Skocz do zawartości


Zdjęcie

MP3,MP4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Martynka

Martynka

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 2009.02.04, 22:28

Myślałam już jakiś czas założyć ten wątek i postanowiłam.
Myślę teraz o MP3,MP4,MP5. Te odtwarzacze moim zdaniem mają dobrą jakość. Są małe nie zajmują dużo miejsca, raczej nie wypadną z kieszeni. Wycięłam niedawno z 3 gazet o tych odtwarzaczach:iBOX Feel MP4 (260 zł), iBOX dArk 9240zł), S2 MP# (99zł za 1 GB, 149 zł za 2 GB), cown (chyba MP4) (02 8GB 999zł, 02 16 GB 1199 zł, 02 32 GB 1399 zł)., SON SLIDER (chyba taka nazwa) (nie ma ceny).
Teraz powiem o swojej MP4. Jest ona z Philipsa, srebrno-czarna, z paroma rysami na ekranie, za 200 zł kupiona, ma 2GB. Tak wygląda mniej więcej. Słuchawki nowe (raczej stare) od Września używane (rzadko używane były), tamte rozwalone, bo za cicho słychać, a mam nie chce ich wyrzucić choć gdyby się dało naprawić je to by działały chyba dobrze.
Co wy sądzicie o MP3,MP4 i MP5?

#2 Killer

Killer

    Expert

  • Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2009.02.05, 08:21

Jeśli wytłumaczysz mi, co to jest "mp5 player" to może i się wypowiem.

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ


#3 Senega

Senega

    Początkujący

  • Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2009.02.05, 13:09

Zastanawiam się co wchodzi w skład tego odtwarzacza?

iBOX dArk 9240zł


To w końcu stare czy nowe, używane nie używane?

Słuchawki nowe (raczej stare) od Września używane (rzadko używane były)


Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:


#4 wu112

wu112

    Wrzuć Monetę

  • Moderator
  • 2863 postów

Napisano 2009.02.05, 13:34

Jeśli wytłumaczysz mi, co to jest "mp5 player" to może i się wypowiem.

No co Ty Killer? Nie wiesz co to MP5? Toż to wstyd.. Teraz na rynku są już player'y MP7 :P

PS. Przydałoby się też poprawić tytuł tematu. "MP4,MP4,MP5 (?)"

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja


#5 inzaghi89

inzaghi89

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 220 postów

Napisano 2009.02.05, 13:40

mp4 to tylko dla szpanu są, bo mają wyświetlacz kolorowy, gry i odtwarzają filmy! Zresztą filmy portable - co zobaczysz na wyświetlaczu 1-5'? Nic? Tak nic. Jakość dźwięku jest o wiele lepsza w odtwarzaczach mp3.

#6 Magnes

Magnes

    Bywalec

  • Przyjaciel
  • 110 postów

Napisano 2009.02.05, 13:58

bueheheheh....znowu mi się przypomniał nieśmiertelny tekst o rowerach górskich na komunię :P

cóż, generalnie w przypadku jakiegokolwiek sprzętu grającego, zwłaszcza mp5 ;) , uważam że wyznacznikiem jakości jest producent a co za tym idzie iRiver, Creative, Apple itp. to firmy których produkty przeglądam chcąc nabyć taki sprzęt. Na pewno na allegro nie wezmę jakiegoś nieznanego szajsu.
Możecie mi skoczyć z takim moderowaniem:
Sygnatura edytowana
Regulamin IV.1, IV.4

#7 Randall_Memphis

Randall_Memphis

    Weteran

  • Użytkownik
  • 509 postów

Napisano 2009.02.05, 19:59

meizu ftw!

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Chciałbym w nowej edycji #AQQ Oscarów oddać głos na ^Eskej'a jako najlepszego kompozytora, oraz ^Beherit'a za wtyczke do #Blip'a


#8 Martynka

Martynka

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 2009.02.06, 14:53

tSare słuchawki i używane. Kiedy kupiono to byłam w "0". Kupiono je wtedy do walkmana, a potem walkman się zwalił i urzywano je trochę do wieży. A w końcu w tym roku szkolnym zaczęto używać je do MP4.
Inazghi 89 co do jakości dźwięku to te stare słuchawki to mają bardzo dobrą jakość dźwięku o niebo lepszą niż w oryginalnych słuchawkach.

mp4 to tylko dla szpanu są, bo mają wyświetlacz kolorowy, gry i odtwarzają filmy! Zresztą filmy portable - co zobaczysz na wyświetlaczu 1-5'? Nic? Tak nic.

Mama miała też to samo zdanie co ty, ale kupiła jednak mi MP4. tez mówiła, że taki mały ekran i po co to komu, a jednak kupiła. Mp7.. interesujące. Npiszcie coś więcej o tym i proszę o dodanie w tytule MP7.

Użytkownik Martynka edytował ten post 2009.02.05, 20:35


#9 mikpol

mikpol

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 2009.02.06, 15:16

A ja mam Creative Zen 2GB(+karta SD 1GB) i słuchafony DENON C252 i jestem zadowolony z tego zestawu. Nie polecam kupować taniego szajsu z Allegro z 34681 funkcjami i grami .
Nie wazne ,stare konto : mikpol@aqq.eu Nowy konto !RoxorLoops@aqq.eu
Do Aqq nawróciłem : 6 osób. Werbunek nadal trwa!
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#10 Martynka

Martynka

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 2009.02.06, 15:32

A ja mam Creative . Nie polecam kupować taniego szajsu z Allegro z 34681 funkcjami i grami .

Mama moja mówiła, że Creative jest gorszą firmą od Philipsa. Napiszcie coś właśnie o Creative. Siostra wujeczna ma MP3 z Creative i ma parę lat i jest zadwolona. Tyle, że się mi zacięła jak słuchałam muzyki. I słuchawki się prawie rozwaliły. W jednym uchu gra i kabel się wali. Właściwie to ona na pewno ma od kilku miesięcy nowe.
Proszę się wypowiadać o Creative. Kto był zadowolony lub jest czy też był niezadowolony i czy jest.

Co się tyczy szajsów tanich to nie kupiła mama na allegro, ale w Wenusie w Świdniku.

Użytkownik Martynka edytował ten post 2009.02.06, 15:34


#11 Kornik

Kornik

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 2009.02.06, 19:53

Hm? Przecież Creative to jest bardzo dobra firma. Sam mam odtwarzacz MP3 Zen V Plus 2GB i sprawuje się bardzo dobrze już chyba od ponad roku (tylko gąbka w słuchawce mi się rozwaliła, ale to nie ma raczej zbyt wielkiego znaczenia :P ). Ma też jakieś wideo, ale i tak tego nie używam, bo trzeba konwertować no i rozmiar wyświetlacza wspaniały nie jest.

W domu mam jeszcze głośniki i też jak na razie wszystko działa OK i grają całkiem fajnie.

A co do MP7 to nie ma takich odtwarzaczy i to była ironia jeśli nie zauważyłaś. :D

Tak jeszcze te co podałaś... I-Box to chyba nie jest jakaś zła firma. Odtwarzacze to nie wiem jakie robią, bo mam tylko obudowę do peceta od nich. ;)
Ja też mam LastFM ^^

#12 Martynka

Martynka

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 2009.02.06, 22:00

A kto ma z Philipsa (prócz mnie) MP3 i MP4?

#13 sacrus

sacrus

    Strefa AQQ

  • Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2009.02.06, 23:34

Jeśli wytłumaczysz mi, co to jest "mp5 player"

Jak to nie wiesz co to MP5 ?? :D

Toż to najzwyklejszy odtwarzacz ze specjalną funkcją do samoobrony...
Dołączona grafika

Mp7.. interesujące. Npiszcie coś więcej o tym i proszę o dodanie w tytule MP7.


To samo co MP5 tylko nowszy model :D
Dołączona grafika

Czyli średnio od Modelu MP5 Można powiedzieć zaczęła się linia odtwarzaczy z funkcją samoobrony :D

Użytkownik sacrus edytował ten post 2009.02.06, 23:34

System: Windows 8 Pro x64 PL • IE: 10.0.9200.16384 x64 • AQQ: zawsze najnowsza wersja •

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#14 eSKej

eSKej

    Master Flamaster

  • Dekorator
  • 953 postów

Napisano 2009.02.07, 00:00

Heh, alem się uśmiał czytając ten temat :D

P.S. ej, a jednak jak wpiszesz w google: "mp5 player" to znajduje takie ustrojstwa. Heh, może mi ktoś powiedzieć jakie parametry musi spełniać odtwarzacz żeby nosił miano MP5, czy to tylko zabieg marketingowy ?

#15 Martynka

Martynka

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 2009.02.07, 09:52

. Heh, może mi ktoś powiedzieć jakie parametry musi spełniać odtwarzacz żeby nosił miano MP5, czy to tylko zabieg marketingowy ?

Aigo F965R, bo o nim mowa dysponować ma wyświetlaczem o przekątnej 2.8" i 16.7 mln kolorów.
Główny mikrokontroler taktoway zegarem 600MHz.
Odtwarzacz oferować ma wsparce dla szerokiego zakresu formatów muzycznych: MP3,WMA,APE i FLAC.
Dodatkowo z formatów wideo i obrazu: RM, RMVB i AVI JPEG, BMP, GIF.

F965R ma mieć 2GB wewnętrznej pamięci oaz slot na karty SD/MMC. Bateria o pojemności 1500mA zapewni
odtwarzanie wideo do 5 godzin.

Spodziewana cena urządzenia to ~$130.
Na razie jednak brak infomacji o dacie premiery i dostępności produktu.
V2000 korzysta z 3-calowego wyświetlacza LTPS (16 milionów kolorów). Również dysponuje procesorem
pracującym z prędkością 600 MHz (ADI Blackfinbf533).
Gama obsługiwanych formatów muzycznych to MP3, WMA, APE, FLAC + korektor z 10 ustawieniami
i system BBE.
Poza wbudowanym tunerem radiowym i dyktafonem oczywiście odtwarza filmy (RM, RMVB, AVI)
oraz obrazy (JPG, BMP, GIF). Również dysponuje slotem na karty SD (do 4GB)
Dodatkowo, sprzęt ten może służyć jako konsola do gier - wyposażony został w emulatory
konsoli NES, SNES, Sega Genesis i NeoGeo.
SmartQ T5 podobnie jak Ainol ma 3 calowy wyświetlacz LTPS o rozdzielczości 320x240.
Moc wyjściowa to 20mW(L) + 20mW® (dla 16 ohm).
Odtwarza formaty MP3, OGG, WMA, FLAC, APE, WAV (PCM,ADPCM), AVI(XVID 640x480 @ 30 fps 1000Kbps/DivX3.11),
RM/RMVB, FLV, 3GP, MPEG, JPEG, GIF, BMP, PNG, TXT.
Dodatkowo zaopatrzono go w slot na karty SD (2GB/4GB).
Jednak odtwarzacz jest doś sporych rozmiarów - 112x58x13(mm),
Zastosowano w nim akumulator o dużej pojemności 2100mAh zapewniający 22 godziny odtwarzania
muzyki i ok. 7 godzin wideo.
Podobnie jak produkt firmy Ainol, odtwarzacz ten ma możliwość emulacji gier konsoli NeoGeo i SNES.
To są przykłady niektórych MP5.

#16 Kornik

Kornik

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 2009.02.07, 11:07

Z odtwarzaczy do słuchania muzyki zaczyna się robić jakiś badziew do oglądania video i do gier... Ale dalej nie wiem dlaczego MP5. :

Użytkownik Kornik edytował ten post 2009.02.07, 11:11

Ja też mam LastFM ^^

#17 Martynka

Martynka

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 2009.02.07, 13:08

Ale dalej nie wiem dlaczego MP5. :

Co MP5?

#18 Paweł

Paweł

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 80 postów

Napisano 2009.02.07, 21:54

Tu masz Martynko szeroki wybór: http://www.mpfour.pl...p?categoryID=58

Na pewno znajdzie się coś dla Ciebie. Moja mama ma jeden z nich od 3 lat i jeszcze ani razy jej nawet nie wypadł z kieszeni :)

:lol: :lol: :lol:
System: Windows 7 Home Premium SP1
IE: 9.0
Wersja AQQ: Zawsze najnowsza (wliczając bety)

Wtyczki: Standardowe + Antyspam, AntiSwap, AQQ Last Seen, AQQ Restarter, AQQ Contact State, Blocker, GG Clone, GroupChat History, Inwigilator, LoginsTune, Makra, Nk.pl, Past and Send, QuickDel, SendEmail, SendState, Silence!, StealStatus, TabKit, VNotify, YTViewer.

#19 Martynka

Martynka

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 2009.02.12, 22:51

I trzeba było dodać, że się jeszcze nie zepsuł tak? Bo mi siostra wujeczna chce wyrzucać do śmietnika MP3 lub MP4 czy też MP5. Chdzoi jej o to, że jak ktoś chce sprzedać np.MP4, bo mu się zaczyna psuć to mi odpowiedziała, że lepiej nie sprzedawać tylko wyrzucić.

Po jakim czasie psują się wam odtwaracze?
Bo widzicie u mnie jedna taka piosenka raz na jakiś czas trzeszczy, a ja dobrze ją wrzuciłam na MP4.
Zespół, który śpiewa ta piosenkę:Defrikz
Tytuł:Rund and round
Czy wiecie czego tak się dzieje?

Użytkownik Martynka edytował ten post 2009.02.09, 22:35


#20 Kornik

Kornik

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 2009.02.12, 22:56

Może jest jakaś kijowa jakość... Jak na komputerze słychać?

A dlaczego się mają psuć? Ja mam Creative i działa super. Dawno, dawno miałem jakieś badziewie no to rzeczywiście się zepsuło, ale jakieś takie bardziej markowe to chyba powinny długo wytrzymać.

A sprzedać to zawsze można, tylko najwyżej wciskanie komuś czegoś zepsutego może być chamskie. http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/happy.gif
Ja też mam LastFM ^^




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych