Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lubimy się, ale z umiarem..


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 gumiok

gumiok

    Rozgrzewam się

  • Zablokowany
  • 79 postów

Napisano 2015.07.21, 01:35

Nie warto płacić skoro autor olewa projekt a żądanie za to kasy to farsa :) Aż sam się dziwię po co tu wchodzę jeszcze chyba tylko po to żeby się pośmiać :D



#2 Eleks

Eleks

    Adept

  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 2015.07.21, 09:36

Ludzie, skończcie już! Załóżcie sobie jakieś kółko wzajemnej adoracji i hejtujcie sobie Occonela i jego praktyki gdzie indziej. Każdy temat musi się kończyć Waszymi żalami na ten temat? Nie nudzi Was to? I każdy pisze, że wchodzi tu po to, żeby się "chyba tylko pośmiać". No pogratulować yntelygencjy. Niestety na czele z Beheritem, który dla AQQ zrobił prawie tyle, co Occonel - ja rozumiem frustrację, ale nie zauważyliście, że to nic pomaga? Najgorsze jest to, że jacykolwiek są, moderatorzy pozwalają ja ten offtop wszędzie.
Co do tematu - próbowałeś zainstalować inną, starszą wersję AQQ? Zobaczyć, że dany błąd dotyczy ewidentnie tej wersji? Jeśli błąd miałby występować na starszych wersjach, które również używałeś wcześniej, to może błąd nie leży stricte po stronie programu? Kombinujcie, szukajcie, a nie naskakujcie jak 12 letnie dzieci. Tyle.



#3 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2015.07.21, 11:07

@Eleks jak taki jesteś super obrońca i zagorzały fan AQQ to gdzie byłeś jak KeyTrap czekał parę dni na odpowiedź? Gdzie był ten wspaniały Oconnel? I to Tobie się nudzi chłopcze, bo sam robisz offtop i zaczepiasz. Jak Ci coś nie pasuje to idź ze swoimi żalami założyć kółko wzajemnego uwielbienia AQQ.

Użytkownik Beherit edytował ten post 2015.07.21, 11:08

  • Paweł i Lynn lubią to

#4 Eleks

Eleks

    Adept

  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 2015.07.21, 11:13

Właśnie pokazałeś, jak bardzo nie potrafisz przyjąć krytyki, wrzucając mi słowa, których nie napisałem (vide uwielbienie OC). Dalsza dysputa z Tobą, mimo ogromnego szacunku za to, co robiłeś, nie ma sensu - skończyłem.



#5 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2015.07.21, 11:20

Właśnie to ja pokazałem, że powinieneś zacząć od samego siebie zanim zaczniesz ludziom coś zarzucać. Marudzisz na offtop a sam wprowadzasz beznadziejną atmosferę chamskim zachowaniem. Nie podoba Ci się to czemu większa część Twojej wypowiedzi to czepianie się a tylko mały fragment to pomoc dla autora tego wątku? Sensnu to nie ma mają Twoje wypowiedzi.

Użytkownik Beherit edytował ten post 2015.07.21, 11:21

  • Paweł i Kucharskov lubią to

#6 Jaro88PL

Jaro88PL

    Mam pędzel, to go używam! =)

  • Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2015.07.23, 12:37

@Eleks z całym szacunkiem do Ciebie, ale niestety taka jest prawda. Oconnel pisał że płaci się za to co jest, no ale co tu jest sprawnego tak aby użytkowało się to normalnie? Tylko sieć xmpp której używa i tak grono zapaleńców. Sieć GG kuleje, obsługi FB dla mnie nie ma. Skype był i już nie ma, ale z wiadomych przyczyn, pomijam fakt że Skype też pisać musiała osoba trzecia, a nie sam autor. Więc za co tu płacić? Za sentyment do AQQ?. Wskaż mi drugi program za który się płaci i ma aż takie niedoróbki? To jest to co pisałem w innym wątku na forum. Dopuszczalne są takie błędy jak program jest za darmo. Robi sobie ktoś projekt hobbistycznie jak ma czas i jest ok. Jak ktoś chce to może pomóc w rozwoju, jak nie to nie i jest w porządku. A nie jak ma to miejsce teraz. Dla mnie to jest farsa. Może tu przesadzę i jak coś to przepraszam, ale to wygląda jak naciąganie ludzi na kasę... pobierz bezpłatną grę, a w grze milion opłat za użytkowanie plus numer wędruje na listę do spamowania sms'ami....


  • Lynn lubi to

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact


#7 Gość_galean_*

Gość_galean_*
  • Gość

Napisano 2015.07.23, 15:15

Jaro żeby daleko nie szukać, masa gier wychodzących ostatnio na dzień premiery jest niedokończona i z rażącymi błędami :D

Takie Unity czy ostatni Batman, który nawet został wycofany ze sprzedaży... Ale tam jest szansa że po pewnym czasie wyjdą jakieś łatki poprawiające błędy.

 

Sporo osób pewnie by nie narzekało na AQQ, gdyby było chociaż widać jakieś drobne poprawki, wydawane w miarę regularnie.

A tu leci już trzeci miesiąc i nie słychać nic. Zapowiedziana jest jakaś nowa beta od dwóch tygodni i jest ciągle przekładana, bo coś autorowi wypada. I jeszcze te zapowiedzi że nic w obsłudze sieci się nie zmieni, póki ktoś z zewnątrz czegoś nie zrobi.

 

Ja od dłuższego czasu nie widzę sensu płacenia 2 złoty na miesiąc, za obecne możliwości AQQ. Już wole odpalić jakąś aplikacje w metro jako komunikator.



#8 Eleks

Eleks

    Adept

  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 2015.07.23, 15:48

@Jaro88PL Ale ja nie neguję, że nie macie racji. Sam uważam, że praktyki Occonela zakrawają o śmieszność, ale wylewanie żali pod KAŻDYM tematem, kpienie z Occonela na każdym kroku nie zmieniło sytuacji i nie zmieni. Uważam, że jesteśmy ludźmi poważnymi, a czytanie jak pod każdym problemem wyśmiewa się autora programu, za radę w stylu "format pomoże na wszystko" to gruba przesada. Raz można było, kilka jeszcze ujdzie, ale pod każdym? Nie chodzi o to, żeby zmieniać zdanie, bo to może być już niemożliwe, ale nastrój jaki jest wprowadzany na forum jest potęgowany przez bezmyślne rzucanie hejtów.
AQQ jest płatne - w obecnym jego stanie to żart. Occonel nie dotrzymuje danego zdania i totalnie nie liczy się z tym, że przy odrobinie zawziętości użytkownicy mogliby złożyć jakiś zbiorowy pozew (ale kto się będzie wygłupiał za 2 zł/miesiąc...). To też kpina. Ale MY zachowajmy resztki godności. Jak trzeba pomóc - pomóżmy. Jak trzeba wylać żal w odpowiednim temacie - wylejmy. Jak trzeba odejść - odejdźmy. Ale Occonela już bardziej się obsmarować nie da, zresztą jemu to i tak lata...



#9 Jaro88PL

Jaro88PL

    Mam pędzel, to go używam! =)

  • Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2015.07.23, 16:34

Bo to jest kocenie kadeta jak w wojsku, aż zrozumie że to nie są wakacje u mamusi! :D A tak serio to nie dziw się że ludzie wylewają swoje żale. Mają do tego prawo. Przed abonamentem po niby uwolnieniu od CT Oconnel obiecał złote góry. Że będziemy stopniowo wprowadzać propozycje użytkowników itp. I gdzie to jest? To tak jak ja bym wprowadził abonament na kompozycję i powiedział, że jak dużo osób wpłaci to za parę miesięcy dodam super bajery. Niech wpłaci większe grono osób i nagle po paru miesiącach powiem: Sry nie da się wprowadzić, nie znam tego języka, jest za mało abonentów więc to nie jest już mój priorytetowy projekt. No dla mnie to jest ewidentne nabijanie ludzi w butelkę, więc nie dziw się że wylewają swoją złość na forum. Co potwierdziło wiele postów osób niezwiązanych mocno z forum. No bo gdzie gdzie się wypowiedzieć jak nie na forum?. Od tego ono jest. Na stronie AQQ nie ma takiej możliwości.

 

EDIT: Pomijam fakt, że jakby był taki hejt na mnie jako autora to nawet bym się starał zapełnić ten czas naprawiania FB wprowadzeniem np. propozycji użytkowników. Żeby pokazać że szanuję to iż zaufali mi płacąc na mój projekt. A tu... bez komentarza


Użytkownik Jaro88PL edytował ten post 2015.07.23, 16:36

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact


#10 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.07.23, 21:36

Temat zamykam z wiadomych powodów. Zostawić Was tylko na parę dni i już kłótnie :)

@gumiok - pomogę Ci z tą decyzją czy wchodzić na forum czy nie skoro masz dylemat tego typu.

 

Beta trochę się odwlekła ale tym razem nie z mojej winy a komponentów AC :)


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych