Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wysyłanie plików

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Senny

Senny

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2015.11.03, 15:57

Witam 

Po wysłaniu pilku  wyskakuje mi cos takiego 

Komunikat systemowy:
Twoja wersja komunikatora nie obsługuje wysyłania plików,
aby wysłać plik zainstaluj najnowsze GG pobierając je ze strony http://www.gg.pl/info/pobierz/
lub skorzystaj z GG w przeglądarce pod adresem http://www.gg.pl .

Dla czego nie moge wysyłać plików ? 

#2 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2015.11.03, 16:41

Nie możesz wysyłać plików, bo AQQ nie wspiera najnowszej wersji protokołu GG chociaż w internecie są dostępne publicznie źródła komunikatora Kadu, który posiada takie wsparcie. Reasumując: twórca AQQ jest leniwy i to, że płacisz za korzystanie z AQQ nic nie znaczy - i tak nie wdroży nowej wersji protokołu GG chociaż rozwiązanie jest na wyciągniecie ręki.

#3 Gość_galean_*

Gość_galean_*
  • Gość

Napisano 2015.11.03, 20:07

Beherit, nie zgodzę się, płaci się za możliwość użytkowania komunikatora w takim jakim on jest obecnie stanie i nic nie jest gwarantowane, nawet to czy będzie działać poprawnie :D

#4 Jaro88PL

Jaro88PL

Mam pędzel, to go używam! =)

• Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2015.11.03, 20:17

Tylko weź pod uwagę, że w AQQ nie działa bardzo dużo rzeczy, a najważniejsze to FB i protokół GG, jest gdzieś o tym wzmianka przed zakupem? Ja takowej nie widzę, a jeżeli jej nie ma, a w opisie komunikatora jest za to wzmianka że to działa to jest to oszukiwanie klienta, jak dla mnie oczywiście. Ale co ja tam wiem :)

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact

#5 PcPirat

PcPirat

Początkujący

• Użytkownik
  • 17 postów
  • MiejscowośćPoland

Napisano 2015.11.21, 12:58

Kolejny dowód na to, jak klienta nabija się w butelke i sprzedaje mu "bubel z kiosku RUCHu"  :>

@galean gratuluje logicznego myślenia. Wynika z niego że np. kupując tel.kom. nie dziwisz się że nie możesz nim wysyłać SMSów i korzystać z GPS bo trafiłeś na BUBEL, a sprzedawca opisując parametry fona nie gwarantował ci że to będzie działać. Ważne że fonik ma ta opcje :P
To samo jakbyś kupił samochód ktory nie może jeździć do tyłu... przecież to nie jest gwarantowane...
Weź koło i pier***nij sie w czoło.

• Sauler lubi to

#6 Dark Fenix

Dark Fenix

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 2015.11.21, 15:06

@PcPirat Ale to jest rozumowanie Oconnela, którym się w jakimś poście podzielił. Więc nie miej pretensji do @galean.

#7 Gość_galean_*

Gość_galean_*
  • Gość

Napisano 2015.11.21, 16:08

Ja tylko starałem się przestrzec przed dokonaniem subskrypcji i przytoczyłem słowa twórcy, który twierdzi że się płaci za to w jakim obecnym jest stanie i który na większość problemów odpowiada że u niego działa, opcjonalnie że obsługa fb wymaga trochę samodyscypliny i jest idealnie.

stabilna wydana prawie 7 miesięcy temu, beta 4 temu, ja bym się raczej nie spodziewał że w najbliższym czasie coś się ruszy. Może kiedyś i opis był poprawny, ale wątpię by autor zredagował go na bardziej zgodny z rzeczywistością, skoro nawet nie podmienił grafiki przerobionej przez Deadmastera by na stronie głównej nie było informacji o już nie obsługiwanym skype. U niego wszystko działa poprawnie xD

#8 PcPirat

PcPirat

Początkujący

• Użytkownik
  • 17 postów
  • MiejscowośćPoland

Napisano 2015.11.22, 16:05

Ja tylko starałem się przestrzec przed dokonaniem subskrypcji i przytoczyłem słowa twórcy, który twierdzi że się płaci za to w jakim obecnym jest stanie i który na większość problemów odpowiada że u niego działa, opcjonalnie że obsługa fb wymaga trochę samodyscypliny i jest idealnie......./-/......

U niego wszystko działa poprawnie xD

Soory że przypisałem Ci słowa które tylko cytowałeś :) poniosło mnie.
Aż sie nóż w kieszeni otwiera jak się widzi taki lekceważący stosunek właściciela projektu do kilenta/użytkownika.... projektu nad którego rozwojem pracowało wiele osób które teraz (niestety) nie mogą nic poradzić na to, że projekt stacza się na dno.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych