Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie fotele gamingowe są warte uwagi?

fotele gamingowe

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sania

Sania

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 2023.01.29, 13:40

Cześć,

Powiecie mi jaki macie fotel gamingowy i czy przede wszystkim jesteście z niego zadowoleni. Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości wykonania, funkcjonalności i jednocześnie wygodzie. Najlepiej z oparciem na kark i poduszką na lędźwiach oraz aby by dobrze wyprofilowany bo jednak też dużo pracuje zdalnie i nie chcę po całym dniu przed komputerem wstawać połamany. Mogę na Was liczyć? Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na podpowiedzi!



#2 Barcelona

Barcelona

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2023.01.31, 13:19

Jak najbardziej warto postawić na jakość wykonania, użytego materiału, wygodnych regulacji i oczywiście porządnego oparcia na plecy i kark, aby przy wielogodzinnej pracy oraz grach po prostu uporać się z dużym bólem pleców. Ja uważam, że dużo lepszą opcją są zdecydowanie fotele gamingowe niż klasyczne biurowe. Tym bardziej, że nie jestem fanką wersji skórzanych bo jak będzie cieplej to nie daje on odpowiedniego komfortu. Najlepiej jak rozejrzysz się w ofercie różnych producentów i modeli na ceneo, dzięki czemu upolujesz fajne okazje i poczytasz opinie. Ciekawą propozycją jest tutaj Genesis Nitro 440. Mam nadzieję, że jak wybierzesz to podzielisz się z nami spostrzeżeniami :)



#3 marek22

marek22

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 2023.08.01, 13:40

Jaki fotel gamingowy możecie mi polecić i dlaczego?

https://enedu.pl/szk...la-akupunktury/






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych