Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zegarki MK podobają wam się?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 inibra

inibra

Początkujący

• Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 2018.08.28, 17:49

Hej! Powiedzcie mi, co myślicie o zegarkach z tej firmy michael kors w ostatnim czasie jest straszna moda na te zegarki, mnie osobiście się one średnio podobają. Są zbyt duże, wszędzie ich pełno.. oryginałów jak i podrób. Jakie wy macie z kolei zdanie na temat biżuterii od Michaela Korsa? 

Szkoda mi trochę firmy, bo ubrania i obuwie robi świetne a prawdopodobnie za kilka lat będzie kojarzona już tylko z kiczowatymi złotymi zegarkami.. 

Użytkownik stivo edytował ten post 2018.08.28, 18:48
link

#2 gupik

gupik

Początkujący

• Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 2018.09.03, 11:21

Nie są kiczowate. No może niektóre ale praktyczniek każda firma ma coś takiego w swojej ofercie...

Generalnie jednak sam MIchael Kors ma całkiem przyjemne zegarki. Jest to duża firma, raczej stawiaja na jakość tak wiec w ich przypadku nie ma sie co nastawiać na to,ze bedzie to chińskie wykonanie. Moja kobieta ma na przykład ich zegarek chyba od 5 lat i nosi sie dobrze. 

https://www.czaszega...ors-c-1068.html

Użytkownik gupik edytował ten post 2018.09.25, 07:40

#3 ulla

ulla

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2018.11.20, 12:52

Wszystko kwestia gustu, ale mi się one tez raczej nie podobają. Wole bardziej stonowane i mniej rzucające sie w oczy zegarki.

#4 Tadikk

Tadikk

Początkujący

• Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 2018.11.20, 13:25

Akurat jakoś z miesiąc temu szukałem fajnego zegarka, dla kolegi na 40-tkę. Naoglądałem się przeróżnych i marek i modeli i w końcu kupiłem zegarek marki Seiko (oczywiście przez internet bo były tak najtaniej - https://www.otozegar...l/zegarki/seiko ). Mają fajne klasyczne wzory, bez udziwnień, ale też nie nudne. Taka nowoczesna elegancja. A w dodatku marka Seiko to klasa sama w sobie - ponad 100 lat tradycji, porządna japońska firma. W każdym razie kolega z prezentu zadowolony, a ja sam myślę o kupnie nowego zegarka dla siebie :)

#5 minitka55

minitka55

Początkujący

• Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 2020.12.22, 11:38

Nie znam ani zegarków ani ubrań tej marki. Przyznaję, że pierwsze słyszę... Nie jestem skłonna przepłacać za markę, są produkty które są więcej warte ale ze względu na wysoką jakość a nie naszywkę. Jeśli cena nie idzie w parze ze starannością wykonania to nie ma co przepłacać. Jeśli szukacie męskich swetrów na zimę to zobaczcie na porady na tej stronie. Sprawdzą się także na prezent dla bliskiej osoby. Różne modele można znaleźć w sieci. 

Użytkownik stivo edytował ten post 2020.12.23, 20:44
Link

#6 indila

indila

Początkujący

• Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 2021.01.12, 19:42

Nie miałam takiego zegarka nigdy ale owszem koszulę tego producenta i lubiłam ją. Ale skurczyłam niestety w praniu. Także nie wiem jak z jakością. Teraz już inwestuję w inne marki. A koszule bardzo lubię nosić, szczególnie do jeansów. Jak zobaczycie na https://answear.com/blog/koszula-do-jeansow-klasyczne-zestawienie-ktore-wcale-nie-musi-byc-nudne/33776 to połączenie wcale nie jest nudne i sprawdzi się na wiele okazji. Można bardziej na sportowo czy bardziej na elegancko dobrać dodatki.

Użytkownik indila edytował ten post 2021.01.12, 19:43

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych