Skocz do zawartości


Zdjęcie

Logowanie z innych urządzeń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 yesiu

yesiu

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2015.09.02, 22:05

Sprawa wygląda tak, że jakiś czas temu musiałem zrobić format, zainstalowałem inną wersję windowsa niż ta "pierwotna" i na niej przez moment korzystałem z AQQ, potem znowu zrobiłem format i zainstalowałem już windowsa 7, z którego korzystałem wcześniej - tzn. dokładnie tę samą wersję, z tej samej płyty. Przy logowaniu wyskoczył mi komunikat w stylu "liczba urządzeń korzystająca z tego konta administracyjnego w ciągu ostatnich 24 godzin: 2/5". Całkiem to zrozumiałe, skoro to były dwa różne windowsy. Dzisiaj, około miesiąc później miałem ten sam komunikat i trochę mnie to zaniepokoiło, bo w ciągu 24 godzin logowałem się na swoje konto tylko z tego jednego mojego komputera. Czy istnieje jakaś możliwość sprawdzenia urządzeń, które logowały się na moje konto?



#2 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2015.09.03, 09:55

Nie istnieje taka możliwość.

#3 mav

mav

    Skrypter

  • Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2015.09.03, 11:36

Przynajmniej możemy sobie poteoretyzować, ot może masz internet ze zmiennym ip i akurat przełączyło?


JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy


#4 yesiu

yesiu

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2015.09.03, 20:35

Przynajmniej możemy sobie poteoretyzować, ot może masz internet ze zmiennym ip i akurat przełączyło?

 

Stałe ip. Z tego co pamiętam to CHYBA wcześniej (tzn. przed formatem) nie miałem takiej sytuacji. U nikogo również się nie logowałem, więc ta opcja również odpada. Opcja jakiegoś włamu też jest dla mnie trochę dziwna, bo nie wiem komu mogłoby zależeć na dostępie do mojego AQQ (które i tak wykorzystuję tylko jako protokół gg). Jeżeli ten komunikat pokazywałby liczbę urządzeń, które ogólnie korzystały z tego konta, to w sumie byłoby to zrozumiałe, ale w komunikacie było wyraźnie napisane, że chodzi o ostatnie 24 godziny.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych