Skocz do zawartości


Zdjęcie

Inny status podczas autostartu na każdej z sieci


Najlepsza odpowiedź Oconnel , 2015.10.11, 11:30

Tak jest taka możliwość. Po prostu ustawiaj stany które chcesz mieć przy autostarcie zanim wyłączysz program. Gdy go włączysz ponownie AQQ ustawi ostatnio wybrane stany. Więc jest taka możliwość wbrew temu co napisał Beherit. 

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Martino

Martino

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 2015.10.08, 09:01

Dzień dobry.

Czy jest możliwość by podczas autostartu AQQ na każdej z używanych sieci miał inny status? 

Przykładowo:

AQQ - połączony

GG - niewidoczny

GTALK - oddalony

Dziękuję z góry za odpowiedź.

 

Ps. Wchodząc z google na forum jestem przekierowywany na stronę url4short.info/d7a6f45a - NIE WCHODZIĆ! Antywirus zgłasza, że jest zainfekowana. 

Zgłaszam, bo nie wydaje mi się, iż byłby to cel zamierzony.


Pozdrawiam

Marcin aka Martino


#2 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2015.10.08, 10:00

Nie ma takiej możliwości i nie licz na zmiany, bo jak widać AQQ mimo, że jest płatne to nic się tutaj nie dzieje a zdanie każdego klienta/użytkownika jest w poważaniu.



#3 Martino

Martino

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 2015.10.08, 11:09

Nie ma takiej możliwości i nie licz na zmiany, bo jak widać AQQ mimo, że jest płatne to nic się tutaj nie dzieje a zdanie każdego klienta/użytkownika jest w poważaniu.

Myślałem, że jest opcja w AQQ, którą mogłem przeoczyć lub plugin, który mógłby spełnić moje oczekiwania. Mimo to bardzo dziękuję za odpowiedź.

Widzę, że problem z brakiem rozwoju programu jest nie tylko widoczny od strony zwykłego użytkownika, ale od takiej postaci jak sam Beherit.


Pozdrawiam

Marcin aka Martino


#4 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2015.10.11, 11:30   Najlepsza odpowiedź

Tak jest taka możliwość. Po prostu ustawiaj stany które chcesz mieć przy autostarcie zanim wyłączysz program. Gdy go włączysz ponownie AQQ ustawi ostatnio wybrane stany. Więc jest taka możliwość wbrew temu co napisał Beherit. 


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#5 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2015.10.11, 16:00

Bo to się nazywa kombinowanie a nie pożądane makra jak jest to w każdym dobrym komunikatorze.

#6 Gość_galean_*

Gość_galean_*
  • Gość

Napisano 2015.10.11, 20:28

makra, makrami, wystarczyły by osobne ustawienia dla każdej sieci w autologowaniu ;P






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych