Skocz do zawartości


JakLeci.pl - portal


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_JakLeci.pl_*

Gość_JakLeci.pl_*
  • Gość

Napisano 2008.09.01, 06:55

[center]Witam Was i zapraszam na

JakLeci ?!


JakLeci to nowa platforma, która ma ułatwiać kontakt i wymianę lokalnych informacji pomiędzy mieszkańcami tych samych miast. Na łamach witryny znaleźć można aktualne opisy i opinie dotyczące pabów, restauracji i wszelkich innych miejsc będących celem rozrywkowych wypraw. Znajdziemy tu również informacje na temat aktualnych imprez kulturalnych w poszczególnych miastach. Zarejestrowani użytkownicy serwisu mają do dyspozycji albumy zdjęć, blogi, czy wewnętrzny komunikator. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.



Portal ma zaledwie dwa miesiące i już posiada ponad 50.000 zarejestrowanych użytkowników!

* Jedyny Polski portal oferujący:
o Pinezkowanie zdjęć - czyli możliwość wskazania kto jest na Twoich zdjęciach oraz późniejsze wyszukiwanie zdjęć z tą osobą lub z wami obydwojga.
o Wbudowany komunikator - czatuj ze znajomymi w trybie "live", bezpośrednio na portalu, bez instalowania żadnych aplikacji.

* Albumy zdjęć bez limitów - dodaj wszystkie swoje zdjęcia, ile chcesz, kiedy chcesz!
* Konkursy - co miesiąc nowy konkurs! Zobacz konkursy
* Dodawaj filmiki YouTube do swojego profilu
* Organizuj imprezy - zostań poinformowany(na) o każdej imprezie w Twoim mieście!
* Fora Dyskusyjne - lubisz podyskutować? Odwiedź forum
* Portal scentralizowany wokół Twojego miasta!
* Możliwość prowadzenia bloga na swoim profilu!
* Portal jest czynny 24/7, nawet podczas archiwizacji danych ;)
* Oraz wiele więcej powodów... z nami się nie nudzisz!

Zobacz Więcej Załóż Darmowe Konto




Jesteśmy chyba jedynym portalem który bierze pod uwagę Wasze sugestie, pomysły, propozycje... Po czym zostaje ten pomysł/sugestia przekazana do realizacji. Staramy się każdemu dogodzić.

Nie jesteśmy jak fotka.pl - Nie mamy tyle reklam i nie dajemy sobie ocen za wygląd !
Nie jesteśmy jak NK - Nie mamy aż tylu użytkowników więc zapraszaj znajomych.
Nie ograniczamy w żaden sposób kontaktu między ludźmi (np: zapłać XX a możesz wysłać więcej wiadomości).
Mamy nieograniczoną ilość miejsc na Wasze foty ! bez wykupywania gwiazdki itp możesz mieć tyle zdjęć ile zechcesz !
.... zobacz sam i oceń :)


#2 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2008.09.01, 08:35

Kolejny portal społecznościowy ehh ;) Mam już dość takich stron :lol: Wystarczy mi tam fotka.pl, NK i last.fm :) No i forum AQQ :D

#3 Stoow

Stoow

    Bywalec

  • Przyjaciel
  • 163 postów

Napisano 2008.09.01, 08:57

Na starym forum już mówiłem, ze kłamiesz:

* Jedyny Polski portal oferujący:
o Pinezkowanie zdjęć - czyli możliwość wskazania kto jest na Twoich zdjęciach oraz późniejsze wyszukiwanie zdjęć z tą osobą lub z wami obydwojga.

StudentIX.pl

Dołączona grafika


#4 Gołąb

Gołąb

    Szeregowiec Dolot

  • Przyjaciel
  • 151 postów

Napisano 2008.09.01, 09:05

Pomyślałem sobie, że spróbuje i się zarejestrowałem. Stronka nie powala grafika ale nie o to tutaj chodzi. Trochę dziwny jest dla mnie układ tej strony, w dodatku nie rozumiem dlaczego moderatorzy nie pilnują tego jak użytkownicy się rejestruja np. jest kilkanaście miast Radom (a ja myślalem ze jest jedno) ogólnie portal młody, rozwijający się ale bez fajerwerków i właśnie dlatego pewnie tam już nie będę zaglądał

Szukanie nie boli, a regulamin nie gryzie. Masz problemy z komunikatorem Pomoc Techniczna prawdę Ci powie. Znalazłeś błąd zgłoś go na buglistę AQQ.
Dołączona grafika


#5 Monczkin

Monczkin

    Adept

  • Użytkownik
  • 339 postów

Napisano 2008.09.01, 09:13

Kocham takie reklamy.
XMPP... e... a o co chodzi?
Windows Vista SP2 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna | RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard | w dni wolne oraz po 15 w dni robocze
Windows XP HE/PROF. SP3 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna| RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard |poniedziałek - piątek od 7 do 15

#6 Gołąb

Gołąb

    Szeregowiec Dolot

  • Przyjaciel
  • 151 postów

Napisano 2008.09.01, 09:32

Fantastyczna sprawa, na dzień dobry dostałem kilkanaście zaproszeń od ludzi których totalnie nie znam. Zbyt pokenomowate jak dla mnie właśnie skrobie do administracji o usunięcie konta

Szukanie nie boli, a regulamin nie gryzie. Masz problemy z komunikatorem Pomoc Techniczna prawdę Ci powie. Znalazłeś błąd zgłoś go na buglistę AQQ.
Dołączona grafika


#7 Malusiolka

Malusiolka

    Zodiakalny byk!

  • Moderator
  • 549 postów

Napisano 2008.09.01, 09:37

Nie podoba mi się, jak dla mnie forum zrobione na szybko. Czcionka za mała i wszystkie działy praktycznie na jednej kupie są.

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.


#8 Gość_JakLeci.pl_*

Gość_JakLeci.pl_*
  • Gość

Napisano 2008.09.01, 22:12

Jeśli chodzi o fajerwerki/bajery to jest dość duża lista do realizacji, więc portal CIĄGLE się rozwija.

Jeśli chodzi o pinezkowanie zdjęć to nie zauważyłem aby na studentix była taka opcja 9prosiłbym o screen.

Zaproszenia od innych... to już ni wina portalu :)

Kolejna rzecz. Powtarzające się miasta... wiemy o tym. Staramy się usuwać na bieżąco ale nie jesteśmy w stanie moderować każdego powtarzającego się miasta... chyba że ktoś mi poda pełną listę miast i dzielnic to będzie po problemie.

Działy na forum w portalu. Ulegną zmianie za góra 2 dni :)


LICZY SIĘ KAŻDA SUGESTIA WASZA ! nawet kompletne nasr***e na strone od góry do dołu :)

lsr: Wyrażaj się, człowieku...

Gołąb oceniasz portal nie oglądając go dokładnie. Dlaczego niedokładnie ? Bo nawet nie widzisz że na każdej stronie portalu na samym dole pisze "USUŃ KONTO" i z takimi sprawami raczej sie do administratora nie leci, najpierw się szuka samemu :)

Użytkownik Malusiolka edytował ten post 2008.09.03, 17:50
I używaj opcji EDYTUJ!


#9 lew

lew

    "drapieżny" lew

  • Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.09.06, 16:33

Ja tak jak już pisałem - kolejny portal społecznościowy - nie przepadam za nimi. Naszej-klasy nie przebije i na razie nie planuję rejestracji tam. Życze sukcesu, ale nie wróżę portalowi świetlanej przyszłości (obym źle wróżył ;) )
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#10 Ania

Ania

    MySzka

  • Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2008.09.06, 18:41

O nie, nie... Następny?!
Nie! Za dużo tych portali już... Ja się już nigdzie nie rejestruje...
Mimo wszystko życzę sukcesów ;)
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

#11 Gość_JakLeci.pl_*

Gość_JakLeci.pl_*
  • Gość

Napisano 2008.09.07, 07:30

DziękujeMY za życzenie sukcesów chodź wiemy iż to nie będzie łatwe.

Ale... UWAGA... dzięki Wam portal będzie coraz lepszy ! To od Was zależy jaki będzie następny bajer/dodatek na portalu ! Więc zachęcam do pisania co zmienić lub dodać :)

#12 Randall_Memphis

Randall_Memphis

    Weteran

  • Użytkownik
  • 509 postów

Napisano 2008.09.07, 13:41

no wałsnie, od nas - czylu userow.
wlasnie dlatego przegraliscie na starcie - nie macie pomyslu jak przyciagnac userow. chcecie skorzystac jak wiele innych na populrnosci serwisow spolecznosciowych, nie wiem, zarobic na reklamie? sprzedazy niemieckiemu inwestorowi za blizej nie okreslona sume? zla wiadomosc: to sie Wam w zaden sposob nie uda przy takim podejsciu. Ten rynek i w Polsce i na swiecie jest juz tak rozbudowany, ze trzeba by wymyslic cos naprawde unikatowego, co zwroci uwage na Wasz portal.
do tej pory zadna z Twoich wypowiedzi nie zachecila mnie nawet do wejscia na strone glowna.

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Chciałbym w nowej edycji #AQQ Oscarów oddać głos na ^Eskej'a jako najlepszego kompozytora, oraz ^Beherit'a za wtyczke do #Blip'a


#13 Bartek93

Bartek93

    Adept

  • Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2008.09.07, 13:54

Jak zwykle tłumy dziaciaków lgnie do takich portali, nie wiem dlaczego, ale dla mnie to śmieszne :D Mimo to życzę powodzenia, bo to się przyda ;)

#14 Gość_JakLeci.pl_*

Gość_JakLeci.pl_*
  • Gość

Napisano 2008.09.07, 16:04

Źle zrozumieliście pojęcie iż spełniamy Wasze wymagania.

Mamy już komunikator którego nie ma w żadnym portalu i pinezkowanie zdjęć. W dodatku mamy jeszcze coś na deser... ale to jeszcze nie teraz.

A to że chcemy dopasować się do Waszych wymagań to chyba DUŻY PLUS, prawda ? NK, fotka, osada ipt raczej nie spełniają wymagań użytkowników. To dzięki Wam portal istnieje portal więc to robimy dla Was.

#15 Malusiolka

Malusiolka

    Zodiakalny byk!

  • Moderator
  • 549 postów

Napisano 2008.09.07, 16:08

Wiesz co? Nasza-klasa jest na pewno lepsza niż Twój portal. Nie podoba mi się i nie będę się rejestrować. A poza tym mówisz o komunikatorze, a to wbudowany w www? Jeśli tak to nasza-klasa.pl ma już taki dawno.

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.


#16 lew

lew

    "drapieżny" lew

  • Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.09.07, 16:12

Trzeba wziąć pod uwagę, że Nasza-klasa zaklepała super temat portalu. Każdy chodził do szkoły, każdy miał kolegów i każdy na pewno chce odświeżyć znajomości i znaleźć kolegów, koleżanki, którzy poszli w świat i ich drogi się rozeszły.
Tematem przewodnim jakleci o ile się nie mylę jest kontakt, wymiana informacji między mieszkańcami tych samych miast. A jak wiadomo miasta są duże (są też małe - to oczywiste, ale każde miasto jest większe od klasy). Stąd uważam, że nawet jak będziecie dawać ludziom to co chcą to i tak nie dogonicie NK. Takie moje zdanie.
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#17 Randall_Memphis

Randall_Memphis

    Weteran

  • Użytkownik
  • 509 postów

Napisano 2008.09.07, 16:42

ym bardziej, ze jest juz konkurencyjny i trzeba przyznac - lepszy serwis tego typu - bliziutko.pl ;P

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Chciałbym w nowej edycji #AQQ Oscarów oddać głos na ^Eskej'a jako najlepszego kompozytora, oraz ^Beherit'a za wtyczke do #Blip'a


#18 lew

lew

    "drapieżny" lew

  • Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.09.07, 16:51

lepszy serwis tego typu - bliziutko.pl ;P

Na razie, aby coś zobaczyć to trzeba się chyba zarejestrować., chyba, że serwis niedawno wystartował i jeszcze nie wszystko dopracowane. Chodź po filmiku całkiem nieźle to wygląda ;) A dokładniej sposób przedstawienia - na mapie, zobaczymy ;)

MOżna założyć odrębny temat o tym bliziutko.pl, aby nie robić mieszanki w jednym :P


Randall: no to normalne ze trzeba sie zatrejestrowac jesli to serwis spolecznosciowy :) a serwis juz swoje miesiace ma, wykupilo go nawet GaduGadu ;)
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#19 Ania

Ania

    MySzka

  • Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2008.09.07, 20:10

po filmiku całkiem nieźle to wygląda ;)

Zgadza się... I można powiedzieć, ze dosyć zachęcający jest... Choć szczerze mówiąc to odniosłam takie wrażenie, że jakby dla takich bardziej niezależnych osób... ;)

MOżna założyć odrębny temat o tym bliziutko.pl, aby nie robić mieszanki w jednym.

Wedle życzenia ;)
Oto i temat -->Bliziutko.pl ;)
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

#20 Gość_JakLeci.pl_*

Gość_JakLeci.pl_*
  • Gość

Napisano 2008.09.07, 21:05

Filmik filmikiem.... nie można patrzeć na "okładkę" :)

Wracając do JakLeci .... macie jakieś propozycje ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych