Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kompozycja ProStandard

Najlepsza odpowiedź Sauler , 2015.10.09, 17:04

Proszę bardzo: Kompozycja ProStandard. Jest to wersja kompozycji, która znajdowała się w ostatniej wersji stabilnej przed wprowadzeniem AQQ 3.0.0.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kopiko

kopiko

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 2015.10.09, 15:49

Witam,

poszukuję kompozycji ProStandard - najlepiej w jak najnowszej wersji, korzystam z niej od początku mojej przygody z AQQ (kilka lat) i nie wyobrażam sobie korzystanie z innej,

ale ktoś wpadł na pomysł żeby ją usunąć - mimo, że wciąż funkcjonowała bezbłędnie, nawet w aktualnej wersji komunikatora... 

Owszem, trzymanie de facto duplikatu skórki, tylko z małymi modyfikacjami trochę mija się z celem - nie mogę powiedzieć, że to było do końca głupstwo,

ale jeśli jest miejsce na dziesiątki emotikon, to czemu nie na ten - tradycyjny już styl... - nawet autor nie musi go już aktualizować, niech sobie tam będzie - i tak nic się nie zmienia, więc będzie zapewne długooo aktualny.

PS. edycja standardowej kompozycji nie satysfakcjonuje mnie: 1. nie uzyskam odpowiednich kolorów - do których się już !@#% przyzwyczaiłem - zdaję się na oko Silverlighta... 2. nie zmienię koloru czcionki tekstów/nagłówków... musiałbym grzebać w cssach a i tak nie będzie efektu oryginału, eh.

Oddam garniec złota za folder z kompozycją ProStandard... - obiecuję ją trzymać w zabezpieczonej chmurze, jak przyjdzie mi znów do głowy przeinstalować AQQ...

Jakby ktoś nie wiedział jak mi taką skórkę przekazać: (Na screenie jest Standard, ale mam na myśli STARĄ SKÓRKĘ PROSTANDARD)

5617c5e31910f.png

i pakujemy cały folder w .rar i wrzucamy np na mega.co.nz lub inny hosting

Pozdrawiam.

Użytkownik kopiko edytował ten post 2015.10.09, 16:02

#2 Sauler

Sauler

Bywalec

• Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 2015.10.09, 17:04   Najlepsza odpowiedź

Proszę bardzo: Kompozycja ProStandard. Jest to wersja kompozycji, która znajdowała się w ostatniej wersji stabilnej przed wprowadzeniem AQQ 3.0.0.

#3 Anthrox

Anthrox

Początkujący

• Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 2015.10.09, 17:52

Sam korzystam z tej skórki -- wymiata!

[EDIT]

Po reinstalacji systemu potrzebowałem pobrać kompozycję i spod linku wyżej nie wszystko mi dobrze działało.

Wrzucam zatem swoją zachowaną wersję:

http://thecompany.pl.../ProStandard.7z

Użytkownik Anthrox edytował ten post 2015.12.22, 18:55

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych