Skocz do zawartości


Zdjęcie

AQQ 2.0.4 Carbon Build: 12


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jaszczur

Jaszczur

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 246 postów

Napisano 2008.12.18, 19:13

Ten błąd Co mówił kolega Gacek z nieprzewijaniem wiadomości w oknie rozmowy w Win Seven, występuje także u mnie na Viście SP1 :mellow:

OS: Windows 7 6.1.7601 x86_64

IE: Internet Explorer 11.0.9600.17501
AQQ x86: Zawsze najnowsze + AQQ Contact State, AQQ Streamer, InvShow, Korektor, QuickSend, TabKit, GG Network x3, AQQ SMS

AQQ x64: Zawsze najnowsze + AQQ SMS, GG Network x3, Contacts


#22 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2008.12.18, 19:13

Ja dodam tylko jeszcze jedną rzecz. Bezwględnie polecam wyłączenie opcji alternatywnego serwera GG. Tylko osoby które wiedzą co robią powinny stosować tą opcje. I oczywiście osoby pracujące w firmach, w których port 8074 jest zablokowany.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#23 Malusiolka

Malusiolka

    Zodiakalny byk!

  • Moderator
  • 549 postów

Napisano 2008.12.18, 19:23

W końcu wyszła stabilna wersja, na której komunikatory łączą mi się w sekundę. Jeszcze wczoraj z łączeniem serwerów miałam problem, czekałam na połączenie z około 15 minut.

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.


#24 Waldek

Waldek

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 2008.12.18, 19:25

Problem http://forum.aqq.eu/...p;showissue=478 teraz splash jeszcze bardziej jest widoczny,gdy w czasie startu AQQ szybko maksymalizuję i minimalizuję Operę.

Coś mi się wydaje,że to nie problem karty graficznej-nigdy nie miałem takich "cudów" ,dopiero od ostatnich wersji AQQ i tylko ten program powoduje ten efekt...
Betatesty AQQ 2.0 - wersja aktualna.Kompozycja:Standard
Wtyczki standardowe + Antyspam
Dysk 1:XP PRO SP3 + IE 8
Dysk 2:XP PRO SP3 + IE 8
CPU: INTEL Celeron 2 GHz,512 MB RAM

#25 kuhar

kuhar

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 2008.12.18, 19:29

a ja zauważyłem, że jakby wszystko mi ciut szybciej chodzi... miło - może to nie porprawki w aqq, ale coś w tym jest... tylko w ustawieniach gg brzydkie jakieś to słoneczko...
AQQ - zawsze najnowsze ;) ; kompozycja - Light sky; wtyczki - standardowe + Blocker + AQQ Last Seen + Responder + AQQrestarter + Makra; IE8 ; Win 7 x86 Dołączona grafika

#26 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2008.12.18, 19:32

Nie podoba się? heh
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#27 Gacek

Gacek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 2008.12.18, 19:39

@VPM & Jaro88PL. dzięki - zatem nie będę

@VPN. Napisałeś, że była o tym mowa w bugliście. Ani w regulaminie ani w opisie katalogu buglisty nie ma takiej informacji. Dlatego powstało pytanie.

Co do oceny AQQ:
miałem już parę komunikatorów lecz żaden nie dawał mi kszty uczucia, które rodzi się z każdą nową wersją AQQ. Ten komunikator jest cząstką nas gdyż zgłaszamy błędy, mówimy co chcielibyśmy innego.. Biorąc jeszcze pod uwagę, że robi go 1 osoba to nie mogę wyjść z podziwu. Właśnie osoba a nie jakiś procek, który skrzetnie cały czas robi operacje. Ma tak jak każdy swoje zycie prywatne. Zespoły programistów siedzą nad innymi komunikatorami lecz ich efektem są programy bez ducha. Ludzie dostają coś na co mają znikomy wpływ.

Już pierwsze aqq zawierał w sobie masę rzeczy dzięki uzytkownik mógł stać się władcą swojego komuteraz. Miało to coś w sobie co przyciągało. No i te wapstery. W zasadzie za nic dostawało się punkty. Taka miła nagroda, że jesteśmy razem.
Powstało AQQ2 i co się zmieniło? Powiedziałbym, że urodziło się nowe dziecko. Tak! dziecko, które zaczyna raczkować i już stawia pierwsze kroki. Lada chwila i będzie dorosłe. Bedzie się uczyć (czytaj: bedzie b.dużo wtyczek i funkcji). A potem kto wie. Zmiecie konkurencję.
Rodząc to dziecko, autor - rodzic matka:) sprawił, że masa ludzi zmieniła poglądy, zdanie, podejście, lepsze, gorsze - nie ważne. Oto jeden człowiek a tyle zamiesznia. Buduje coś pieknego co ma w sobie duszę. A teraz nawet świąteczną. Autor myśli o wszystkim.

To jakaś paranoja. Wracam do domu i kilka razy dziennie klikam w sprawdź aktualizację. Każda nowsza wersja daje coś nowego. Pomijam, że też nowe błedy.. ale czas reakcji i wprowadzenie zmian nastawia mnie pozytywnie. Wiem, że wiele brakuje lecz ciekawość, która mnie zrzera nakreca mnie jeszcze bardziej. Autor wypracował w nas jakby nową subkulturę dzieci AQQ.

To tyle co do oceny. Może gdzieś tam są błedy ort, int ect. trudno. To moje zdanie i mogę tylko podziękować.. Panie Danielu odwala Pan kawał dobrej roboty. Tak trzymać i Wesołych Świąt.
Ktoś jeszcze chciałby podzielić się swoimi odczuciami?
Sprzęt: Laptop ACER Aspire 5112
AQQ: zawsze najnowsza beta (Wtyczki: Standardowe + StayOnTop)
Kompozycja: ProStandard
System: Windows 7 Professional + updates
Przeglądarka: Firefox 6 + IE9 (zawsze najnowsze)

#28 Malusiolka

Malusiolka

    Zodiakalny byk!

  • Moderator
  • 549 postów

Napisano 2008.12.18, 19:49

/.../ tylko w ustawieniach gg brzydkie jakieś to słoneczko...

Czepiasz się szczegółów. Ciekawa jestem, czy lepiej od Oconnela zrobiłbyś.

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.


#29 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2008.12.18, 20:00

Może nie aż tak, ale popieram słowa Gacka. W AQQ jest coś, co działa jak magnes (nie mylić z Magnesem!!! :P). Często marudzę, ale zazwyczaj nie bez powodu. Nie podoba mi się jedynie sformułowanie "dzieci AQQ" (jakieś złe skojarzenia mam :D).

Korzystając z miejsca w poście ponownie apeluję o weryfikacje swoich błędów z buglisty, a szczególnie z Czyśćca.

Tu byłem.


#30 Gość_ooi_*

Gość_ooi_*
  • Gość

Napisano 2008.12.18, 20:04

Jestem zadowolniony!

W końcu znajomi przestaną marudzić, że coś nie teges.
Jak im raz kiedyś zabroniłem bet ściągać, tak już słuchają bardzo pilnie.
Pomimo, że ich namawiałem na ostatnie bety to ich nie zainstalowali tylko woleli mi truć zadek.
:)

#31 Magus

Magus

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 2008.12.18, 20:12

Dobra robota Panie Danielu, ale jak już pracujesz nad wtyczką "GG Network" mógłbyś dodać:
-Konferencje w AQQ i w GG
- Pytałeś czy się podoba to słoneczko w ustawieniach wtyczki " GG Network" mi się podoba, ale mogła by być lepsza
- Usun drobny błąd niewiem czy był zgłaszany w bugliście ,bo w katalogu publicznym gadu-gadu nie działa funkcja wklejania , a swoją drogą fajna i estetyczna grafika tego katalogu GG.
Wesołych świąt życzę i miłej pracy. Odpocznij sobie na święta , bo i tak za dużo pracujesz. :lol:

Użytkownik Malusiolka edytował ten post 2008.12.18, 20:21
Chłopczyku, przecież On sam wie co ma robić i nie musisz mu mówić.

Wersja AQQ zawsze aktualna wtyczki Fixupdater , Skypecore, GG Network , AQQ Streamer , AQQ last Seen, AQQ SMS zawsze aktualne Wersja AQQ zawsze aktualna wtyczki Fixupdater , Skypecore, GG Network , AQQ Streamer , AQQ last Seen, AQQ SMS zawsze aktualne Wersja AQQ zawsze aktualna wtyczki Fixupdater , Skypecore, GG Network , AQQ Streamer , AQQ last Seen, AQQ SMS zawsze aktualne

#32 Mireczek

Mireczek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 2008.12.18, 20:20

Ja znowu marudzę, ale czy można jeszcze trochę zróżnicować wielkość czcionek?
Teraz chyba się różnią 1 punktem i największa dalej jest ciut za mała na monitorach dużej rozdzielczości:

Dołączona grafika

Tak żeby średnia czcionka wyglądała podobnie do tej na samej górze. Taką wielkość ustawiam zawsze w kompozycjach. :)

/ Win 10 PRO 64 Bit; Edge; AVAST / ASUS Z170 GAMING PRO; CORE I5 6600K; DDR4 KINGSTON HyperX Savage Black CL12 32GB 2400MHz; SSD Samsung 950PRO 256GB; BR RW / ASUS N751JX-T7038D-16; i7-4720HQ; 16GB; SSD240GB + HDD750GB; DVD RW; GTX950; FHD / Responder; SpellChecker; SayAQQ /


#33 krasiejow

krasiejow

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 2008.12.18, 20:20

- Wszystkie pliki WAV zostały przekonwertowane do formatu PCM.

Czy dlatego te dźwięki zrobiły sie takie jakby "sztuczne"? Bo wtedy słyszałem jakiś zajefajny efekt dźwiękowy a teraz ten dźwięk jest jakiś... prosty :D. Czy to dlatego że przekonwertowano WAVy czy dlatego że zrobiłem z poziomu windows "przełącz użytkownika" ;)?

http://l.bitcasa.com/C-j-YTaW

Ponad 2000 dni z AQQ (od czerwca 2008r.). I nadszedł moment, by powiedzieć "cześć".

 


#34 Lord ByRad

Lord ByRad

    Expert

  • Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2008.12.18, 21:00

Na początek krytyka:
Potwierdzam błąd zamer'a ;) Występuje we wszystkich menu poza wyborem statusu oraz we wszystkich podmenu z belki głównego menu na górze (znaczy przeważnie na górze... :D - ukłon w stronę niektórych kompozycji ).

A teraz coś miłego:
W pełni się zgadzam z Gackiem - Wesołych świąt i dzięki za cierpliwość, bo bywało różnie, ale trzeba przyznać, że najważniejszy jest efekt końcowy (bo chyba jeszcze nikt nie umarł z powodu AQQ, a muszę przyznać, że jedna śmierć śmierć nawet byłaby miłym prezentem na święta - GG, no ale cóż dobrze jest sobie pomarzyć... ).

279.gif


#35 Paveleczek1991

Paveleczek1991

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 229 postów

Napisano 2008.12.18, 23:08

To co napisał Gacek idealnie oddaje moje uczucia do AQQ.
Właśnie tak to jest z naszym komunikatorem :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych