Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mactopia Glass

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.02.23, 01:10

Witam!

Przedstawiam pierwszy, dostępny do komunikatora AQQ 2.x styl okna rozmowy i archiwum wiadomości.

Dołączona grafika

Jest wzorowany na stylu, znanym z kompozycji Mactopia mojego autorstwa i został przystosowany do działania pod kompozycjami Standard i ProStandard. Jednakże po zmianie koloru tła i paska przewijania może przydać się komuś jako styl okna rozmowy pod inne kompozycje, ponieważ grafiki są prawie w pełni przezroczyste.

Dodatkowo zmieniłem wygląd zakładek względem domyślnych dla kompozycji Standard i ProStandard w taki sposób, aby bardziej pasowały do stylu Mactopia Glass i oczywiście przypominały nasze stare, dobre zakładki.

W paczce instalacyjnej znajdują się dwa style. Pierwszy z oknem głównym z kompozycji Standard, a drugi z ProStandard.

Pobierz plik instalatora dodatków: http://www.speedysha.../936886162.html

Jak ustawić styl? W ustawieniach AQQ z listy kompozycji wybieramy pozycję Mactopia Glass pod Standard, bądź Mactopia Glass pod ProStandard.

Życzę miłego użytkowania i czekam na opinie.

Pozdrawiam!

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#2 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.02.23, 01:19

Jak dla mnie dośc słabe. Info o kontackie znacznie bardziej przyciaga wzrok niż treśc wiadomości (choć moze bym się przyzwyczail do tego po pewnym czasie). Poza tym godzina przyslania wiadomości jak dla mnie w bezsensownym miejscu (ta po treści wiadomości). No i przy pierwszej wiadomości dubluje sie ona.

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#3 jacoSZEF

jacoSZEF

Adept

• Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2009.02.23, 01:27

Całkiem w porządku moim zdaniem z tym, że nietrafiony pomysł z dublowaną godziną pierwszej wiadomości (o czym i w Mactopi oryginalnej wspominałem). Miejsce umieszczenia godziny to kwestia gustu, ale ja bym ją ustawił po prawej, a nie po wiadomości.
Jak wspomniał muszi belka z nazwą kontaktu bardziej przyciąga wzrok niż treść wiadomości, ale tak mi się owa belka podoba, że jest to do zniesienia ;)
Ogółem styl dla ludzi lubiących błyski, blaski i cienie w Vistowym stylu.
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Mozilla Firefox 3.6 Beta 2 ~
Dołączona grafika

#4 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.02.23, 01:27

Info o kontackie znacznie bardziej przyciaga wzrok niż treśc wiadomości

JID-y zawsze mogę przyciemnić, tak jak ma to miejsce w Mactopii.

przy pierwszej wiadomości dubluje sie ona

Jest to tak wykonane wyłącznie ze względów wizualnych. Kiedy pytałem Jaro88PL, co sądzi o oknie rozmowy Mactopii, stwierdził, że aby ładniej wyglądało, w pierwszej wiadomości również wypadało by dodać godzinę, więc posłuchałem i uważam, że była to dobra decyzja.

Co sądzicie o zakładkach? Są lepsze, niż te z kompozycji Standard i ProStandard?

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#5 jacoSZEF

jacoSZEF

Adept

• Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2009.02.23, 02:21

Nie oceniał bym zakładek w stosunku do standardowych, obie wersje są w porządku ;)
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Mozilla Firefox 3.6 Beta 2 ~
Dołączona grafika

#6 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.02.23, 14:06

Przedstawiam pierwszy, dostępny do komunikatora AQQ 2.x styl okna rozmowy i archiwum wiadomości

Nie pierwszy. Gregor też kiedyś tworzył styl okna rozmowy dla AQQ 2.x.
Jak wspomniał muszi, godzina znajduje się w dość dziwnym miejscu i dla mnie taka rzeczy by przeszkadzała. Okno rozmowy nie jest najgorsze, ale nie skorzystam.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych