Skocz do zawartości


Zdjęcie

Myplayer 3.0 [beta-testy]


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oconnel

Oconnel

  AQQ Developer

 • Właściciel
 • 4622 postów

Napisano 2016.02.26, 22:43

MyPlayer 3.0 - otwarte beta-testy
 
Zapraszam wszystkie chętne osoby do przetestowania Myplayer-a w wersji 3.0. Zmiany jak na pełny numerek wersji są znaczne. W ich skład wchodzi:
 
Pełna ramówka (EPG)
Kanały na liście zyskały nową małą niebieską ikonkę po kliknięciu której zyskujemy dostęp do ramówki na cały dzień. Ramówka zawiera zdjęcia oraz skrócony opis oraz rodzaj audycji. Po kliknięciu w wybraną audycje zyskujemy jeszcze bardziej szczegółowy podgląd w tym zdjęcie, ramówka programu na inne dni/kanały, obsada, rating filmu na IMDB/filmwebie i inne przydatne informacje.
 
Skórki
Obsługa skórek jest w wersji wstępnej. Dużo jeszcze zachodu zanim będzie można to nazwać prawdziwymi skórkami ale jest to pierwszy krok do unormowania sytuacji. Podstawowy zestaw zawiera kilka skórek - wszystkie są ciemne. A to dlatego że, no właśnie system jest daleki od ukończenia. Trzeba będzie dodać plik konfiguracyjny z kolorami dla wielu elementów które nie są oskórkowane przez system AlphaControls (w tym ramówka TV). 
 
Filmy/Video na żądanie
Zapewne korzystacie z rozszerzonego repozytorium kanałów TV umieszczonego tutaj: http://freetexthost.com/cscokezftf- a jeżeli nie to powinniście. Nasi przyjaciele od tego repozytorium dają Wam teraz dostęp również do wielu plików video (w przypadku tego repozytorium to około 20tys. różnych filmów). Jak z tego skorzystać? W oknie "źródło" na zakładce TV wpisujecie teraz nie jeden a dwa adresy repozytorium. W tym wypadku w oba pola wpisujemy ten sam adres czyli http://freetexthost.com/cscokezftf - wtedy zyskacie dostęp do filmów video. Nie jest to w żaden sposób usługa dodatkowo płatna. Jakość filmów jest w najlepszym przypadku średnia - ale tutaj chodzi o czas dostępu do nich. Większość z nich jest z lektorem lub napisami. Dodatkowo nie są to filmy "torrentowe" więc nie łamiecie prawa oglądając je w taki sposób. Dostęp do filmów odbywa się na zakładce TV przez przycisk "Video".
 
Znane problemy
Status w oknie filmów na żądanie może pokazywać bzdury (na samym dole). Oprócz tego scroll w oknie filmów na żądanie nie istnieje :) na razie nie widzę możliwości aby go dodać - choć będę jeszcze próbować. Niech Was to jednak nie zwiedzie - okno można scrollować i myszką jak i przy pomocy klawiatury.
 
Skąd pobrać?
Wersja beta MyPlayer 3.0.0.10 jest dostępna tutaj: http://mp.org.pl/dow...r_30010-x86.exe
 
Czekam na Wasze opinie. Ale głównie czekam na zgłoszone błędy. Jeżeli coś nie działa lub się sypie napiszcie co, gdzie i kiedy. Dzięki.

 

v7zgye.png


21:30 - Wystawiłem SU rozwiązuje problem z repozytorium video.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#2 Beherit

Beherit

  In Sorte Diaboli

 • Wtyczkopisarz
 • 5031 postów

Napisano 2016.02.27, 09:48

Dla filmów na żądanie jestem w stanie zapłacić, dzięki za tę funkcjonalność! Na Androida też to będzie?
 • Oconnel lubi to

#3 Oconnel

Oconnel

  AQQ Developer

 • Właściciel
 • 4622 postów

Napisano 2016.02.27, 10:15

Teoretycznie jest możliwość dodania tego na Androidzie. Czy się uda to zobaczymy.


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych