Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje spostrzeżenia (Facebook) i pytania do autorów

Facebook uwagi Faq

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 CD-RW_Rom

CD-RW_Rom

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2017.03.25, 09:28

Hej,

 

O co chodzi z tym Facebook? Teraz to już nie wyjątek, ale reguła, bo znowu, tak jak poprzednio, piszę i nagle w nocy przestaje działać i już dzisiaj nie działa. Ostatnio pobierało jakąś łatkę dla komunikatora, to norma?



#2 CD-RW_Rom

CD-RW_Rom

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2017.03.25, 09:46

Hej,

 

Po użytkowaniu AQQ połączonego z Fb mam kilka spostrzeżeń, którymi chciałbym się podzielić. Moje doświadczenia tyczą się głównie Facebook:

- Odbieranie wiadomości po ponownym zalogowaniu się z offline prawie nigdy nie działa. Musze wchodzić na Fb i sprawdzać, czy nikt nic nie napisał.

- AQQ często pomija wiadomości! Najczęściej odbierane i jest to niestety niedopuszczalne.

- Nawet po wyłączeniu emotoikon przy wpisywaniu <> ciągle wyświetla mi się okienko z nimi.

- Tak jak dzisiaj AQQ znowu przestało odbierać wiadomości Facebook nie wiem dlaczego.

- Bardzo zawodzi także wykrywanie użytkowników online, często pozostają online długo i nie odświeża się ta informacja.

 

To najbardziej mnie irytuje i wymaga moim zdaniem pilnej uwagi.

 

Takie rzeczy jak wyżej nie powinny się zdarzać w płatnym komunikatorze. Ciężko prowadzić rozmowę, gdy muszę co chwilę sprawdzić czy nie pominęło wiadomości, muszę mieć pewność, by na nim polegać. Komunikator nie mógłby tego sprawdzać i wyświetlać jak coś pominie? Da się w ogóle zrobić coś w tym kierunku?

Jak często są aktualizacje? Jak domyślam się wsparcie ze strony użytkowników jest minimalne, nie płacimy co miesięcznej subskrypcji na setki złotych, ale jednak płacimy. Mogę oczekiwać, że takie rzeczy będą poprawione? Czy to raczej bezcelowe pisanie tutaj?

 

 

 

 



#3 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2017.03.26, 13:46

Błędy, o których wspomniałeś, nie mają miejsca w transporcie Facebook, który jest dostępny m.in. na moim serwerze jix.im. Jak nie masz jeszcze u mnie konta to zapraszam do jego założenia (można to zrobić przez stronę) :) Jak FB zacznie działać zgodnie z Twoimi oczekiwaniami to możesz postawić mi kawę przez PayPala, będę ucieszony :)
  • Deadmaster i Driver lubią to

#4 CD-RW_Rom

CD-RW_Rom

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2017.12.02, 10:54

Czyli jak rozumiem deweloperzy na takie problemy kładą laskę? Biorą kasę, ale rozwijanie projektu im wali? Bo nawet odpowiedzi oficjalnej nie ma. :/



#5 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2017.12.02, 19:28

Żadni deweloperzy, deweloper komunikatora AQQ jest tylko jeden. Poczytaj trochę co tutaj się działo na forum przez ostatnie 2-3 lata i znajdziesz odpowiedzi na te pytania.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Facebook, uwagi, Faq

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych