Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem ze stażem po przesiadce na inny system


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Chester79

Chester79

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2016.05.08, 22:49

Problem jest może błahy, tym niemniej szkoda mi wieloletniego stażu (coś koło 1400 dni, ranga 'Elita' oraz pozycja w rankingu około 500)

 

Sytuacja wygląda tak, że dawniej na Win XP + SP2, mimo kilku napraw systemu oraz jego całkowitych reinstalacji, a także migracji z aqq.eu, staż wracał bardzo szybko do normy wyświetlając prawidłowe wartości.

 

Obecnie zainstalowałem najnowszą wersję AQQ 3.0.2.20 po raz pierwszy na nowym systemie Win 7 + SP1 [do niedawna miałem na kompie 2 systemy (xp i w7), ale aqq było tylko na xp], Niedawno po awarii xp postanowiłem całkowicie przejść na win7. Zainstalowałem AQQ, zalogowałem się do swojego konta po czym pojawiły się moje kontakty, Nie pamiętam ile dni subskrypcji pozostało na koniec używania aqq na starym systemie, bo obecnie wyświetla się 29 dni. (mniejsza o to czy to jest po prostu darmowy miesiąc subskrypcji po pierwszej instalacji na nowym systemie, czy z ostatniej wykupionej subskrypcji pozostało 29 dni).

 

I po tej instalacji po raz pierwszy na win7 mam zerowy staż (poziom doświadczenia 1, staż 3 dni)

 

Być może niepotrzebnie panikuję (upłynęło dopiero 3 dni od instalacji i zalogowania się na swoje konto) i staż za jakiś czas wróci do normy, jeśli tak to ile to może potrwać?

 

Proszę także o odpowiedź, czy mogę coś zrobić aby przyśpieszyć wyświetlenie prawidłowego stażu, czy może jest on bezpowrotnie stracony?#2 Sauler

Sauler

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 2016.05.08, 22:56

Musisz zalogować się na konto administracyjne na którym miałeś zapisaną subskrypcję wraz ze stażem. Więcej info: http://www.aqq.eu/he...Subskrypcja_AQQ


Użytkownik Sauler edytował ten post 2016.05.08, 22:56

  • Deadmaster lubi to
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych