Skocz do zawartości


Zdjęcie

[zrealizowano] Przeniesienie ikony AQQ Radio z zasobnika do okna komunikatora


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ikona AQQ Radio w oknie głównym AQQ. (88 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za przeniesieniem symbolu AQQ Radio z TNA (Tray) do okna głównego komunikatora ?

  1. Głosowano Tak (62 głosów [70.45%])

    Procent z głosów: 70.45%

  2. Głosowano Nie (14 głosów [15.91%])

    Procent z głosów: 15.91%

  3. Głosowano Jest mi to obojętne (12 głosów [13.64%])

    Procent z głosów: 13.64%

Głosuj

#1 ifconfig

ifconfig

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 2008.09.01, 12:14

Umieszczenie symbolu AQQ Radio w Trayu uważam za zły pomysł. Teraz każdy soft pakuje swój symbol właśnie tam, wskutek czego w trayu powstaje jeden wielki śmietnik. Poza tym wszystkie wtyczki są zintegrowane z oknem głównym i dlaczego w przypadku AQQ Radio ma być inaczej ?
Windows 7 Professional SP1 64-bit (german) / Ubuntu 10.04 LTS
Internet Explorer 9 / Mozilla Firefox 4
AQQ - zawsze aktualna [unstable] + AQQ Radio + Antyspam + VNotify / Pidgin - zawsze aktualna [stable]
Dołączona grafikaDołączona grafika

#2 madhunt3r

madhunt3r

    Prezes

  • Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2008.09.01, 12:15

Jestem na Tak aby ikona w trayu zniknęła i była tam gdzie reszta wtyczek czyli w oknie głównym.

EDIT: @OC: haha :D

#3 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2008.09.01, 12:15

A Ja jestem np na nie :P Bo mi wygodniej w trayu :D
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#4 bartek46op

bartek46op

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 247 postów

Napisano 2008.09.01, 12:17

Najlepiej jeśli możnaby było wybrać w opcjach jak się chce - albo tray albo komunikator. Mi wygodniej w tray.

#5 Gołąb

Gołąb

    Szeregowiec Dolot

  • Przyjaciel
  • 151 postów

Napisano 2008.09.01, 12:17

Też jestem na nie jakoś poręczniej w trayu ewentualnie mogła by być opcja czy plugin ma być w tayu czy w oknie komunikatora

Szukanie nie boli, a regulamin nie gryzie. Masz problemy z komunikatorem Pomoc Techniczna prawdę Ci powie. Znalazłeś błąd zgłoś go na buglistę AQQ.
Dołączona grafika


#6 Kendziooor

Kendziooor

    Pan Majster

  • Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2008.09.01, 12:56

jestem na nie - wszystkie programy, które na siłę wpychaja mi sie do traya - wywalam albo zmieniam ustawienia. Wtyczka AQQRadio w trayu to bardzo dobra rzecz. Nie musze otwierac okna aqq, żeby np. zastopować albo zmienić stację. Jestem na nie.
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#7 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2008.09.01, 13:44

U mnie jak u Gołebia, jako wybór w opcji. Dla mnie w trayu jest bardzo wygodne, ale zdaje sobie sprawę, że wielu może to przeszkadzać.

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#8 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2008.09.01, 14:36

Tak samo wolałbym aby była możliwość wyboru gdzie się chce mieć AQQ Radio ;) Ja wolałbym mieć w oknie głównym bo zaśmieca mi tray ;) Dlatego też włączam radio wtedy kiedy chcę je posłuchać :P hmm do tego kłania się również moja propozycja aby ustawienia wtyczek były w głównym oknie - wtedy nie było by problemu nawet z tym ;)

#9 Jaro88PL

Jaro88PL

    Mam pędzel, to go używam! =)

  • Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2008.09.01, 19:17

A mi szczerze mówiąc jest to obojętne. Co prawda fajnie by było gdyby znajdowała się w oknie głównym ale przyzwyczaiłem się to tego stylu co jest teraz :)

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact


#10 stivo

stivo

    mgr inż.

  • Moderator
  • 2185 postów

Napisano 2008.09.01, 19:22

Ja też się już przyzwyczaiłem i nie chciałbym przenosić ikonki do głównego okna, bo wtedy trzeba będzie więcej klikac..

#11 slawek

slawek

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 2008.09.01, 20:50

A Ja jestem np na nie :P Bo mi wygodniej w trayu :D


W takim wypadku, najlepszym wyjściem byłoby aby, we właściwościach wtyczki była możliwość wyboru, czy ikona ma znajdować się w Tray'u czy też w oknie głównym programu. Swoją drogą jeżeli miałoby się to znaleźć w oknie głównym programie to może i lepiej jakby opcje wtyczek znalazłyby się również w oknie głównym. Ale na to już w sumie jest osobny temat.

Pozdrawiam
Sławek
SO: Windows XP Professional SP 3
AQQ: zawsze najnowsza beta (Wtyczki: Standardowe + AQQ Radio, Antyspam, AQQ Last Seen, Detonator!, Pogoda, ScriptRunner)
Przeglądarka: IE 7.0.5730.13

#12 lesiu1111

lesiu1111

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 2008.09.01, 20:54

Fajnie jeśli byłby wybór...
Dobrze by było gdyby każdy mógł dostosować komunikator do swoich potrzeb.
Windows 7 build 7201, AQQ zawsze najnowsze, IE8 (domyślnie Firefox 3.5), AQQ Radio, Spellchecker, VNotify

#13 VaruSS

VaruSS

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 2008.09.01, 21:28

propozycja z wyborem umiejscowienia wtyczki jest wg. mnie super rozwiązaniem :) choć osobiście wolę w try'u :P
[spoiler=konfiguracja]
Win 7 PRO ,IE8,(def:Opera 10.52 kompilacja 3363),COMODO IS Free AQQ: 2.2.0.45 kompozycja: Standard, wtyczki: SpellChecker, Korektor.

Win XP Pro SP3,IE 8,(def:Firefox 3.6.3),COMODO IS Free AQQ: 2.2.0.45 kompozycja: Standard wtyczki: SpellChecker, Korektor
[/spoiler]

#14 zamer

zamer

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 2008.09.01, 22:46

Tez chcialbym aby byl jakis maly player w oknie glownym, ale z racji tego, ze glosy sa podzielone, to tak jak niektorzy jestem za stosowna opcja, w ktorej bysmy sami sobie wybrali co chcemy.
win xp pro sp2; ie7; kompozycja pownce; wtyczki contact, gg, sms, secureintray

#15 Jaco

Jaco

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 2008.09.01, 22:53

Ja jestem za tym aby każdy z nas miał możliwość wyboru gdzie chce taką ikonę mieć. W tray-u fajna sprawa tylko u mnie tray zajmuje już połowę monitora i każda następna ikona zmniejsza komfort pracy przy zminimalizowanych oknach explorera. Większość ikon z tray-a nie mogę ukryć bo ich używam
Brak czasu... :(
Dołączona grafikapera

#16 cyberjarek

cyberjarek

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 2008.09.01, 22:57

Jeśli to ma być jedyna wtyczka umiejscowiona w trayu - to mi tam nie przeszkadza. Aczkolwiek jak jej nie używamy jakiś czas to znika zastąpiona przez te używane ostatnio (oczywiście jeśli ktoś ma taką opcję włączoną). Trzeba rozwinąć wtedy wszystkie i łapać wzrokiem "antenkę" :) Da się znieść.

Jeśli natomiast byłoby tam kilka wtyczek - to wprowadzi tylko zamęt, więc myślę, że możliwość wyboru, gdzie umieścić jest jakimś tam dobrym rozwiązaniem.

Zastanawiam się z drugiej strony gdzie umieścić owe wtyczki w komunikatorze, mam RSSa wymieszanego z ikonkami sieci. 6 sieci + rss. 2/3 miejsca mi zajmuje w poziomie, więc wydaje mi się, że powinno być jak w AQQ1 bodajże: jedna ikonka na końcu, czy gdzieś osobno z dostępem do wszystkich niesieciowych pluginów na zasadzie rozwijanej listy.
:: cyberjarek

:: AQQ zawsze najnowsza dostępna wersja :: pluginy standardowe i dołączone :), skórka: różne, AQQ Streamer
:: Windows 7 :: Opera 12 domyślna, Firefox 251.0 i IE 9

#17 Senega

Senega

    Początkujący

  • Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2008.09.02, 11:17

Jestem na NIE. W tej chwili zmiana radia nie wymaga przekopywania się przez całą masę opcji/menu tylko bezpośrednio się ustawia. Cieszę się że OC jest tego samego zdania więc nie będzie nic zmieniał :D
Optuję za to za opcją dodania informacji w ToolTipie o radiu, które właśnie słuchamy tak jak ma to miejsce z utworem winamp'a.

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:


#18 nevrone

nevrone

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 2008.09.02, 19:39

Ja jestem za wyborem albo w trayu albo w komunikatorze bo jakoś w trayu mam śmietnik :P a AQQ mam "prawie" zawsze na wierzchu :D i nie piszcie że prawie robi wielką różnice ;PP

#19 GumaSzpieg

GumaSzpieg

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 2008.09.03, 21:58

niech chociaż przyciski "stop" i "graj" będą w oknie komunikatora (na dole, na wyskokości statusów, tyle że po prawej stronie), będzie mi wygodniej :P
Mam monitor 22" widescreen przez co otwieram okna przeglądarki nie na cały ekran, gdyż strony nie są przystosowane, lecz zostawiam sobie ok 15cm z prawej strony ekranu, gdzie zawsze jest włączony komunikator. Dlatego też poręczniej będzie mi - jak i osobom w podobnej sytuacji - stopować, pauzować czy włączać radio :)

#20 sacrus

sacrus

    Strefa AQQ

  • Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2008.09.04, 11:35

Ja też jestem na NIE z tego samego powodu co OC. Po prostu mi tez wygodniej w trayu :D
System: Windows 8 Pro x64 PL • IE: 10.0.9200.16384 x64 • AQQ: zawsze najnowsza wersja •

Zapraszam również do:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych