Skocz do zawartości


Zdjęcie

[spim - wiadomość automatycznie odrzucona] i Opcje

WTF spim

Najlepsza odpowiedź Deadmaster , 2017.07.07, 13:57

Takie wiadomości możesz odczytać w trybie kopiowania - Ctrl+U ;) Jakaś wtyczka chyba umożliwiała wyłączenie tego. Sprawdź wtyczkę TabKit Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 CD-RW_Rom

CD-RW_Rom

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2017.06.29, 14:55

Aqq odrzuca mi wiadomości od znajomych. Czy ktoś zdaje sobie z tego sprawę? Do jasnej cholery, nie mogę nawet kliknąć, by mi je wyświetliło za moją zgodą. Nie potrzebuję by mnie [...] niańczyć jak dziecko. TO POWINNA BYĆ OPCJA. I tak, jestem wkurzony, bo coraz bardziej dość mam tego programu. Gubi wiadomości z facebook, muszę się logować na facebook po właczeniu komputera by sprawdzić, czy nikt nie pisał w międzyczasie, muszę się logowac na facebook by odbierać zdjęcia i teraz jeszcze to, też stały problem, bo ktoś uznał, ze użytkownicy aqq to debile potrzebujący ochrony przed spamem. Wiecie co? Nie potrzebują. Tego programu nie używają niedzielni użytkownicy komputera, którzy nie umieją odróżnić nieznajomych od znajomych.

I BTW; Opcje - Czy to naprawdę takie trudne? Lista z grupami opcji po lewej i po prawej opcje. Wizualizacja połączona z ergonomią użytkowania.


Użytkownik stivo edytował ten post 2017.06.30, 00:46
Bez przekleństw proszę.


#2 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2017.07.07, 13:57   Najlepsza odpowiedź

Takie wiadomości możesz odczytać w trybie kopiowania - Ctrl+U ;) Jakaś wtyczka chyba umożliwiała wyłączenie tego. Sprawdź wtyczkę TabKit

#3 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2017.07.09, 23:12

Taki filtr jest potrzebny. Np. ze względu na fakt, iż ktoś może Ci wysłać w jednej wiadomości 1000 emotek które mogą zawiesić całą aplikacje. Tego typu próby są blokowane przez AQQ. Takie wiadomości można jednak odczytać w trybie kopiowania (czyli w trybie tekstowym - CTRL+U).


MyPortalYouTubeTwitter54slty.png




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych