Skocz do zawartości

[odrzucono] Wyskakujące okienko przy logowaniu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wyskakujące okienko ! (53 użytkowników oddało głos)

Czy powinno być te wyskakujące okienko przy logowaniu ?

1. Głosowano Tak (21 głosów [39.62%])

Procent z głosów: 39.62%

2. Głosowano Nie (17 głosów [32.08%])

Procent z głosów: 32.08%

3. Głosowano Obojętne mi to (15 głosów [28.30%])

Procent z głosów: 28.30%

Głosuj

#1 Gość_JakLeci.pl_*

Gość_JakLeci.pl_*
  • Gość

Napisano 2008.09.01, 07:00

Zagłosuj w ankiecie.

Bo mnie to denerwuje... zupełnie niepotrzebne jest te okienko w prawym dolnym rogu gdy uruchamiam AQQ !

#2 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2008.09.01, 08:04

Przy pierwszym uruchomieniu AQQ takie informacje mogą się pojawić ale potem już nie... Albo gdyby w AQQ był wprowadzony poziom doświadczenia usera tak jak w konnekt'cie gdzie się wybiera ilość pokazujących się informacji ;)

#3 madhunt3r

madhunt3r

Prezes

• Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2008.09.01, 08:11

Szczerze to jest mi to obojętne nie przeszkadza mi to za bardzo bo zazwyczaj start trwa chwilę, zaś później jak to zaznaczył Beherit przydałoby się wybieranie ilości pokazujących się informacji.

#4 Inferno

Inferno

Bywalec

• Użytkownik
  • 213 postów

Napisano 2008.09.01, 08:20

Jakie okienko w prawym dolnym rogu ? Jeśli chodzi Ci o chmurkę informacyjną, która pokazuje się po pierwszym logowaniu, to lepiej niech zostanie dla początkujących, a jeśli chodzi o splashscreen to można by dodać taką opcję czy go pokazywać, czy nie.

#5 Stoow

Stoow

Bywalec

• Przyjaciel
  • 163 postów

Napisano 2008.09.01, 09:00

Oczywiście, że powinno być. Zawsze to dla nowego usera jakaś dawka informacji.

Dołączona grafika

#6 Gołąb

Gołąb

Szeregowiec Dolot

• Przyjaciel
  • 151 postów

Napisano 2008.09.01, 09:13

Jak zwykle popieram bo wszelkie możliwości konfiguracyjne są dobre :)

Szukanie nie boli, a regulamin nie gryzie. Masz problemy z komunikatorem Pomoc Techniczna prawdę Ci powie. Znalazłeś błąd zgłoś go na buglistę AQQ.
Dołączona grafika

#7 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2008.09.01, 09:51

Moim zdaniem jak najbardziej powinno tak zostać. Zawsze to jakaś pomoc/informacja dla początkującego użytkownika.

#8 Bartek93

Bartek93

Adept

• Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2008.09.01, 10:33

Wiadome, że przy pierwszym uruchomieniu okienko powinno się pojawiać. Jednak dla usera bardziej doświadczonego to zupełnie nie potrzebne. Dobrze by było gdyby była możliwość samemu sobie to zrobić, czyli kłaniała by się tu opcja włącz/wyłącz.

#9 Kendziooor

Kendziooor

Pan Majster

• Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2008.09.01, 11:04

Bez przesady, nic uciażliwego. Może informacja nie jest zbyt potrzebna, ale na mój gust poprawia jakosć AQQ. Oczywiscie, przydałoby się wyłaczenie tego w opcjach. OC zafundował już nam Szybki Start wiec kto wie...
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#10 Villentre

Villentre

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 83 postów

Napisano 2008.09.01, 11:30

IMHO bez sensu, bo skąd komputer ma wiedzieć czy siadł ktoś doświadczony, czy nowy chcący dopiero założyć profil (a o tym informacja się tam pojawia).

Szybkiego Startu do tego nie mieszajcie - ta opcja jest sprawdzana już po zalogowaniu - a info pokazuje się przed!

#11 Ania

Ania

MySzka

• Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2008.09.01, 19:44

Moim zdaniem, lepiej jak zostanie...
Po pierwsze początkujący, a po drugie to moze nawet i doświadczony user doświadczy amnezji :lol:

Dla świętego spokoju i zbędnych pytań do moderatorów, to wydaje mi się, że lepiej jak sobie zostawicie ;)
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

#12 SzczuplyNH

SzczuplyNH

Weteran

• Dekorator
  • 459 postów

Napisano 2008.09.01, 19:59

Mnie to nie przeszadza, ale tak jak Gołąb napisał powinny być większe możliwości konfiguracyjne.

#13 xanat

xanat

Początkujący

• Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 2008.09.01, 20:08

no bez przesady nawet jak jest nowy użytkownik to jest to zbędne chyba każdy wie o co chodzi jak mu sie pojawi okienko gdzie pisze profil i hasło. nie róbmy z ludzi idiotów.

#14 Gość_JakLeci.pl_*

Gość_JakLeci.pl_*
  • Gość

Napisano 2008.09.01, 22:07

Dla początkujących niech będzie ale dla tych co uruchamiają AQQ pare razy dziennie to denerwujące :/

#15 Stoow

Stoow

Bywalec

• Przyjaciel
  • 163 postów

Napisano 2008.09.01, 22:13

To Wy zakładacie nowy profil przy każdym uruchomieniu AQQ czy jak, ze to Wam kilka razy dziennie się pojawia?

Dołączona grafika

#16 ares

ares

Początkujący

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 2008.09.01, 22:17

Mi też to jakoś specjalnie nie przeszkadza ;) ale podoba mi się pomysł z doświadczeniem :)

Do AQQ przekonałem już : 16 osób :)
Dołączona grafika

#17 zamer

zamer

Początkujący

• Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 2008.09.01, 22:42

To Wy zakładacie nowy profil przy każdym uruchomieniu AQQ czy jak, ze to Wam kilka razy dziennie się pojawia?

Chyba chodzi o chmurke, ktora wyswietla sie podczas logowania do profilu, w przypadku gdy jest on zabezpieczony haslem. Swoja droga mi to wcale nie przeszkadza, po prostu wpisuje haslo, naciskam enter i chmurka znika.. nie jest to dla mnie jakos specjalnie uciazliwe :)
win xp pro sp2; ie7; kompozycja pownce; wtyczki contact, gg, sms, secureintray

#18 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2008.09.01, 22:43

Informacja pojawia się za kazdym razem kiedy włączasz AQQ.
Mi ona nie przeszkadza, bo wybieram profil i klikam OK, co trwa kilka sekund, a na chmurkę nie zwracam uwagi..

#19 Stoow

Stoow

Bywalec

• Przyjaciel
  • 163 postów

Napisano 2008.09.02, 00:09

Ja żadnej chmurki nie widzę przy włączaniu AQQ a potem logowaniu.

stivo: nie chce mi się screena robić..

Dołączona grafika

#20 plokin

plokin

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2008.09.02, 00:39

A może mały box "Nie pokazuj tej informacji ponownie" ? Małą, nie rzucającą się w oczy czcionką by nie zaśmiecać dodatkowo.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych