Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oświadczenie w sprawie Gregora


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 lsr

lsr

    Czarna legenda forum powraca...

  • Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.01.18, 19:38

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi zbanowania Gregora wyjaśniam, że użytkownik ten został na nowe forum dopuszczony warunkowo. Jak dobrze pamiętacie, za nagminne łamanie regulaminu został zbanowany na starym forum. Pozwoliliśmy mu wrócić na nowe, pod tym jednak warunkiem, że bezwzględnie nie będzie wszczynał sporów ani łamał regulaminu. Niestety, w ostatnim czasie za pomocą prowokacyjnych i agresywnych wypowiedzi z wykorzystaniem różnorodnych mechanizmów forum (i nie tylko) starał się doprowadzić do konfliktu. Pomimo upomnień nie zdecydował się na zaniechanie swoich praktyk, lecz konsekwentnie je stosował, w związku z czym wspólnie z Oconnelem doszliśmy do wniosku, że warunki "zawieszenia" zostały w rażący sposób naruszone.

Przy okazji oświadczam, że cytowana przez Gregora PW jest, co prawda autentyczna, jednakże stanowi odpowiedź na kolejną zaczepną i napisaną w podobnym tonie PW z jego strony, o czym nie był łaskawy poinformować. Takie selektywne przedstawienie sprawy przez niego stanowi jawny przykład manipulacji mającej na celu wywołania wrażenia, jakoby został bezpodstawnie zbanowany, tymczasem cytowana PW została wystosowana w zupełnie innym kontekście.

Drodzy forumowicze, przykro mi, iż sprawa ta podzieliła naszą społeczność, jednak pewne rzeczy tolerowane być nie mogą, w tym rażące naruszanie dóbr osobistych administracji forum, celowe łamanie regulaminu oraz próby doprowadzania do konfliktów.

Przypominam jednocześnie, że decyzje administracji nie podlegają publicznemu komentowaniu, administracja nie ma również obowiązku tłumaczyć się ze swoich działań. Taka zasada obowiązywała na forum długo przede mną i na jej podstawie kilka tematów musiało zostać usuniętych z forum, co niesłusznie oburzyło kilka osób, do których szczególnie kieruję pozyższe oświadczenie.

Pozdrawiam
lsr

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D


Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl


#2 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2009.01.19, 09:23

Całkowicie zgadzam się z podstawami interwencji lsr w tej sprawie. Szkoda, że niektóre osoby jeszcze nie przejrzały na oczy, i nie widzą jak Gregor nimi składnie manipuluję. Wspomniane konto było już wcześniej zablokowane. A zostało odblokowane jedynie warunkowo. Użytkownik był informowany, że jeden głupi wybryk i konto znów zostanie zamknięte, co też się stało. Po co wdawać się w sprzeczki i kłótnie? Jakoś większość z nas potrafi omijać kłopoty dalekim łukiem, i nikt inny nie doznał od kadry moderatorskiej żadnych przykrości. Tymczasem, tak się jakoś dziwnie składa, że jak tylko pojawi się Gregor, to zaraz wybuchają kłótnie i spory. Nie potrzebny nam tego pokroju użytkownik - mimo ewentualnego wkładu w rozwój AQQ. Cytujący prywatne PW na swoich stronach i to w tak rażący i wulgarny sposób. Za sytuację ponoszę winę w zasadzie ja, i moja nadzieja na to, że Gregor nabierze trochę ogłady. Tak się jednak nie stało, i konto ponownie zostało zablokowane. Tym razem na zawsze.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych