Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uszkodzone okno ustawień o rozmowy


Najlepsza odpowiedź gnomiuszka , 2015.09.10, 19:40

Mam najnowszą betę aqq 3.0.1.21 i posiadam komunikator od dość dawna. Gdy Po aktualizacji do wersji powyżej 3 poleciała konwersja do sqllite, natomiast pozostałości po starym archiwum najprawdopodobniej nie zostały usunięte. 

EDIT

Już sobie poradziłem. W nowym profilu aqq w archiwum był jedynie plik archive.db, więc przekopiowałem go ze starego archiwum do nowego i jest ok. :)

Teraz pozostaje jeszcze problem z facebookiem. Pomimo wprowadzania tych samych danych do FB w nowym profilu nie chce mnie zalogować. 

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 gnomiuszka

gnomiuszka

    Adept

  • Użytkownik
  • 277 postów

Napisano 2015.09.09, 19:29

Witam.

Nie wiem, jak to się stało, ale na jednym swoim profilu aqq gdy wchodzę w ustawienia, zamiast strony głównej z kategoriami mam poziomy pasek, a listy dźwięków, kompozycji i wtyczek są puste. Reset IE nie pomaga, na innym profilu aqq jest ok. Nie chcę kasować profilu, aby nie utracić archiwum. 

Wygląda to tak

cbf1d99e82d68.png



#2 Gość_galean_*

Gość_galean_*
  • Gość

Napisano 2015.09.09, 19:47

co za problem zrobić backup jednego pliku, zrobić nowy profil, wgrać backup jednego pliku??

W nowych wersjach archiwum nie jest rozsiane w setkach plików, więc naprawdę skopiować i przenieść, zamiast czekać, aż uzyska się odpowiedź. A z błędem na buglistę :D


Użytkownik galean edytował ten post 2015.09.09, 19:48


#3 gnomiuszka

gnomiuszka

    Adept

  • Użytkownik
  • 277 postów

Napisano 2015.09.10, 15:34

A możesz mi powiedzieć, jaki to plik?
Jak wchodzę w katalog profiles/gnomiuszka/data/archive to mam same katalogi, każdy to inny rozmówca a w środku setki plików. Więc jaki jeden plik?



#4 Gość_galean_*

Gość_galean_*
  • Gość

Napisano 2015.09.10, 18:34

Nawet nie chcę zgadywać jak starą wersję masz AQQ. W takim wypadku mam dwie propozycje:

  1. Zaktualizuj w końcu AQQ
  2. Zastąp w mym poprzednim poście plik i jego odmiany, katalogiem i jego odmianami, żeby zdanie miało nadal sens :D


#5 gnomiuszka

gnomiuszka

    Adept

  • Użytkownik
  • 277 postów

Napisano 2015.09.10, 19:40   Najlepsza odpowiedź

Mam najnowszą betę aqq 3.0.1.21 i posiadam komunikator od dość dawna. Gdy Po aktualizacji do wersji powyżej 3 poleciała konwersja do sqllite, natomiast pozostałości po starym archiwum najprawdopodobniej nie zostały usunięte. 

EDIT

Już sobie poradziłem. W nowym profilu aqq w archiwum był jedynie plik archive.db, więc przekopiowałem go ze starego archiwum do nowego i jest ok. :)

Teraz pozostaje jeszcze problem z facebookiem. Pomimo wprowadzania tych samych danych do FB w nowym profilu nie chce mnie zalogować. 


Użytkownik gnomiuszka edytował ten post 2015.09.10, 19:48





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych