Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sukienki - ulubione sklepy i marki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Barcelona

Barcelona

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2023.01.19, 15:22

Gdzie według Was warto będzie szukać przede wszystkim modnych i dobrze wykonanych sukienek zarówno takich na co dzień, wieczorowych, czy letnich, które warto mieć w swojej szafie? Będę ogromnie wdzięczna za podpowiedzi bo oczywiście zależy mi na modnych wariantach i takich ponadczasowych, które będą dobrze wyglądały niezależnie od aktualnych trendów. Fajnie jak się też podzielcie ulubiony markami i sklepami internetowymi :)

#2 Sania

Sania

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2023.01.20, 20:32

W mojej ocenie na pewno warto zwrócić uwagę na jakość wykonania, styl i oczywiście cenę, aby udało się upolować fajne propozycje (a może w tej samej cenie uda się kupić dwie pary). Ogólnie jak chcesz mieć większy przegląd propozycji to na pewno warto byłoby skorzystać z pomocy Domodi, gdzie jednak możliwości jest naprawdę wiele z różnych sklepów i to niezależnie na jaki sezon ma być to obuwie. Ja już powoli rozglądam się za wiosennymi rzeczami i do biegania może też jakieś porządne buty od razu kupię. Rozważam moją ulubioną markę New Balance i widzę, że teraz jest sporo fajnych promocji także sama też się pewnie skuszę :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych