Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odzyskanie wieloletniego konta w AQQ (nie pamiętam e-maila, ani loginu)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 adiq1033

adiq1033

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2015.10.30, 17:49

Witam.

Swego czasu byłem bardzo zadowolony z waszego komunikatora. Odkąd zostały wprowadzone opłaty zrezygnowałem z niego. W momencie chęci powrotu do sprawdzonego i niezawodnego komunikatora (łączącego kilka platform - perfekcyjnie) napotkałem pewną niedogodność związaną z odzyskaniem dostępu do starego konta. 

W czym tkwi problem?

1) Nie pamiętam loginu (mam dwa możliwe warianty)

2) Nie wiem na który serwer przenosiłem konot (aqq.eu, jabber.org itd.)

3) Nie znam maila na które konto zostało załóżone aby wysłać sobie przypomnienie/restart hasła.

Czy w takim wypadku możliwie jest odzyskanie konta? Administrator forum ma dostęp do bazy danych aby sprawdzić na którego maila był rejestrowany mój unikatowy login? Opcjonalne loginy jak i e-maile mogę podesłać na PW.

Generalnie chodzi o to, aby nie zaczynać wszystkiego od podstaw. 

Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.

#2 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5022 postów

Napisano 2015.10.30, 18:11

Czy w takim wypadku możliwie jest odzyskanie konta? Administrator forum ma dostęp do bazy danych aby sprawdzić na którego maila był rejestrowany mój unikatowy login? Opcjonalne loginy jak i e-maile mogę podesłać na PW.

Nie ma takiej możliwości, pozamiatane. Nikt z administracji na forum Ci nie pomoże, bo takie dane nie były nigdy trzymane na serwerze aqq.eu. Jedyne co możesz odzyskać w tym momencie to dostęp do konta administracyjnego czyli tego, gdzie uiszcza się opłaty za korzystanie z komunikatora AQQ. I tyle.

#3 adiq1033

adiq1033

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2015.10.31, 12:08

Witam ponownie.

Mam zatem rozumieć, że konto nieużytkowane przez dłuższy czas zostaje po prostu usunięte z serwera? 

#4 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 482 postów

Napisano 2015.10.31, 13:11

Konto administracyjne, które jest powiązane z wpłatami nie zostaje usunięte, ale jeżeli nie pamiętasz adresu jabber/xmpp, na który prze imigrowałeś z aqq.eu to nic Ci tutaj nie pomożemy. Przypomnienie/reset hasła było związane z aqq.eu oraz tym serwerem od wpłat

Jeżeli nie używałeś konta jabber/xmpp to nie lepiej założyć po prostu nowe konto? Opcjonalnie znaleźć komunikator, który nie wymaga, takich kont do poprawnego działania?

Nadal nie umie czytać rozmiarów png :D

#5 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4609 postów

Napisano 2015.11.02, 08:47

Staż jest trzymany na koncie administracyjnym więc jeżeli migrowałeś to stażu nie stracisz pod warunkiem, że przypomnisz sobie jakie masz konto administracyjne. Jeżeli chodzi o kontakty to już sprawa gorsza ale nie beznadziejna. Możesz założyć nowe konto Jabber np. na serwerze jix.im i tam dodać swoje kontakty.

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#6 M0n

M0n

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2016.02.08, 23:13

Witam, mam ten sam problem, z tym że pamiętam nazwę konta, i maila z którego wówczas korzystałem. 

mlekolakk@aqq.eu

ploco@wp.pl - niestety usunąłem go dawno temu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych