Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze zwierzaczki :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ania

Ania

    MySzka

  • Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2008.09.03, 20:30

No więc, jak w temacie...
Kontynuując wątek ze starego forum, bo taki na pewno tam się znalazł zapraszam do dyskusji na temat naszych pupilków... Nieważne czy to kotek czy piesek czy jeszcze jakieś inne zwierzątko...
Prościutki temacik :D Krótki opis, jak się wabi, rasa itp.


No to może ja zacznę [dla przykładu]... :)
Aktualnie mam w domku dwa psy... Jednym z nich jest przesympatyczny owczarek niemiecki... Caluśki czarny, nawet oczka jego w tym kolorku są. Jedynie łapki pokrywa odcień ciemnego brązu (tzw.skarpetki ma :D ). Wabi się Dingo, choć większość domowników zdrabnia jego imię i woła Dinguś... Tyle że on na takiego nie wygląda... "Byczek" ma sporo ponad 50 kg wagi i około 1,5 roku... :P Ale ogólnie to słodziutki jest :lol:
Drugi zaś to Pikuś, niezbyt przeze mnie lubiany. Pewnie dziwicie się dlaczego? Dostałam go od ciotki, która w jego młodości rozpieściła psiaczka, wiec teraz jest to taki wyrośnięty kundel... Chociaż nie powiem... Ładne ma pasemka na sierści :D Wszystkie odcienie brązu, aż po blond...
Po za tym od całkiem niedawna mam jeszcze małego kotka, którym opiekuje się moja młodsza siostrzyczka... :P

Teraz wasza kolej... Piszcie śmiało... Zapraszamy :)
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

#2 Malusiolka

Malusiolka

    Zodiakalny byk!

  • Moderator
  • 549 postów

Napisano 2008.09.03, 21:00

Ja mam ładnego i kochanego amstaffa, który wabi się Hera :) Uwielbia spać.

Hercia.jpg
  • NikuraKat lubi to

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.


#3 she

she

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 2008.09.03, 21:07

Miałam psa, wabił się Bombel. Jakiś miesiąc temu zginął pod kołami samochodu.. Strasznie za nim tęsknię :(
To był chyba najkochańszy pies jakiego miałam do tej pory.

Poza tym mam kota, ma na imię Franek ;d
Prawie go nie ma w domu, ciągle biega po wsi. Jak się coś do niego powie to odmiałkuje xD

Jeszcze w domu jest pies, Burek xD
Ale to mojego taty, ja go nie znam i się go boję ^^
Przybłąkał się i mój tato go przygarnął ;D
Zapomniałabym dodać, ze ma nogę w gipsie ;d

#4 Bartek93

Bartek93

    Adept

  • Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2008.09.03, 21:07

Dwa psy ratlerek i york. Tafik i Vini, ten pierwszy ma coś ok 6 lat jakoś, większość swojego życia przesypuje. Drugi zaś to pociecha całej rodziny, zawsze nie zmęczony, bryka dokucza, gryzie co popadnie, ale i tak wszyscy go kochają ;) Ma jakieś 3 lata.

#5 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2008.09.03, 22:12

Miałem rottweilera, ale zdechł ze starości 2 miesiące temu. Wcześniej też miałem psa tej rasy. Jakoś lubię te psy i wbrew opini nie są takie groźne (chyba że na takie się je szkoli).

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#6 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2008.09.04, 08:41

Kiedyś miałem kota ale zjadł wronę czy coś i zdechł :D A potem 2 psy (suki) i mając swój okres godowy pouciekały :) Chciałbym teraz mieć kotka ale jakoś rodzice się nie zgadzają więc pozostają mi pająki na ścianie w pokoju :D

#7 Malusiolka

Malusiolka

    Zodiakalny byk!

  • Moderator
  • 549 postów

Napisano 2008.09.04, 15:22

Wcześniej miałam jeszcze dwa szynszyle (stiuarda i fione), ale musiałam oddać je do zoologicznego, ponieważ nikt nie miał dla nich czasu. A tam przynajmniej mają dobrą opiekę.

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.


#8 przemek7525

przemek7525

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 2008.09.04, 18:14

A ja mam 2 papużki faliste :D

Niebieska nazywa się Poli, który jest samcem (wiem, imię nie pasuje do samca, ale nie wiedziałem czy to samiec czy samica), a żółta nazywa się Maciek

Dołączona grafika

#9 dzikq

dzikq

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 2008.09.04, 18:21

Mam od dluzszego czasu suke ktora wabi sie Falka. Rasy mieszanej, nie wyglada na kundla a bardziej na wilczurzyce dla tego jest bardzo wyjatkowa i bardzo sie do niej przywiazalem ;>
Dołączona grafika

#10 Marta

Marta

    Początkujący

  • Przyjaciel
  • 34 postów

Napisano 2008.09.04, 19:54

W domu mam 3 zwierzaki, dwa psy i kota. Psiaki wzięta z ulicy, podobnie kot. Misiek i Rex- bo tak się wabią moje kundelki przypominają pasące się na polu krowy. Czarno białe z ciemnymi oczkami. Nie niesamowicie przyjazne choć jeszcze nie całkiem posłuszne. Mają około 1,5 roku. Uwielbiają polować na polne myszy, kopać doły i czasem aportować.

Kot nazywa się Kuba. Staruszek liczy sobie 15 lat. Zimą przypomina puszystą kulę natomiast latem wygląda jakby był bliski śmierci. Chudziutki, malutki, bezbronny ugania się za kocicami, zimą regeneruje siły. Podobnie jak psy również jest czarno biały.

#11 Lisek

Lisek

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 2008.09.04, 20:51

Obecnie nie mam zwierzątka, ale kiedyś miałem rybki :P. Dużo ich było, spore akwarium, ale jak doszły 2 takie jedne co się nie lubiły to pozjadały inne :P i taki był ich los.
Dołączona grafika
Windows 7 * Internet Explorer 9 (domyślnie Opera 11.50)
AQQ zawsze najnowsze + standardowe wtyczki + Spell Checker + AQQ Multi Send + Past and Send + Tune Status + Wrzuta/Player

#12 Bartek93

Bartek93

    Adept

  • Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2008.09.04, 21:11

Może trochę nie na temat, ale też miałem kiedyś rybki, jednak żółw je pozjadał. Miałem robić akwarium 2 lata temu, ale psy mi wystarczą ;)

#13 pol102

pol102

    Adept

  • Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.09.04, 21:53

A ja mam 3 letnią świnkę morską :) Nazwana została przez moją najmłodszą siostrę jako Świsia :D Jest czarno-biało-ruda :)

Dj Pol - Klub Studencki SPIN Bydgoszcz
Radio UTP.fm


#14 Jaco

Jaco

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 2008.09.05, 01:30

Mam kota a raczej kotkę o imieniu "Wiciu". Błąd pewnej kobiety od której dostaliśmy kota jednak postanowiliśmy, że takie imie już zostanie.
Ta kobieta pracuje w zoo więc jej zaufaliśmy a później weterynarz nam powiedział że to jest kotka :lol:
Witek.jpeg

ps. mój kot tak jak i ja uwielbia chipsy i chrupki.
Brak czasu... :(
Dołączona grafikapera

#15 madhunt3r

madhunt3r

    Prezes

  • Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2008.09.05, 08:53

Ja mam dobermana:

Dołączona grafika

#16 Marta

Marta

    Początkujący

  • Przyjaciel
  • 34 postów

Napisano 2008.09.05, 19:13

a o to moje psy i kot

Misiek, Reks i Kuba
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#17 Randall_Memphis

Randall_Memphis

    Weteran

  • Użytkownik
  • 509 postów

Napisano 2008.09.05, 20:59

ja mam wspolokatora, Kot sie zwie ale to sie chyba nie liczy? a w przyszlym tygodniu bede miec znowu prawdziwego kotka :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Chciałbym w nowej edycji #AQQ Oscarów oddać głos na ^Eskej'a jako najlepszego kompozytora, oraz ^Beherit'a za wtyczke do #Blip'a


#18 pol102

pol102

    Adept

  • Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.09.05, 21:37

ja mam wspolokatora, Kot sie zwie ale to sie chyba nie liczy? a w przyszlym tygodniu bede miec znowu prawdziwego kotka :)


Pewnie, że się liczy :) Toż to pewnie rasowa bestia ;d
A co do prawdziwego kota to jakiś rasowy czy zwyczajny misz masz ? :>

Dj Pol - Klub Studencki SPIN Bydgoszcz
Radio UTP.fm


#19 Randall_Memphis

Randall_Memphis

    Weteran

  • Użytkownik
  • 509 postów

Napisano 2008.09.05, 21:40

kitek znaleziony na ulicy, w zasadzie to kotka :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Chciałbym w nowej edycji #AQQ Oscarów oddać głos na ^Eskej'a jako najlepszego kompozytora, oraz ^Beherit'a za wtyczke do #Blip'a


#20 lew

lew

    "drapieżny" lew

  • Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.09.06, 17:24

No to ja mam dwa psy:
Jeden pies - Bambi się wabi ;) - nieznośny pie - lubi się bawić, skacze na każdego jak tylko się go pogłaska ;) najśmieszniejsze jego przyzwyczajenie to: poleci za naszym ciągnikiem gdziekolwiek ten ciągnik pojedzie ;)
Drugi pies to suczka - Diana się wabi - jak na psa bardzo mądra, spokojna, słucha każdego polecenia ;) Kocha jazdę czy to samochodem, czy to traktorem - nigdy nie odpuści jak ktoś jedzie :D
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych