Skocz do zawartości

Zdjęcie

Portale społecznościowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jakie portale społecznosciowe odwiedzasz ? (122 użytkowników oddało głos)

Jakie portale społecznosciowe odwiedzasz ?

1. Głosowano Grono.net (15 głosów [6.58%])

Procent z głosów: 6.58%

2. Głosowano Nasza-klasa.pl (85 głosów [37.28%])

Procent z głosów: 37.28%

3. Głosowano Fotka.pl (14 głosów [6.14%])

Procent z głosów: 6.14%

4. Głosowano Last.fm (38 głosów [16.67%])

Procent z głosów: 16.67%

5. Głosowano MySpace.com (13 głosów [5.70%])

Procent z głosów: 5.70%

6. Głosowano Facebook.com (33 głosów [14.47%])

Procent z głosów: 14.47%

7. Hi5.com (2 głosów [0.88%])

Procent z głosów: 0.88%

8. Bliziutko.pl (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

9. Spinacz.pl (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

10. Inny (podaj jaki) (13 głosów [5.70%])

Procent z głosów: 5.70%

11. Głosowano Nie odwiedzam wcale... (15 głosów [6.58%])

Procent z głosów: 6.58%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Gołąb

Gołąb

Szeregowiec Dolot

• Przyjaciel
  • 151 postów

Napisano 2008.09.01, 11:43

Portale społecznościowe - jest ich co raz więcej na czym polega ich fenomen. Dlaczego z nich korzystamy, co was w nich wkurza a co się wam podoba?

Ja przyznam się że w tej chwili używam tylko grono.net (jestem tam zarejestrowany od 2005 roku) i to bardziej z sentymentu oraz z naszej-klasy (chociaż też już co raz mniej) ale to tylko dlatego żeby utrzymać kontakt z ludźmi ze starych klas.
Fakt bawię się jeszcze na Last.fm, MySpace i na Facebooku ale to już tylko (jak to mawia mój kumpel) dla lansu :]

Myszka EDIT
Na "prośbę" Lsr'a sonda zmieniona :lol: Ciekawe ile będzie głosów ;)

Zabrakło odpowiedzi: "Nie odwiedzam żadnego", co pozbawia mnie możliwości udziału w sondzie

Szukanie nie boli, a regulamin nie gryzie. Masz problemy z komunikatorem Pomoc Techniczna prawdę Ci powie. Znalazłeś błąd zgłoś go na buglistę AQQ.
Dołączona grafika

#2 Malusiolka

Malusiolka

Zodiakalny byk!

• Moderator
  • 549 postów

Napisano 2008.09.01, 11:49

Wcześniej siedziałam na fotka.pl, ale zrezygnowałam, bo coraz częściej trolli do mnie zaglądało. Teraz mam konto tylko na naszej klasie, ale i tak widzę, że portal zmienia się w fotkę.pl - aż się odechciewa siedzieć.

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.

#3 madhunt3r

madhunt3r

Prezes

• Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2008.09.01, 11:58

Fotka.pl, choć mam tam jeszcze konto ale nie wchodzę za bardzo. Obecnie głównie nasza-klasa tylko :)

#4 viewx7

viewx7

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 2008.09.01, 12:09

Z fotki robi się portal lansiarski dla różowych księżniczek 15-letnich. Przepraszam za wyrażenie, ale odkąd mogą tam podkladać tło do profili, to niektóre strony są tak różowo oczoje*ne, że natychmiastowo zamykam kartę. NK odwiedzam codziennie, kolorystyka przyjemna dla oka, realni znajomi, można poznać ciekawych ludzi, choć pokemony próbują zawładnąc i tym serwisem.

#5 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2008.09.01, 12:19

Ja jeszcze odwiedzam studentIX.pl ;)

#6 Marooned

Marooned

Bywalec

• Przyjaciel
  • 169 postów

Napisano 2008.09.01, 12:21

Na fotce możesz wyłączyć dla siebie pokazywanie zdjęć w tle ;)
Po kilku latach przestałem używać AQQ. Mimo wielu świetnych cech jedna rzecz nie pozwala mi na dalsze z niego korzystanie: prędkość działania. Jest mozolny jak ślimak peruwiański. Szkoda..

Znikam definitywnie z tego forum. Dziękuję za parę wspólnych lat. Żegnam.

#7 Killer

Killer

Expert

• Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2008.09.01, 12:41

Fotka.pl - profil (nie swój) od 2004 roku. Nie mam żadnych zdjęć, opisów, znajomych. Jest po to, aby nieraz pooglądać ukryte możliwości.

Nasza-klasa.pl - również brak konta z imienia i nazwiska (mam fikcyjne) - czasami się przydaje, gdy dostaje linki do profili na N-K. Siłą rzeczy poprzez popularność portalu mam tam konto.. fikcyjne. ;)

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ

#8 StabiL

StabiL

Adept

• Dekorator
  • 389 postów

Napisano 2008.09.01, 12:50

Nasza-Klasa... czasami, żeby sie dowiedzieć coś co w szkole ma być i ktorej i obczaiać ludzi;p raz dziennie sie zdarzy wejsć, czasami co pare dni;p

myspace.com - ciekawi artyści są, można nawiazywać współprace i obcenić nowosci na rynkach podziemnych i nie tylko;p

Rere kum kum . . .
-----------------------

#9 opi

opi

Bywalec

• Użytkownik
  • 137 postów

Napisano 2008.09.01, 12:53

Nasza-klasa, tylko albo aż. Choć ostatnio coraz rzadziej tam zaglądam... przestaje mnie to bawić :)

#10 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2008.09.01, 13:41

Grono - bo na forum sa informacje wydziałowe (egzaminy, poprawki, imprezy, itp), a jako starosta wypada być na czasie...
nasza-klasa - bo dostałem zaproszenie i czasem zaglądam
studentIX.pl - jw ale prawie mnie tam nie ma.

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#11 Randall_Memphis

Randall_Memphis

Weteran

• Użytkownik
  • 509 postów

Napisano 2008.09.01, 14:17

profil to mam chyba wszedzie, ale korzystam de facto tylko z lastfm i sporadycznie nk ;)
blip mnie za bardzo wchlonal ;d

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Chciałbym w nowej edycji #AQQ Oscarów oddać głos na ^Eskej'a jako najlepszego kompozytora, oraz ^Beherit'a za wtyczke do #Blip'a

#12 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2008.09.01, 14:47

Na fotce mam konto od jakiś 3 lat - 'mam go bo mam' :D Fakt, robi się z tego serwis seksiarski czy jak to nazwać :P
A na NK założyłem konto bo wiadomo - znajomi z klasy itp ;)
Polecam last.fm :) Super serwis dzięki któremu można poznać nowe zespoły muzyczne i pogłębiać gusta ;)

#13 Marooned

Marooned

Bywalec

• Przyjaciel
  • 169 postów

Napisano 2008.09.01, 18:03

- Na Naszej Klasie mam konto od jakiś 4 lat - tak tak, ten portal jest tak stary. Tylko wtedy miałem tam aż 1 znajomego [słownie: jednego] - jak to zwykle ja, pod fałszywym nazwiskiem. Teraz już pod własnym.
- Do tego last.fm, ale od czasu "rewolucji" już nie zaczynam i nie kończę dnia na tej stronie - zwalili ją totalnie.. może to lepiej dla mnie ;)
- StudentIX - to jeden z ważniejszych dla mnie portali, choć przestałem się tam udzielać, pochowałem fotki [miałem ich tam setki...] - dość mocno zmienił mój żywot, przez niego poznałem w realu [bo tylko wtedy ma sens taka strona] ogrom osób.. w tym taką pewną pannę..... heh
- Od tygodnia FaceBook, bo tam pojawiam się na dziesiątkach zdjęć u moich znajomych - chciałem mieć w to wgląd.
- Fotka - heh, to śmieszne nieco, bo konto mam tam od ponad 5 lat [głównie z powodu, o którym niżej], ale tak ze 2 m-ce temu zamieniłem totalnie pusty profil na ciut więcej. Zawsze mnie ta strona śmieszyła, nadal tak jest.. ale [o dziwo], znalazłem tam parę osób z IQ większym od kartofla, z którymi można pogadać w wolnych chwilach :)

I na koniec dość świeży dla mnie serwis, ale w chwili obecnej najważniejszy - jedyny, który bym zostawił gdybym miał wybrać jeden. Couch Surfing. Radykalnie odmienił moje codzienne życie. Spotykam się z tymi ludźmi po kilka razy w tygodniu, za każdym razem pojawia się ktoś nowy. Ludziska z całego świata, niesamowicie otwarci, spontaniczni, kochający podróże. Co prawda na razie w rodzimym kraju, ale się już z nimi najeździłem - od morza do Bieszczad. W końcu ludzie tacy jak ja :-)

Do tego konta mam, ale zaglądam tam raz na miesiąc by obadać czy nic nie wyleciało w powietrze:
- Grono
- Myspace [nie znam gorszego portalu]

Większość kont powstało by móc oglądać linki, które tu i ówdzie się w sieci przewijają. Dopiero z czasem zmieniłem tu i ówdzie dane na prawdziwe..
Po kilku latach przestałem używać AQQ. Mimo wielu świetnych cech jedna rzecz nie pozwala mi na dalsze z niego korzystanie: prędkość działania. Jest mozolny jak ślimak peruwiański. Szkoda..

Znikam definitywnie z tego forum. Dziękuję za parę wspólnych lat. Żegnam.

#14 pol102

pol102

Adept

• Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.09.01, 18:33

Najtrafniej nasza-klase oddaje nonsensopedia. Ja wolę myspace.com bo jest jednak wyższy poziom ;)

Dj Pol - Klub Studencki SPIN Bydgoszcz
Radio UTP.fm

#15 Bartek93

Bartek93

Adept

• Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2008.09.03, 16:27

NK, to był błąd. Chwilami miałem pisać o usunięcie konta, ale niech będzie ;) Wcześniej to chyba grono, o ile się nie mylę, ale to też był błąd i od 4 lat nawet tam nie zaglądam.

#16 Ania

Ania

MySzka

• Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2008.09.03, 19:14

Dawniej to z tego co pamiętam to sporo było takich np. fotka, mixer, bahu itp
Obecnie forum ;), forum szkoły no i nk... :lol:
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

#17 pol102

pol102

Adept

• Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.09.03, 19:45

No właśnie, bahu! Jako jeden z nielicznych serwisów który opierał się przed neokidami i trlolami aż do ubiegłego roku. Obecnie panuje tam chaos.
Godne polecenia jest korzystanie z myspace bo trzeba znać trochę angielski, choć widziałem nie dalej jak wczoraj już zupełnie polską wersję...

Dj Pol - Klub Studencki SPIN Bydgoszcz
Radio UTP.fm

#18 Randall_Memphis

Randall_Memphis

Weteran

• Użytkownik
  • 509 postów

Napisano 2008.09.03, 22:00

bo od dluzszego czasu myspace jest po polsku ;]

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Chciałbym w nowej edycji #AQQ Oscarów oddać głos na ^Eskej'a jako najlepszego kompozytora, oraz ^Beherit'a za wtyczke do #Blip'a

#19 lew

lew

"drapieżny" lew

• Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.09.06, 16:37

Tylko i wyłącznie Nasza-klasa.pl - najpopularniejszy, więc mnie też tam nie brakuje. Resztę portali społecznościowych omijam szerokim łukiem - nie przepadam w ogóle za takimi portalami ;)
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#20 GuardianCoyote

GuardianCoyote

Bywalec

• Użytkownik
  • 193 postów

Napisano 2008.09.06, 17:57

Nasza-klasa- przydatna sprawa ;) Do tego Last.fm- dzięki niemu dowiaduje się o imprezach itp. No i poznałem sporo nowych wykonawców. Do tego jeszcze YouTube (mam konto i dodaje filmiki-#6 - Most Viewed (All Time) - Reżyserzy ^^ ). Reszty nie potrzebuję.

" Tylko ktoś kogo wdeptano w błoto i w śnieg, pozbawiono chleba, i kto własnymi pięściami wywalczył sobie prawo do życia, zdolny jest pokazać pewnego dnia, że jest NAJLEPSZY"

-W.Suworow

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych