Skocz do zawartości

Zdjęcie

TuneStatus 2.7.0.0

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
540 odpowiedzi w tym temacie

#21 matc

matc

Libra

• Przyjaciel
  • 166 postów
  • MiejscowośćBerlin

Napisano 2009.02.09, 23:28

Wkradł mu się błąd i nie można obecnie wejść z ustawień AQQ do ustawień wtyczki. Do ustawień możesz się dostać, tylko wtedy gdy włączysz przycisk szybkiego dostępu do wtyczek, który pojawia się obok ikon wyboru statusów. Wtyczkę musisz jeszcze włączyć w jej własnych ustawieniach, dopiero wtedy zacznie wyświetlać informacje o odgrywanym utworze.
Jesteśmy jak książki...
Większość ludzi widzi tylko naszą okładkę, mniejszość czyta wstęp, wielu wierzy tylko krytykom, nieliczni poznają naszą treść.

#22 makaryn

makaryn

Początkujący

• Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 2009.02.09, 23:30

Jedna, wielka prośba! Wybór kont na których ma działać.

Potwierdzam, taka opcja bardzo by się przydała :) Poza tym dzięki wielkie za wtyczkę, jak na razie nie sprawia problemów :)
...

#23 Andrew

Andrew

Bywalec

• Użytkownik
  • 125 postów
  • MiejscowośćCzęstochowa

Napisano 2009.02.10, 01:35

Wtyczka fajna ale tak jak napisało to kilka osób - po skończeniu odtwarzania (stop lub pauza) opis powinien wracać do poprzedniego stanu.

Ja bym jeszcze widział takie coś - wtyczka pobierała by informacje z wszystkich odtwarzaczy. Po co? Żebym nie musiał za każdym razem zmieniać w opcjach z czego ma pobierać dane. Ja korzystam z kilku odtwarzaczy i jestem leniwy ;P

#24 aXimo

aXimo

Początkujący

• Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 2009.02.10, 07:29

Tylko u mnie w opisie pojawia się '0' (tak zero), a dopiero potem wykonawca i tytuł.

To samo u mnie z foobara nie chce pobierać informacji, muszę jechać przez winampspam.

Foobar2000 0.9.6.2 b3

Dołączona grafika

#25 Herman

Herman

Początkujący

• Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 2009.02.10, 09:07

jest możliwość żeby to działało z JetAudio??

#26 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5026 postów

Napisano 2009.02.10, 13:23

Mam Foobara z wtyczką WinampSPAM i żeby w opisie pojawił się tytuł i wykonawca muszę zaznaczyć pobieranie z Winampa.. W sumie to żadna przeszkoda dla mnie, bo przecież nie trzeba zmieniać tego co chwilę, więc to nie robi różnicy. Tylko u mnie w opisie pojawia się '0' (tak zero), a dopiero potem wykonawca i tytuł. Raz tylko pojawiła mi się liczba 347 zamiast zera.

No ale bez tej wtyczki normalnie jak się wybierze foobar'a to też działa pobieranie :) A to, że jest te 0 to już wina tej wtyczki bo ona dodaje je. A czemu nie chce wam pobrać normalnie z foobara to nie wiem, sprawdzałem możliwie wszystkie wersje i działa dobrze.

#27 marcinus

marcinus

Początkujący

• Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 2009.02.10, 14:48

Wtyczka niezła. Akurat dzięki niej złowiłem nowego użytkownika AQQ ;)

Co do samej funkcjonalności to u mnie przy odtwarzaczu (foobar2000 v0.9.6.2) schowanym do zasobnika TuneStatus nie zmienia opisów przy zmianie utworu. Dopiero przywrócenie okna powoduje zmianę.
Ja jak na razie poradziłem sobie przez ustawienie jako źródła Last.fm Playera
AQQ: Najnowsza beta
Skin: ProStandard
Wtyczki: GG Network, Last Seen, SpellChecker, TuneStatus, StayOnTop, Antyspam, AQQ Radio, Korektor, Past and Send, TabFocus
System: Microsoft Windows 7 Professional SP1, IE 9.0.8112.16421

#28 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5026 postów

Napisano 2009.02.10, 15:06

przy odtwarzaczu (foobar2000 v0.9.6.2) schowanym do zasobnika TuneStatus nie zmienia opisów przy zmianie utworu. Dopiero przywrócenie okna powoduje zmianę.

Cóż to już wina foobar'a który nie aktualizuje okna - zobaczcie sobie nawet na wbudowaną funkcjonalność w AQQ. Tam też jak schowa się foobar'a do tray'a to w ikonce przy kontakcie jabbera będzie ciągle ta sama piosenka http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif Więc nic na to nie poradzę ;)

#29 Glibnes

Glibnes

Początkujący

• Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 2009.02.10, 18:31

A czy byłaby możliwość dodania AllPlayera do odtwarzacza?

Dołączona grafika

#30 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5026 postów

Napisano 2009.02.10, 19:38

TuneStatus 1.0.1.0

Zmiany w stosunku do poprzedniej wersji:

Btw. nie zwróciłem uwagi w pierwszym poście na dwie ważne rzeczy: po pierwsze to znak | działa w prefix i suffix jako nowa lina, a po drugie wtyczki do WMP są niestety tylko pod XP (nie udało mi się znaleźć pod Vistę).

P.S. Dodanie wyboru dla jakich kont ma działać wtyczka niestety nie da się wprowadzić - opis może być zmieniony tylko dla głównego konta jabbera albo dla wszystkich sieci. Jakby ktoś nie wierzył link do trackera.

Użytkownik Beherit edytował ten post 2010.05.16, 12:44

#31 gastrofaza

gastrofaza

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 2009.02.10, 19:47

Podałeś linki do Makra :P

#32 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5026 postów

Napisano 2009.02.10, 19:49

Poprawione ;)

#33 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2009.02.10, 19:55

Cóż to już wina foobar'a który nie aktualizuje okna - zobaczcie sobie nawet na wbudowaną funkcjonalność w AQQ. Tam też jak schowa się foobar'a do tray'a to w ikonce przy kontakcie jabbera będzie ciągle ta sama piosenka http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif Więc nic na to nie poradzę ;)

Tu się nie zgodzę. U mnie co prawda przy Foobarze bez wtyczki WinampSPAM AQQ nie pokazuje informacji o odgrywanym utworze, ale wtyczka działa bez problemu przy zminimalizowanym do tray'a f2000 :P

#34 Sotom

Sotom

Początkujący

• Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 2009.02.10, 19:57

A moznaby było zrobic tak by po nacisnieciu STOP w np Winampie wracal opis taki jaki mielismy? Bo teraz nie wraca. Bynajmniej mi.

#35 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5026 postów

Napisano 2009.02.10, 20:01

@Sotom Dla Winampa jak najbardziej można ale z innymi odtwarzaczami już gorzej. Zobaczę jeszcze co z Foobar'em i wprowadzę to ;)

#36 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.02.10, 20:01

P.S. Dodanie wyboru dla jakich kont ma działać wtyczka niestety nie da się wprowadzić - opis może być zmieniony tylko dla głównego konta jabbera albo dla wszystkich sieci. Jakby ktoś nie wierzył link do trackera.

No to trzeba męczyć OC'a żeby to zmienił.

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#37 gastrofaza

gastrofaza

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 2009.02.10, 20:03

Nie wraca opis po wyłączeniu Winampa :/
I czy wtyczka mogłaby nie pokazywać w opisie numeru utworu na liście?

#38 Sotom

Sotom

Początkujący

• Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 2009.02.10, 20:04

Super by było jakbys to dodal :)

To tez by było spoko :)

A i da sie jakos oddzielny przycisk w oknie glownym zrobic do on/off wtyczki?

Użytkownik Sotom edytował ten post 2009.02.10, 20:14

#39 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5026 postów

Napisano 2009.02.10, 20:20

Nie wraca opis po wyłączeniu Winampa :/

Wstawiłem cichy update! Osoby co pobrały wtyczkę niech zrobią to jeszcze raz ;)

Nie, wtyczka będzie to pokazywać - ustaw sobie w Winampie niepokazywanie nr utworu na playliście i wszystko będzie dobrze. Czemu tego nie dam? Bo potem ktoś się będzie skarżyć, że ucina mu tytuł piosenki w którym będzie ciąg ". " http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif

#40 hexen

hexen

Bywalec

• Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 2009.02.10, 23:51

- wtyczka świetna, ale przy prefixie, suffixie, wprowadzona spacja np. prefix: "Sru: ", nie jest zapamiętywana, działa, jest wyświetlana w opisie, ale gdy otworzymy wtyczkę na nowo - jest kasowana
- po restarcie AQQ, wtyczka się wyłącza (restartowane AQQRestarterem)

Użytkownik hexen edytował ten post 2009.02.11, 00:11

AQQ: zawsze najnowsza beta
System operacyjny: Windows 7 (build 7264)
Używane /Zainstalowane wtyczki: Standard, AQQ Restarter, TuneStatus, Orange Multibox, SecureInTray, AQQ Responder, ServerStats, Detonator!, StayOnTop, StoleStatus, TabControl, TabFocus, AutoSender, HistoryLock, SpellChecker, Korektor
Przeglądarka: IE 8.0.7264.0, Firefox 3.5
Kompozycja: Gadu-Gadu by Jaro88, z moimi modyfikacjami
Antywirus: Avira AntiVir Premium

AQQ używam od drugiej publicznej wersji, a było to bardzo, bardzo... bardzo dawno temu ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych