Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klamka zapadła...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 WiTuŚ

WiTuŚ

    AQQ Maniak

  • Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2016.08.03, 16:25

Ten moment musiał nastąpić prędzej czy później. Z dniem 1 sierpnia zakończyłem oficjalne wsparcie swoich dodatków dla komunikatora AQQ. Oznacza to, że istniejące już dodatki nie będą aktualizowane i tworzone nowe (chociaż kilka nowych projektów leży od bardzo dawna zaczętych w moim zbiorze).

 

To chyba tyle - co Wam mogę więcej powiedzieć? każdy chyba widzi jaka jest sytuacja i tak na prawdę nie ma już dla kogo wypuszczać nowych aktualizacji. Jeżeli takie się pojawią to tylko zrobię coś dla własnych potrzeb i taka wersja niestety, ale w bazie dodatków nie pojawi się.

 

Ostatnio nie korzystam już prawie z sieci Jabber więc głównie znajdziecie mnie na GG i fejsie :)

 

Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzone LATA wśród społeczności forumowej i nie tylko. Dziękuję też wszystkim użytkownikom moich dodatków oraz Oconnelowi za świetny projekt.

 

Trzymajcie się!
Pozdrawiam, WiTuŚ :)



#2 Matrix

Matrix

    Adept

  • Pomocnik
  • 367 postów

Napisano 2016.08.03, 23:38

Ech projekt powoli jakby umiera, sam jestem wiernym użytkownikiem AQQ, ale coraz Nas jest mniej. Oconnel w ogóle AQQ od dawna nie rozwija z wiadomych przyczyn. Bardzo szkoda gdyż AQQ to świetny komunikator , który jednak ma coraz więcej błędów. Przez takie kroki odchodzi pozostała garstka wtyczko pisarzy.


System: Win 10 Home Premium
Przeglądarka: IE zawsze najnowsza pod dany system, domyślna Firefox zawsze najnowsza,
AQQ: zawsze najnowsza beta lub wersja stabilna
Kompozycje: Standardowe zawsze najnowsze + Sense
Wtyczki: Standardowe + , Antyspam, AQQReboot,    korektor,   zawsze najnowsze.
http://i33.tinypic.com/335fgck.jpg


#3 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2016.08.04, 08:12

Prawda jest taka, że projekt już dawno umarł, bo sam Oconnel nie wchodzi nawet na forum, nawet ma FB nie odpowiada ludziom. Obecnie nie ma już żadnego dewelopera wtyczek, ja też od dawna zawiesiłem swoją działalność tylko, że nie napisałem o tym xD Osobiście zmieniłem komunikator, nie jest to ten którego nazwy tutaj nie można podawać ale Gajim :) Jeszcze jakiś czas temu Oconnel mnie przekonał do zostania, bo wdroży MAM oraz OMEMO, jak widać projekt tak szybko się rozwija, że o tym zapomniał :D Przykro się robi ale nic nie zrobimy, szkoda tych lat tylko.
  • KAmerOK lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych