Skocz do zawartości


JakLeci.pl - portal


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Randall_Memphis

Randall_Memphis

    Weteran

  • Użytkownik
  • 509 postów

Napisano 2008.09.08, 01:34

tak. poprawcie grafe, adinistracje, swiezy pomysl na portal. na poczatek wystarczy.

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Chciałbym w nowej edycji #AQQ Oscarów oddać głos na ^Eskej'a jako najlepszego kompozytora, oraz ^Beherit'a za wtyczke do #Blip'a


#22 Gołąb

Gołąb

    Szeregowiec Dolot

  • Przyjaciel
  • 151 postów

Napisano 2008.09.08, 04:51

taa.... a moją prośbę o usunięcie konta olali ;/ zero odpowiedzi masz racje Oleg administracja do wymiany

Szukanie nie boli, a regulamin nie gryzie. Masz problemy z komunikatorem Pomoc Techniczna prawdę Ci powie. Znalazłeś błąd zgłoś go na buglistę AQQ.
Dołączona grafika


#23 Gość_JakLeci.pl_*

Gość_JakLeci.pl_*
  • Gość

Napisano 2008.09.08, 12:07

Gołąb oceniasz portal nie oglądając go dokładnie. Dlaczego niedokładnie ? Bo nawet nie widzisz że na każdej stronie portalu na samym dole pisze "USUŃ KONTO" i z takimi sprawami raczej sie do administratora nie leci, najpierw się szuka samemu, a później do moderatorów.


Pomyśl... gdybym ja z każdym złym postem leciał do Waszego admina... pewnie sam by mi nie odpisał lub skierowal mnie do Was moderatorów.

#24 matc

matc

    Libra

  • Przyjaciel
  • 166 postów
  • MiejscowośćBerlin

Napisano 2008.09.08, 12:27

Co nie zmienia i nie tłumaczy faktu, że ktoś z was administratorów mógł "łaskawie" nakierować go i odpisać, gdzie ma szukać takiej opcji. O tym, że w ogóle istnieje. I dla czego kategoria FAQ jest niedostępna dla gości!? Poważny błąd.
Jesteśmy jak książki...
Większość ludzi widzi tylko naszą okładkę, mniejszość czyta wstęp, wielu wierzy tylko krytykom, nieliczni poznają naszą treść.

#25 lew

lew

    "drapieżny" lew

  • Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.09.08, 16:29

gdybym ja z każdym złym postem leciał do Waszego admina... pewnie sam by mi nie odpisał lub skierowal mnie do Was moderatorów.

No tak, ale co innego zły post, a co innego kasacja konta ;) A jakby skierował Cię do nas moderatorów to napewno dobrze by zrobił - w końcu od tego jesteśmy ;) - ale to tak na marginesie.
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#26 Ania

Ania

    MySzka

  • Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2008.09.08, 18:10

ktoś z was administratorów mógł "łaskawie" nakierować go i odpisać,


No ale cóż, to włąsnie na tym polega kultura panująca na takich portalach http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

#27 Bartek93

Bartek93

    Adept

  • Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2008.09.08, 21:18

Cóż jak się komuś niechce to tak jest.

#28 Gołąb

Gołąb

    Szeregowiec Dolot

  • Przyjaciel
  • 151 postów

Napisano 2008.09.09, 08:57

Pomyśl... gdybym ja z każdym złym postem leciał do Waszego admina... pewnie sam by mi nie odpisał lub skierowal mnie do Was moderatorów.


Ciekawe, że tak istotna opcja została w pewnym stopniu ukryta, no i własnie dla tego że na tym portalu jest taki misz-masz (opcje administracyjne i zwykłe działy portalu są w jednym miejscu) rezygnuje z niego...

Szukanie nie boli, a regulamin nie gryzie. Masz problemy z komunikatorem Pomoc Techniczna prawdę Ci powie. Znalazłeś błąd zgłoś go na buglistę AQQ.
Dołączona grafika


#29 Ania

Ania

    MySzka

  • Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2008.09.10, 16:42

jak się komuś niechce to tak jest


Ale jak się może nie chcieć, bo ja tego nie rozumiem, chyba od tego są moderatorzy i administratorzy, by zajmować się stroną i w razie potrzeby pomagać innym userom... Może zmieńcie swoje relacje z innymi użytkownikami, to przybędzie wam ludu... http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif

A więc coś według Was jest tam szczególnego, przyciągającego? Na tym JakLeci.pl całym :wacko:
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

#30 jojo87

jojo87

    Niedoszły wtyczkopisarz

  • Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2008.12.17, 15:28

No proszę, nawet moja wieś jest na liście tego portalu ale jak na razie jest zapisana tylko jedna osoba. Tak czy siak mi Nasza-Klasa wystarczy... może kiedyś założę konto.

#31 BangMan

BangMan

    Adept

  • Użytkownik
  • 300 postów

Napisano 2009.04.26, 21:35

Nie zgodzę się z wami. To porządnie wykonany portal z dużą ilością ciekawych rozwiązań. Pokemony znajdą się wszędzie, a każdemu administratorowi zdarzy się zagubić jakieś zgłoszenie.

Widzę jednak dwa zasadnicze problemy: duży chaos na stronie - trzeba spędzić trochę czasu, żeby się połapać oraz względnie mała ilość użytkowników portalu.

Nie rozumiem, dlaczego niektórzy z was tak pojechali tę stronę, bo parę osób musiało się nieźle napracować - nie uważacie, że nie zasłużyli sobie na takie zmieszanie z błotem?

Proszę o aktualizację SDK:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Proszę o aktualizację SDK proszę o aktualizację SDK proszę o aktualizację SDK? Proszę o aktualizację SDK Proszę o aktualizację SDK!
---
Proszę o aktualizację SDK?

#32 Randall_Memphis

Randall_Memphis

    Weteran

  • Użytkownik
  • 509 postów

Napisano 2009.04.26, 22:28

chocby dlatego ze rozmaiwalismy o tym w sierpniu. nie wejde tam wiecej, ale smiem twierdzic ze temat grafy nie tylko tutal zostaj zjechany, i ze ja zmienili.

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Chciałbym w nowej edycji #AQQ Oscarów oddać głos na ^Eskej'a jako najlepszego kompozytora, oraz ^Beherit'a za wtyczke do #Blip'a


#33 Micosi

Micosi

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 2009.06.29, 11:18

A ja powiem tak. Popatrzę na to z perspektywy człowieka, który siedzi w tym biznesie od X czasu. I Patrzę na ten portal pierwszy raz.

Po pierwsze: Grafika strony jest nawet ok. Ale można by wymyślić coś "ciekawszego." Tak czy siak na "+" jak dla mnie.
Po drugie: Sporo, naprawdę sporo rozwiązań jest zastosowanych na tym portalu. Ale mam takie dziwne wrażenie, że jest za duży chaos z tym wszystkim. No i chyba już gdzieś to widziałem. Nie wiem czy po raz pierwszy zastosowano te rozwiązania u was, czy u konkurencji - nie mam rozeznania aż takiego by datować kiedy co się u kogo pojawiło.
Po trzecie: Musicie popracować nad rozkładem strony. Coś jest tu nie tak. Nie umiem tego przekazać, ale nie wygląda to IMO dobrze. Ale to tylko moje zdanie. ;)

Na koniec chcę powiedzieć, że gratuluję i życzę nowych pomysłów oraz powodzenia w rozwoju portalu. ;)

#34 Błażej

Błażej

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 2009.10.08, 00:30

Moglibyście więcej włożyć w ten portal po co kolejny portal społecznościowy robić typu Nk czy Fotka.pl to bez sensu lepiej coś świeżego i orginalnego zrobić

Użytkownik Błażej edytował ten post 2009.10.08, 00:31

System: Windows 7 Home Premium
Przeglądarka: IE 9,domyslna Chrome zawsze najnowsza
Kompozycje: Standardowe zawsze najnowsze
Wtyczki: Standardowe+,TuneStatus,SetureStatusChenger,Bloker,BugReport,HotKey,MsgBloker,Odswierzacz kompozycji,Roster Utility,StealStatus,TabKid





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych