Skocz do zawartości


Zdjęcie

[odrzucono] Modyfikacje transportów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Modyfikacje Transportów (45 użytkowników oddało głos)

Która z wymienianych w pierwszym poście zmiana popierasz ??

  1. Punkt 1 (6 głosów [8.70%])

    Procent z głosów: 8.70%

  2. Głosowano Punkt 2 (37 głosów [53.62%])

    Procent z głosów: 53.62%

  3. Punkt 3 (20 głosów [28.99%])

    Procent z głosów: 28.99%

  4. Głosowano Żadną z nich. Mam swoją propozycje. (Napisz jaką) (6 głosów [8.70%])

    Procent z głosów: 8.70%

Głosuj

#1 sacrus

sacrus

    Strefa AQQ

  • Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2008.09.04, 11:50

A ja ze swojej strony proponuje:
  • Usunięcie GG z listy transportów bo i tak wszyscy używają wtyczki.
  • Dodanie innych transportów tj. MSN i innych
  • Dodanie ikonki statusu tych transportów obok ikonek z wtyczek tak żeby można było zmienić status konkretnej sieci osobno a nie tylko tak jak teraz jest czyli zsynchronizowane z Jabberem.

System: Windows 8 Pro x64 PL • IE: 10.0.9200.16384 x64 • AQQ: zawsze najnowsza wersja •

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#2 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2008.09.04, 13:19

1. Nieprawda, kiedyś też tak myślałem, ale jednak niewiele osób używa transportu GG, bo dale mobilność, której nie ma wtyczka.
2. Zgoda, zwłaszcza MSN.
3. To chyba nie jest możliwe, ale nie wypowiadam się, bo nie znam tematu. Ale jeżeli jest możliwe to jestem na tak.

Tu byłem.


#3 KaeR

KaeR

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 2008.09.04, 13:57

1. Niech Was ręka boska broni. Jak jabber to jabber. Lepiej usunąć wtyczkę ;)
2. To jak? Usuwamy transport GG a dodajemy MSN? Rozumiem, że to sonda. MSN 3xTak.
3. Nie zagłosowałem w tym punkcie, ale obecny system mi pasuje. Jeśli nie zepsuje to obecnej koncepcji to takie 20 ikonek może być jak ktoś lubi. Wątpię czy to się pojawi i tak.

#4 Kendziooor

Kendziooor

    Pan Majster

  • Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2008.09.04, 16:38

1. Absolutnie nie! Często bywa tak, że połaczenie z wtyczka nie działą, a transpotry owszem! I to nie prawda ze nie są używane.
2. O, to juz prędzej. Pamietmay ile sieci mialo AQQ 1.x, chcialbmy żeby to powróciło w formie transportów. A wiec tak.
3. hmm, nie wiem czy do konca rozumiem, ale jeśli chodzi o to o czym ja myśle, to jestem na tak :P
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#5 Wojcieech

Wojcieech

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 2008.09.04, 16:44

Można sobie zarejestrować transport z innego serwera. http://www.jabberpl....wery/Porownanie

#6 nevrone

nevrone

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 2008.09.04, 17:00

1. Nie, dużo użytkowników używa transportu GG, choćby po to żeby kontaktów nie stracić ;)
2. Tak, im więcej sieci tym lepiej :D
3. Z tego co mi się obiło o uszy tzn przeczytało jeszcze na starym forum to takiej możliwości nie ma.

#7 sacrus

sacrus

    Strefa AQQ

  • Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2008.09.04, 22:43

  • Usunięcie GG z listy transportów bo i tak wszyscy używają wtyczki.

No dobra jak byłem w pracy sam to przemyślam. Jak pisałem nie pomysłem o innych komunikatorach jabber np. tych w komórkach a więc sam wycofuje się z tego pomysłu.

Co do punktu 3 też nie wiem czy to możliwe, ale AQQ było by wtedy bardziej przyjazne dla userów którzy są nowi no i była by większa kontrola nad dostępnością naszej osoby w innych sieciach a nie tak jak teraz uzależnione od konta jabber. Dlatego co do punktu 3 pasowało by żeby OC jednoznacznie odpowiedział czy jest to możliwe a jeśli tak to kiedy będzie albo dlaczego nie będzie takiego czegoś :)
System: Windows 8 Pro x64 PL • IE: 10.0.9200.16384 x64 • AQQ: zawsze najnowsza wersja •

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#8 KaeR

KaeR

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 2008.09.04, 23:39

@Wojcieech

To ja jestem dziwny, bo mając konto na aqq.eu, nie mogę podłączyć jid.pl, używając AQQ, bo na mirandzie nie sprawdzałem.

#9 Gość_ooi_*

Gość_ooi_*
  • Gość

Napisano 2008.09.07, 14:26

Akurat z jid nie można jeżeli nie masz tam konta.
Do ransportów dodałbym... tlena. Niby można osobne konto założyć dla tlena, ale transport tlena pięknie śmiga na uaznia.net i ma w sobie wbudowany notyfikator poczty

#10 cybi

cybi

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2008.09.14, 12:20

Jestem wyłącznie za transportami w tym do tlena, GG i AQQ (już mamy) i innych sieci. Lepiej niech z opcji okna konto zostanie usunięty tlen niż GG z wtyczki :P

#11 jacoSZEF

jacoSZEF

    Adept

  • Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2008.09.14, 12:30

Popieram tylko dwójkę.
Jedynka jest potrzebna i już. Co to za argument, że wszyscy używają wtyczki? Nie każdy klient jabbera a wtyczkę gadu, a przecież serwer aqq.eu nie jest tylko dla komunikatora AQQ.
Co do trójki to czy to możliwe?
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Mozilla Firefox 3.6 Beta 2 ~
Dołączona grafika

#12 Stoow

Stoow

    Bywalec

  • Przyjaciel
  • 163 postów

Napisano 2008.09.14, 12:40

Nie istnieje transport AQQ.

Dołączona grafika


#13 MartinPL

MartinPL

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 2008.09.14, 18:45

1 Nie !!!!!!!!!! Ja używam np na komie Bambusa to się przydają
2 Yeha TAK xD
3 Jesli możliwe TAK
Dołączona grafika
Wszystkie błędy ortograficzne i stylistyczne w moich postach zostały popełnione celowo.

#14 pol102

pol102

    Adept

  • Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.09.14, 19:53

1 Jestem przeciw, bo tak jest dobrze ;)
2 A może transport dla IRCa?
3 Obojetnie :D

Dj Pol - Klub Studencki SPIN Bydgoszcz
Radio UTP.fm





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych