ten post 2015.06.25, 15:27





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych