Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cenzura na Facebook'owym fanpage

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5021 postów

Napisano 2015.11.09, 20:15

Dlaczego z oficjalnego fanpage został usunięty mój post z dwoma pytaniami o aplikację na Androida?

https://photos-4.dro...4Y9xmc0ntEFgdjw

Martwi mnie pierwsza kwestia, bo na stronie XMTV Player jest napisane, że zbiera on statystyki. Nie wiem, może coś źle przeczytałem / zrozumiałem dlatego proszę @Oconnel'u o fachowe wyjaśnienie, bo chyba się orientowałeś co i jak z tą apką.

Druga sprawa już wyjaśniona z supportem XMTV Player. Czyżby za to właśnie pytanie mój post został usunięty? Czego się boisz @Oconnel, że nie możesz po ludzku odpisać? Jakoś twórcy tej apki nie mieli takiego problemu i mi grzecznie napisali, że to nie łamie licencji ich programu. Trochę kurcze wyrozumiałości - cenzurą nie robi się dobrego PR.

Liczę na rzetelną odpowiedź bez usuwania postów i śmiesznych bananów.

Użytkownik Beherit edytował ten post 2015.11.09, 20:26

#2 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 2015.11.09, 20:24

obrazek jako obrazek, nie działa poprawnie, link działa do obrazka ;P

Nadal nie umie czytać rozmiarów png :D

#3 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5021 postów

Napisano 2015.11.09, 20:37

Nie moja wina, że to forum działa jakby nie mogło ;)
Inny link do obrazka:
https://www.dropbox....174131.jpg?dl=0

#4 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 481 postów

Napisano 2015.11.09, 20:48

ja sobie chciałem dodać sygnaturę steama i lipa, bo forum nie umie przeczytać rozmiaru png :/

ale to akurat przypadłość ip.boardu

Użytkownik galean edytował ten post 2015.11.09, 20:53

Nadal nie umie czytać rozmiarów png :D

#5 Jaro88PL

Jaro88PL

Mam pędzel, to go używam! =)

• Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2015.11.10, 12:31

A ja mam pytanie czy udostępnianie telewizji przez aplikacje trzecie jest legalne? Bo z tego co wiem to stacje telewizyjne walczą z tym bo w ten sposób jest pomijana opłata za abonament RTV. Google chyba bez powodu nie zablokowało apk'ę w swojej bazie, ale mogę się mylić. Ale jeżeli to prawda to pobierając opłaty za coś co jest nielegalne to pachnie... już nie będę pisał czym. [dlatego ja w swoich kompozycjach GG co prawda dawałem oryginalne loga ale wszystko było za darmo, a nawet dopisywałem info skąd są i polecałem oryginalne GG]. Tak czy siak nie używam aplikacji i nie wnikam i nie ingeruję. Tylko żeby to się źle nie skończyło :)

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact

#6 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4609 postów

Napisano 2015.11.10, 15:49

Beherit, dość, że muszę z Tobą walczyć na tym forum w wielu sprawach. Dlatego Twój post został usunięty - i generalnie - wybacz, ale dopóki Twoje nastawienie nie ulegnie diametralnej poprawię to akurat na stronach FB projektu MP wypowiadać się w tej chwili w ogóle nie możesz. Twój post jednoznacznie miał straszyć innych użytkowników a był poparty dosłownie... niczym. Jeżeli masz pytania w sprawie XMTV to pytaj producentów tej aplikacji a nie mnie :)

@Jaro - MP samo w sobie nie nadaje kanałów. Dzięki osadzonej przeglądarce pokazuje jedynie strony już dostępne w internecie (tyle, że usuwa z nich wszystko poza playerem). W Polsce jest to legalne. Co innego, gdybyśmy nadawali kanały sami - ale tak nie jest. To co jest dostępne na stronach jest dostępne i możesz z tego korzystać jak chcesz. Problem może mieć ewentualnie właściciel takiej strony. Pomimo tego i tak miałem kontakt z Polsatem czy TVN-en i ich kanały usunąłem z playera na ich życzenie. Nie mniej są one dostępne w zew. repozytorium.

MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#7 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5021 postów

Napisano 2015.11.10, 17:48

Twoja odpowiedź jest żenująca. Poza tym nie tylko ja pytałem o tę kwestie, jedną osobę zablokowałeś zamiast normalnie odpowiedzieć. Ta sprawa nadaje się do opisania np. na dobreprogramy.pl.

Pytasz się normalnie, bez pretensji, bez wulgaryzmów a ten Cię zleje, usunie post albo zbanuje. Polityka ala Wapster. A żeby było śmieszniej jeszcze odwraca kota ogonem i zwala winę za całą sytuację na innych.

Użytkownik Beherit edytował ten post 2015.11.10, 17:53

#8 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4609 postów

Napisano 2015.11.10, 20:04

Swoje pytanie zadałeś publicznie - twój post straszył innych użytkowników. Jeżeli Twoje intencje były inne mogłeś o to spytać prywatnie przez Facebookowy PM bądź używając innego słownictwa i bez insynuacji publicznie. Wystarczyło spytać dlaczego XMTV nie jest już dostępny w Google Play. Tego typu pytanie nie zostało by usunięte. Posty na FB są moderowane i nie wszystkie będą widoczne. To normalne w internecie jak byś nie widział to Cię o tym informuję ;)

#9 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5021 postów

Napisano 2015.11.10, 20:14

Daruj sobie już.

#10 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4609 postów

Napisano 2015.11.10, 20:19

Nie Ja rozpocząłem ten wątek... Ty mogłeś sobie darować... dobra. Zamykam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych