Skocz do zawartości

Zdjęcie

[tracker] Możliwość wyłączenia poszczególnych kont sieci Jabber & Tlen na liście kontaktów

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Możliwość wyłączenia poszczególnych kont sieci Jabber & Tlen na liście kontaktów (19 użytkowników oddało głos)

Jesteś za dodaniem opcji w AQQ?

1. Głosowano Tak (17 głosów [89.47%])

Procent z głosów: 89.47%

2. Nie (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. Nie mam zdania (2 głosów [10.53%])

Procent z głosów: 10.53%

4. Znam lepsze rozwiązanie (napiszę w wątku) (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 matc

matc

Libra

• Przyjaciel
  • 166 postów
  • MiejscowośćBerlin

Napisano 2008.12.26, 20:36

Brakuje mi rozwiązania znanego z komunikatora Gajim oraz PidGin. Mianowicie checkbox'ów umożliwiających wyłączenia poszczególnych kont sieci Jabber & Tlen, jeśli mamy ich więcej podpiętych na liście głównego konta. Sam obecnie korzystam z innego serwera niż aqq.eu, lecz czasem przydaje się do testów, w tym momencie muszę je zakładać od nowa w ustawieniach AQQ. A jedyną możliwością wyłączenia później takiego konta, jest jego całkowite usunięcie. To nie jest na dłuższą metę wygodna sprawa, a trzymanie dłużej dodatkowych kont na liście jeśli chodzi o mnie, trochę przeszkadza.

W wcześniej wymienionych komunikatorach sytuacje rozwiązano w formie dodania checkbox'ów na liście obok kont Jabber & Tlen.

Tak mogłoby to wyglądać:
Dołączona grafika
Jesteśmy jak książki...
Większość ludzi widzi tylko naszą okładkę, mniejszość czyta wstęp, wielu wierzy tylko krytykom, nieliczni poznają naszą treść.

#2 Lord ByRad

Lord ByRad

Expert

• Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2008.12.26, 20:46

Generalnie pomysł całkiem niezły, ale myślę, że przydałoby się jeszcze do tego dodać do menu statusów opcję wyłączenia tej wtyczki (dolna belka z ikonkami do zmiany statusów poszczególnych sieci) i od dawna brakuje mi opcji szybkiego dostępu do ustawień wtyczek sieciowych (również przydałaby się taka opcja w tymże samym menu).

279.gif

#3 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2009.02.09, 02:27

Propozycja na trackerze. LINK

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych