Skocz do zawartości


Zdjęcie

Transfer Plików - Obsługa GGDysk

transfer przesyłanie GG GGDysk chmura pliki zdjecia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: GGDysk w AQQ (11 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za wprowadzeniem obsługi GGDysk w AQQ?

  1. Głosowano Tak (11 głosów [100.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 100.00%

  2. Nie (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Masuhiro

Masuhiro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • MiejscowośćZadupie

Napisano 2015.08.23, 14:26

Witam, nie wiem jak Wy ale od dwoch miesięcy jak zrezygnowałem z GG ze wzgledu na przymus posiadania najnowszego by mozna bylo przesylac pliki i zainwestowałem w AQQ po kilku dniach odkryłem, że tu rowniez nie mogę przesłać żadnego pliku do osób które korzystają z GG, te osoby oczywiscie odziwo mogą do mnie wysyłać (choć trzeba sciagac przez przegladarke). Myślę, że dużym ułatwieniem dla mnie i dla wielu innych użytkowników byłoby wprowadzenie obsługi chmury GGDysk.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie tej propozycji!  :thumbup: 
Zachęcam do udziału w ankiecie!


Użytkownik Deadmaster edytował ten post 2015.08.23, 17:59

...a siódmego dnia Bóg wymyślił Google i powiedział "szukajcie a znajdziecie!"...


#2 Gość_Dejvus_*

Gość_Dejvus_*
  • Gość

Napisano 2015.08.23, 18:32

Nie licz na sukces. OC już dawno stwierdził, że obsługa GG w AQQ jest wystarczająca w obecnej formie i nie ma sensu się tym zajmować.



#3 Masuhiro

Masuhiro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • MiejscowośćZadupie

Napisano 2015.08.23, 22:19

dlatego dopoki nie bedzie tego ja napewno nie bede uzywal aqq mam wlasnie inny polski komunikator, bezplatny i obslugujacy funkcje ktore potrzebuje, dziwne.. za free sie da a za oplaty juz nie :) 


  • Sauler lubi to

...a siódmego dnia Bóg wymyślił Google i powiedział "szukajcie a znajdziecie!"...


#4 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.08.24, 11:29

Załóż konto na Dropboxie i już możesz wysyłać pliki do osób z GG. Nie mówiąc już o tym, że nie musisz korzystać z beznadziejnego GGDysku.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#5 Dark Fenix

Dark Fenix

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 2015.08.24, 11:58

Kolega @Masuhiro w innym poście napisał, że nie chce zakładać Dropboxa czy tam tego drugiego. Dlatego Oconnel podaj inne rozwiązanie.



#6 Gość_Dejvus_*

Gość_Dejvus_*
  • Gość

Napisano 2015.08.24, 14:20

Jeżeli ktoś nie chce używać zewnętrznej chmury, to nie ma innego sposobu jako że OC nie chce/nie umie dodać obsługi GG, ani ogólnie zaktualizować wersji proto GG wspieranej przez AQQ.



#7 Masuhiro

Masuhiro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • MiejscowośćZadupie

Napisano 2015.08.25, 10:45

jak dla mnie chmury wgl nie musza istniec, przesylanie p2p bylo w zupelnosci wystarczajace, radzilbym przeswietlic program WTW polskiego pochodzenia by znalesc zastosowane tam rozwiazanie, funkcja moze byc opcjonalna w postaci wtyczki, nikt nie kaze montowac na stale w aqq tej opcji


...a siódmego dnia Bóg wymyślił Google i powiedział "szukajcie a znajdziecie!"...


#8 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2015.08.25, 11:38

@Masuhiro użytkownicy AQQ swoje a autor komunikatora swoje ;) Czyt. komunikator AQQ nie jest dla nas, nasze uwagi i propozycje nie mają znaczenia.

#9 Gość_Dejvus_*

Gość_Dejvus_*
  • Gość

Napisano 2015.08.25, 11:44

A po co się grzebać z dekompilowaniem WTW? W wersji rozwojowej Kadu jest zaimplementowana obsługa nowego proto GG a jego kod jest dostępny publicznie. Wystarczyłoby znaleźć chęć by zmodyfikować kod AQQ przenosząc doń te rozwiązania (a nie uwierzę że OC nie jest na tyle zdolny by nie być w stanie zrozumieć C++ w dostetcznym stopniu aby zrozumieć napisany w nim kod, więc jego tłumaczenia do mnie nie trafiają).

Niestety, obawiam się że AQQ obecnie coraz bardziej zmienia się w płatne abadonware i jego autor nie planuje już podejmować większych wysiłków w kierunku jego rozwoju, do czego w sumie sam się przyznał. :)

BTW
Niepotrzebnie tracimy czas, zapewne za chwil parę te posty i tak znikną a my dostaniemy ostrzeżenie za "promowanie konkurencji". :)

Użytkownik Dejvus edytował ten post 2015.08.25, 11:46






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: transfer, przesyłanie, GG, GGDysk, chmura, pliki, zdjecia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych