Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z telefonem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarcinD80

MarcinD80

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2016.12.28, 14:52

Witam wiem to nie to forum ale pisze tylko z jednym pytaniem czy do tego telefonu trzeba jakiś programik żeby komp go widział a nie tylko ładował a mam win 10  myPhone CUBE LTE

Proszę o pomoc



#2 Gość_galean_*

Gość_galean_*
  • Gość

Napisano 2016.12.28, 21:11

nie ten dział, nie to forum…

albo w ustawieniach telefonu (zakładka pamięć lub podobna, możliwe że trzeba kliknąć w jakieś bardziej ukryte tam opcje) musisz przestawić by telefon działał jako pamięc masowa lub w trybie mtp. opcjonalnie potrzebujesz media packa do twojego systemu…



#3 Dulson

Dulson

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • dulson dulson
  • MiejscowośćNowy Sącz

Napisano 2017.02.06, 16:22

Telefony MyPhone są tak przygotowane, że jeśli masz włożoną kartę pamięci to komputer w normalnym sposobie ma rozpoznać telefon jako pamięć masową, bez karty pamięci nie będzie komputer widział telefonu. Więc opcja wrzucenia czegoś na pamięć wewnętrzną jest możliwa tylko poprzez kartę pamięci.


System: Windows 10 Enterprise 64-BIT (x86) | Przeglądarki: Edge, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Chrome
AQQ: 2.6.0.50 x86 32-BIT | Kompozycja: b/d | Wtyczki: b/d

 

W budowie...


#4 julka990

julka990

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2020.07.23, 14:30

Ja mam straszny problem z baterią w telefonie. Zaczęłam już nawet szukać innego smartfona z bardziej pojemną baterią - https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Smartfony-z-pojemna-bateria-Ranking-2019Zależy mi na tym by telefon dał radę wytrzymać bez ładowania do końca dnia nawet gdy korzystam z jakichś aplikacji. Ciągłe ładowanie jest bardzo uciażliwe. 


Użytkownik julka990 edytował ten post 2020.07.23, 14:30





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych