Jump to content


Photo

Dresy damskie - nosicie?


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Sania

Sania

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 7 posts

Posted 2023.02.20, 14:59

Hej dziewczyny! 

Chciałabym kupić sobie dobrej jakości dresy damskie i dlatego przychodzę do Was z pytaniem, czy macie może dla mnie jakieś inspiracje i oczywiście podpowiedzi z własnych doświadczeń na temat tego gdzie ich szukać, aby cieszyć się wysoką jakością wykonania, wygodą i jednocześnie stylem bo teraz chyba największym zainteresowaniem cieszą się wersje welurowe. Będę ogromnie wdzięczna za pomoc i oczywiście fajnie jak uda nam się w tym zakresie zbudować ciekawy temat. 



#2 Barcelona

Barcelona

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 posts

Posted 2023.02.21, 16:00

Według mnie jak najbardziej warto je mieć i przynajmniej kilka kompletów. Nie ma lepszego stroju niż dresy damskie w chłodniejsze dni, kiedy przede wszystkim liczy się wygoda, ciepło i też możliwość szybkiego ubrania i wyjścia na spacer z psem, czy też skoczyć szybko do sklepu. Dlatego jeżeli przede wszystkim interesują Cię dresy damskie gdzie masz świetne propozycje w różnych rozmiarach, kolorach i oczywiście materiałach. To na pewno warto przekonać się na temat aktualnych trendów i konkretnych propozycji m.in jeśli mają to być warianty welurowe. Mi szczególnie w oko w ostatnim czasie wpadły te od marki Olika bo mają ciekawe wersje kolorystyczne, a ja lubie żywe odcienie ;)



#3 marek22

marek22

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 29 posts

Posted 2023.08.01, 10:05

Czy posiadacie swoje ulubione sklepy z odzieżą?

psycholog radom



#4 ululpa

ululpa

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 0 posts

Posted 2024.10.08, 21:39

Jeśli szukacie fajnych dresowych spodni damskich, to zdecydowanie polecam Hibou :) Mają świetnie skrojone, mega wygodne dresy z miękkiej bawełny, które są idealne do noszenia na co dzień – zarówno w domu, jak i na miasto. Co fajne, w Hibou można też znaleźć bluzy w podobnym stylu, dzięki czemu można skompletować sobie idealny, wygodny set. W takich ubraniach można się czuć i wyglądać świetnie, nie rezygnując z komfortu!






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users