Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z edycją konta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Zeuss

Zeuss

Początkujący

• Użytkownik
  • 16 postów
  • MiejscowośćKraków

Napisano 2019.07.26, 22:59

Witam!
Od niedawna, może od miesiąca coś się porobiło z AQQ. Jeśli z kimś rozmawiam poprzez wtyczkę GG czy to z jakimś kontaktem z Facebooka to nie pojawia mi się moje nazwisko i imię, tylko pojawiło się określenie: "FACEBOOK". Zniknął też mój awatar i pojawia się jakaś bzdura zamiast miniatury fotki. 
Jak wejdę u Ustawienia/Konta to nazwa konta dalej jest taka sama (Imię,nazwisko@chat.facebook.com). Jeśli dam edycję konta to mogę tam najwyżej zmienić chyba hasło a funkcje zaawansowane są niedostępne. W mojej Wizytówce widzę jakiś chyba przypadkowy awatar, którego nie mogę zmienić (funkcja nieaktywna) a zaptaszkowana jest na stałe "zawsze pobieraj z serwera aktualny awatar. Gdzie jest opcja zmiany tego? Czy w ogóle jest?
No i co to znaczy że część opcji może nie działać dla niektórych sieci? Czy GG należy do tej "grupy"? Jest to chyba na tyle stary komunikator że można byłoby w pełni dopasować.
Takie niby drobiazgi ale dość irytujące i sądzę, że byłoby niefajnie rezygnować z AQQ tym bardziej, że już dotarłem na pozycję 132 w globalnym rankingu a staż dochodzi do 3000 dni :(

Załączone miniatury

• AQQ.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych