Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ LucidDream 3.0.2.20

• Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Shinigami

Shinigami

Bywalec

• Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 2016.01.09, 01:51

Ja zawsze zamykam AQQ tak: ..

A jak bierzesz prawym mychy na ikonie AQQ przy zegarki i "Zakończ" to też ci się niepoprawnie zamyka?

Tak, program niby się wyłącza ale proces zostaje i zawiesza przy wyłączaniu systemu. Sprawdzałem na czterech różnych komputerach z różnymi systemami i zawsze tak samo się zachowuje.

Ok, o to mi chodziło, czyli u ciebie jest to powtarzalne, więc możesz wygenerować loga używając tej instrukcji http://www.aqq.eu/he...gowania_zdarzen

U mnie to się tylko raz zrobiło przy zamykaniu systemu, a tak to zawsze jak najpierw wyłączam aqq spod prawego i Zakończ, to zawsze proces się zamyka do końca. Zrób log z go wrzuć na wklej.to, wklej.org lub pastebin.com i dopisz się na http://forum.aqq.eu/...wyłączeniu-aqq/

Użytkownik Shinigami edytował ten post 2016.01.09, 01:52

#22 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5026 postów

Napisano 2016.01.09, 08:25

Jeżeli ktoś szuka lepszej obsługi sieci Facebook to polecam migrację konta XMPP na serwer jix.im (lub inny vhost dostępny na moim serwerze) i skorzystanie z transportu Facebook. Transport korzysta z protokołu MQTT, który to Oconnel nie umie zaimplementować a są dostępne na necie open-source'owe odpowiedniki (na takim działa mój transport).

• Silverlight i ss9227 lubią to

#23 Jaro88PL

Jaro88PL

Mam pędzel, to go używam! =)

• Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2016.01.09, 14:17

No i super Beherit. To się nazywa zaangażowanie pomimo iż nie musisz tego tak na prawdę robić. Szkoda, że takiego zaangażowania nie widać po stronie autora komunikatora. Zawsze jest wymówka, że to nie ma przykładów na necie, a to języka nie zna. To ja pytam ponownie jakim cudem zostało napisane GGNet? które i tak woła o pomstę do nieba ze swoim aktualnym działaniem. Aktualnie nie używam AQQ i nie zamierzam. Szkoda, że tak się losy potoczyły ale jeżeli autor ma projekt na uboczu i od kilku lat nie umie naprawić poruszanego tematu blokowania wyłączania systemu przez proces AQQ to ja tym bardziej nie będę wspierał projektu przez swoje dodatki [i tak nic na tym nie zarabiam tylko autor komunikatora].

• mino lubi to

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact

#24 pawel2k

pawel2k

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 72 postów

Napisano 2016.01.22, 22:44

odpalilem wtw wczoraj fb dziala czyli da sie problem ogarnac tylko tu jest problem haha :D

#25 TSS

TSS

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano 2016.02.24, 11:39

czy ktoś pamięta jaka jest ostatnia wersja w której nie występuje błąd z kończeniem procesu AQQ przy zamykaniu Win7/8? tak naprawdę nie interesują mnie żadne wodotryski, fejsbuki, itp. płacę za AQQ i używam go TYLKO do GG. Ale wkurza mnie już ta loteria z tym czy system się zamknie prawidłowo czy utknie na kończeniu procesu. Nie muszę mieć najnowszej wersji, byle by to działało stabilnie. Subskrypcję mam do kwietnia, ale rozważam jednak przejście na innego klienta GG bo widzę że AQQ umiera. Korzystam równolegle z KADU i działa naprawdę dobrze, stabilnie, minimalnie bierze zasoby (poniżej 30MB użycia pamięci). Prawdę mówiąc wsparcie dla AQQ było dużo lepsze dopóki było bezpłatne...

Użytkownik TSS edytował ten post 2016.02.24, 11:41

#26 siudziu

siudziu

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 2016.04.20, 12:50

Czy ktoś wie jak dorzucić autostart aqq w win7 i win 10 ? I gdzie w rejstrze zmienialo sie wartosc zeby automatycznie kilowal procesy po zamknieciu systemu ? @oconnel czy jest szansa na poprawienie obslugi fb czy to juz definitywny koniec aqq ?

#27 Shinigami

Shinigami

Bywalec

• Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 2016.04.21, 17:14

Autostart:

zOAmlvU.png

Automatyczne zamykanie aplikacji:

http://www.eightforu...wn-windows.html

Pobierz i uruchom ten pik który podlinkowali w punkcie 3A, ale ja nie polecam tego bo może ci zamykać tez inne aplikacje które z jakiegoś powodu dłużej się zamykają bo coś miela dyskiem itp. Bo to nie robi tak że Windows wymusza zamknięcie programu, tylko on ten program po chamsku "uśmierca", w przypadku np Outlooka to masz duże prawdopodobieństwo że ci się uszkodzi plik pst z mailami. Taki tylko przykład z pracy gdzie widziąłem jak ludzie nie czekali tylko wymuszali zamknięcie jak Outlook jeszcze coś mielił bo część danych miał w swapie.

Użytkownik Shinigami edytował ten post 2016.04.21, 17:15

#28 siudziu

siudziu

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 2016.04.22, 12:06

Właśnie opcja autosatru z aqq mi nie działa też sie zastanawiałem dlaczego bo na innym kompie dziala. Co do wymuszania zamkniecia to zdaje sobie sprawe z konsekwencji :P dzieki za link. Fajnie że jeszcze ktoś odpisuje, ciekawe jak dlugo jeszcze pociągnie aqq :P mi jeszcze zostalo 134 dni :P. Bo na naprawe błedow i nowe funkcje juz nie licze pozbyłem sie złudzeń.

#29 Shinigami

Shinigami

Bywalec

• Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 2016.04.22, 19:07

to masz ze 3 możliwości z autostartem, najprościej to otwórz okno eksploratora, np Mój komputer, i wklej w pasek adresu to

%appdata%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup

I tam skopiuj lub utwórz skrót do AQQ

#30 siudziu

siudziu

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 2016.04.27, 10:55

to też już próbowałem niestety bez rezultatu nie wiem co jest bo na innym kompie działa autostart i z pozycji programu i z pozycji menu start  naj wyraźniej mam jakiś bład w tym systemiw tylko nie moge go namierzyć.

#31 Semtex

Semtex

Początkujący

• Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 2016.04.27, 21:35

W Windows 10 wejdź w Menadżer Zadań -> Uruchamianie -> Tam ustaw Włączony dla AQQ, przerabiałem to chwilę ;)

#32 Alterego

Alterego

Bywalec

• Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 2016.05.03, 11:18

Koniec komunikatora (sieci) tlen.pl, wiec mozna wyrzucic te siec z wtyczek, kreatorow itd.
http://legalne.info - darmowe licencje na komercyjne programy!

#33 Seven

Seven

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 2016.05.03, 11:29

Nie mając źródeł? Byłoby ciężko.

#34 Alterego

Alterego

Bywalec

• Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 2016.05.03, 13:09

Dekompilacja?

Czyli te plotki o zabraniu przez policje komputerow ze zrodlami to prawda? Jest gdzies jakies info?
http://legalne.info - darmowe licencje na komercyjne programy!

#35 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5026 postów

Napisano 2016.05.03, 13:52

Jakie plotki, na stronie FB MyPortal jest info o tym.

#36 Smy

Smy

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 2016.05.04, 10:21

Ja nie śledzę ich profilu, możesz podać jakiś link? Też chętnie bym przeczytał, bo coś nie mogę znaleźć.

edit:
Już mam https://www.facebook...PortalCommunity

Użytkownik Smy edytował ten post 2016.05.04, 10:21

www.legalne.info !

#37 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2021 postów

Napisano 2016.06.17, 13:28

Funkcja SDK AQQ_SYSTEM_SOCIALSEND zwraca cały czas Result = 0 nawet w przypadku jej użycia, gdy konto FB nie jest dodane w AQQ. Na moje właśnie wtedy powinna zwracać 1 czyli błąd podczas jej użycia.

Na poprawę tej funkcji raczej nie mam co liczyć?

#38 siudziu

siudziu

Początkujący

• Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 2016.07.01, 13:39

Na aqq wogole nie ma co liczyc :P mimo ze mam jeszcze konto na 150 dni to jednak rezygnuje z aqq zainstalowalem darmowa mirande ng dziala 10 razy szybciej normalnie mozna wylaczyc system i wzorowa obsluga facebooka (wiec jednak mozna). Jednym slowem same plusy. Pozdrawiam wszytskich ktorzy dalej mecza sie z aqq i życze powodzenia mozę przed smiercia doczekacie sie aktualizacji :P.

#39 oskar0181

oskar0181

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 2016.09.26, 04:44

Bo na naprawe błedow i nowe funkcje juz nie licze pozbyłem sie złudzeń.

Wiem, że już trochę dawno to pisałeś, ale nie trać nadziei, bo może i nie doczekamy się nowych funkcji i naprawy błędów, ale za to może doczekamy się całkiem nowego AQQ, które zmiażdży konkurencję :) Ja tam w to wierzę, chcę wierzyć, chociaż czytając całe forum boję się, że już rzeczywiście może to być koniec. Aż się nie chce wierzyć, że taki potężny projekt upada :’(

mimo ze mam jeszcze konto na 150 dni to jednak rezygnuje z aqq zainstalowalem darmowa mirande ng

Dlaczego tak łatwo się poddałeś? 150 dni to jeszcze sporo czasu. Nie bądź taki, daj AQQ szansę, czasami w ostatniej chwili coś się może zmienić i znów wykupisz subskrybcję na kolejny rok :)

Kilka fajnych filmów o Audi A8 i Peugeot 407, zmontoanych przez jednego z naszych wtyczkopisarzy :)

https://www.youtube....h9wgWspw/videos

#40 Boltex

Boltex

Bywalec

• Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 2016.10.05, 23:08

Dlaczego tak łatwo się poddałeś? 150 dni to jeszcze sporo czasu. Nie bądź taki, daj AQQ szansę, czasami w ostatniej chwili coś się może zmienić i znów wykupisz subskrybcję na kolejny rok :)

Też mam AQQ jeszcze na jakieś pół roku i jakoś mi się nie widzi, by je codziennie instalować na nowo i czyścić rejestr.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych