Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wyświetlić ekran tabletu na laptopie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 lottarosie

lottarosie

Bywalec

• Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 2017.03.05, 13:55

Cześć :)

Znów mam zawoalowany problem. Otóż. Jutro wyjeżdżam w góry. W hotelu jest wi-fi, ale mam przeczucie graniczące z pewnością, że łącze będzie za słabe, żeby uciągnąć Netfliksa. Wiem, że pobierając aplikację Netflix na telefon/tablet, można pobrać wybrane filmy/seriale na swoje urządzenie i oglądać je później offline. Tak zrobiłam i pobrałam sobie Wikingów na tablet. Wolałabym jednak oglądać serial na większym ekranie niż tablet 7''... Mam wielkiego, starego laptopa, który ma ekran 17'' i miałam plan, żeby jakoś wyświetlić ekran tabletu na dużym ekranie laptopa.

Pobrałam w tym celu program mirrorGo na laptop. Ekran w pionie jakoś wygląda, ale w poziomie rozdzielczość jest straszna, a odtworzony offline materiał z Netfliksa nie wyświetla się w ogóle na laptopie. Pojwia się sam palyer, lecą sekundy i jest czarno, odcinek wyświetla się tylko na ekranie tabletu. Teraz próbuję z inną aplikacją, airdroid, ale boję się, że efekt będzie ten sam.

Czy istnieje możliwość wyświetlenia ekranu tabletu z materiałem wideo na ekranie laptopa? Czy muszę czekać aż kiedyś łaskawie aplikacja Netflix na Windows dostanie możliwość pobierania offline :/ ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych