Skocz do zawartości

Zdjęcie

konto administracyjne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qlord

Qlord

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2018.12.30, 11:11

Witam, od pewnego czasu borykam się problemem: wyskakuje mi okienko mówiące aqq było używane na 2/5 urządzeniach. Sęk w tym że jest to nie możliwe ponieważ nigdy nie było używane na żadnym innym poza jednym komputerem. Zmieniałem hasło kilkukrotnie jednak nic to nie dało. 

#2 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2018.12.31, 01:14

A to feler.

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.

#3 oskar0181

oskar0181

Początkujący

• Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 2019.01.02, 02:17

Może ktoś hackuje twoje konto AQQ przez jakiegoś backdoora. Warto poczekać na jakąś aktualizację, może nawet zostanie wypuszczona całkiem nowa wersja, wtedy zapewne błędy zostaną poprawione, trzeba czekać cierpliwie. Ja mam kilka pomysłów na udoskonalenie AQQ i jak będę miał czas to je spiszę i prześlę do autora, może weźmie to pod uwagę.

• Eleks lubi to

Kilka fajnych filmów o Audi A8 i Peugeot 407, zmontoanych przez jednego z naszych wtyczkopisarzy :)

https://www.youtube....h9wgWspw/videos

#4 Eleks

Eleks

Adept

• Użytkownik
  • 293 postów

Napisano 2019.01.02, 02:49

Lubię to, bo nie ma reakcji do parsknięcia śmiechem :D AQQ jest i będzie martwe - tyle.

#5 StKowalsky

StKowalsky

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów
  • MiejscowośćMilanówek

Napisano 2019.01.07, 01:10

Lubię to, bo nie ma reakcji do parsknięcia śmiechem :D AQQ jest i będzie martwe - tyle.

Szkoda, ponieważ po kilku latach wracam do tego programu.. Chociaż gdzieś tam tkwi iskierka nadziei.. Z tego co widziałem WTW również chyba umiera. Z drugiej strony coś się kończy, coś się zaczyna :)

Komunikacja to umiejętność, której można się nauczyć. To jak jazda na rowerze czy pisanie na maszynie. Jeśli tylko nad nią popracujesz, możesz bardzo szybko poprawić jakość każdej części swojego życia.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych