Skocz do zawartości


Zdjęcie

CT Creative Team w akcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

#61 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.06.24, 19:55

Właśnie, taka sprawa jak byk nadaje się do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Jest to zwyczajny spam - otrzymywanie niezamówionej treści bez uprzedniego wyrażenia zgody na takową.
  • AK-47 lubi to

Tu byłem.


#62 Morpheus

Morpheus

    Weteran

  • Wtyczkopisarz
  • 712 postów

Napisano 2009.06.24, 20:17

CYTAT
Zabaw sie z Piardofonem!
Dzięki naszej aplikacji zrobisz znajomym wspaniałe psikusy! Żarty, nie bedą może wyszukane ale za to śmieszne! A o to przecież chodzi! Piardofon wspaniale pierdzi, beka a czasem puści nawet pawia! Może to zrobić z ukrycia! Wystarczy, że ustawisz czas po jakim odtworzy wybrany dźwięk! Wystarczy teraz położyć telefon i czekać na efekty!
NOWOŚĆ! Wprowadziliśmy możliwość wysyłania pierdzących MMSów! Aby wysłać komuś wybranego piarda, po prostu podaj jego numer! Będzie w szoku! wink.gif
Pamiętaj, że bierzesz odpowiedzialność za przesłanie odgłosów na wskazane przez siebie numery telefonów.

Ja tam nie chce o nic podejrzewać, bo nie sprawdzałem, ale jak myślicie, czemu ta usługa jest darmowa? Pewnie wprowadzone numery są kolekcjonowane, a potem używane do rozsyłania spamu. Jak ktoś chce to może sprawdzić, chociaż nie widzę innego sensu oferowania tej (debilnej zresztą) usługi za darmo.

#63 Andrew

Andrew

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 125 postów
  • MiejscowośćCzęstochowa

Napisano 2009.06.24, 22:32

looool, trzeba być faktycznie upośledzonym żeby takie coś ściągać, zwłaszcza, że napisanie takiego programu to jest max 2 minuty (mając przygotowane dźwięki).

Ja się zastanawiam czy nie usunąć wtyczki do smsów, i tak nie korzystam z niej a przynajmniej będę miał mniej wspólnego z CT.

#64 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.07.25, 13:34

Andrew przecież nie korzystając z bramki SMS WapStera nie korzystasz z ich usług, więc nie ma problemu. Ale chcę podkreślić jedno: przesyłanie niezamówionej informacji handlowej (oficjalna nazwa spamu) bez uprzedniego wyrażenia zgody jest bezprawne. Są na to odpowiednie paragrafy, można się domagać nawet odszkodowania.

***

Zapewne ostatnio często słyszycie, choćby w radiu, reklamę loterii "Milion za SMS". Czy wiecie, że organizatorem tej loterii jest AQQ Sp. z o.o.? Może zbierają na kampanię reklamową dla AQQ? :P

Tu byłem.


#65 Killer

Killer

    Expert

  • Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2009.07.25, 15:27

Nie tylko ten "Milion za SMS". Pamiętacie "wyślij teraz pustego SMSa na numer... " ? To też było CT. Aczkolwiek informacji o organizatorze to tam na próżno szukać. Mam wrażenie, że wstydzą się swoich poczynań.

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ


#66 wally_m82a1

wally_m82a1

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 236 postów

Napisano 2009.07.25, 15:29

Wspaniałych rzeczy tu się dowiedziałem, ale najbardziej wkurzyło mnie to że osoby do których pisałem smsy z bramki są narażone na to że będą dostawać takie durne smsy. Wiem bo sam mam ich dosyć, a nawet tego nie powiązałem z rejestracją na stronie wapstera. Zobaczę co będzie po tym "stop"ie na 2800, a jeśli to nie pomoże to usunę konto. I tak ten chłam jaki dają za darmo (chociaż teraz to już wcale pewny nie jestem czy za darmo) jest tak żałosny że nigdy nie z niego nie korzystałem. Tak samo jest z wykorzystaniem wapsterów. W sumie zacząłem się teraz zastanawiać po co ja w ogóle je kolekcjonuje. Tak się rozmarzyłem i pomyślałem sobie jakby to było fajnie jakby button od smsów przenosił od razu do Orange Multibox produkcji Dibo :D P.S.
Wyłączyłem wtyczkę Aqq sms i gdy wchodzę w zakładkę sms to wyskakuje chmurka że przekroczyłem limit znaków...

When dark evil strides across the land, and even noble hearts shrink in fear,
there are always warriors of pure spirit who take up the sword and stand their ground...



OS: Seven x64 SP1, Aqq: najnowsze, IE: 9, Wtyczki: GG,SMS, Antyspam, Aqq Last Seen, SpellChecker, Automation Date, State Notifier, StayOnTop, TuneStatus, Korektor, czasem inne - wszystkie w miarę możliwości aktualizowane.


#67 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.07.25, 18:02

Mam wrażenie, że wstydzą się swoich poczynań.

Też tak sądzę. Zwłaszcza, że takie konkursy nie cieszą się dobrą opinią tej bardziej rozgarniętej części społeczeństwa. Ale skoro trwa druga edycja "Miliona za SMS", prawdopodobnie znalazło się wielu chętnych na wygraną, tym bardziej, że twarzą loterii jest znana postać - Ryszard Rembiszewski, zwany też Panem Lotto.

Ryszard Rembiszewski wydał nam się najlepszą osobą do przedstawienia konkursu jako wiarygodnej zabawy tworzonej przy udziale doświadczonych specjalistów i przejrzystego wyjaśnienia Polakom jego reguł - uzasadnia Mariola Szypszak, sales manager w firmie CT Creative Team zajmującej się realizacją techniczną i marketingową przedsięwzięcia.

Komentarze:
http://wiadomosci.me..._loterie,group2
http://media2.pl/rek...on-zlotych.html

Tu byłem.


#68 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.07.26, 23:31

Ja dostałem kilkanaście wiadomości typu:

Właściciel numeru x proszony jest o wysłanie smsa o treści BOX na numer 8064 (0zł!) by zagrać o PORSHE BOXER lub nawet 200.000zł albo TV 52 cale!

Dostałem kilka takich wiadomości, jedne dotyczyły jakiś nieodebranych wiadomości tutaj jakaś ich reklam, na ich nie ma siły.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#69 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.07.26, 23:56

Nie no, darmowy numer i nie zagrałeś? :D

Tu byłem.


#70 lsr

lsr

    Czarna legenda forum powraca...

  • Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.07.27, 11:00

Te ich akcje mają siłę przekonywania. Wczoraj usunąłem konto na Wapsterze. Może oszczędzi to nieco moją steraną ciągłym usuwaniem smsów klawiaturę...

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D


Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl


#71 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.08.16, 00:30

Nowa odsłona faktów loterii Milion za SMS organizowanym przez AQQ Sp. z o.o.: http://media2.pl/tel...tne)-sms-y.html
Podsumuję tak: brzydzę się takimi działaniami. Gdyby nie komunikator AQQ, który cienię, nie chciałbym mieć z tym szambem do czynienia.

Tu byłem.


#72 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.16, 00:44

Wystarczy spojrzeć na komentarze i już znać reakcję ludzi. Ale i tak nie mają się do czego przyczepić, więc Wapster jak na razie jest bezkarny. Nic tylko pogratulować. Dobrze, że nie oglądam kanałów na których jest emitowana ta reklama, bo już nią nie raz widziałem to aż się niedobrze robi patrzeć ciągle na to samo. Teraz nic, tylko czekać na kolejny pomysł na jakąś loterię przez CT. Na takie duperele to im pieniędzy nie szkoda, a żałują pieniędzy na reklamę dla AQQ w telewizji.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#73 lsr

lsr

    Czarna legenda forum powraca...

  • Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.08.16, 01:13

To ja im jeszcze coś podpowiem. Niech w regulaminie serwisu wapster.pl zastrzegą, że założenie tam konta lub pobranie jakiegokolwiek dodatku równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na otrzymywanie płatnych sms-ów reklamowych. Będzie to niejako konsekwentną realizacją raz obranej strategii...

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D


Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl


#74 Killer

Killer

    Expert

  • Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2009.08.16, 09:10

Ja ostatnimi czasy bardzo często dostaję na telefon konkursy konkursowe od Wapstera, że "Pani Janina wytypowała ten numer telefonu do odbioru nagrody, ale nie odnotowano rejestracji". Mnóstwo tego typu bzdurnych sms-ów od Wapstera, nakłaniających do wysyłania SMS'ów za 3,66 zł. Tak wiem, to konsekwencja tego, że wielce litościwie dostaję od nich Wapstery na AQQ, z których i tak korzystam sporadycznie. Trzeba będzie zrezygnować z tych Wapsterów w imię czystej skrzynki telefonu i spokojnych nerwów.

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ


#75 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.16, 09:26

Niech w regulaminie serwisu wapster.pl zastrzegą, że założenie tam konta lub pobranie jakiegokolwiek dodatku równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na otrzymywanie płatnych sms-ów reklamowych

Chyba tam jest coś takiego napisane. Przynajmniej czytałem regulamin jakiegoś dodatku Rentgen czy coś takiego i było napisane, ale Ci chyba chodzi o regulamin, który jest przy rejestracji.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#76 Magnes

Magnes

    Bywalec

  • Przyjaciel
  • 110 postów

Napisano 2009.08.16, 10:46

Na takie duperele to im pieniędzy nie szkoda, a żałują pieniędzy na reklamę dla AQQ w telewizji.


Pbo Ty czytasz w ogóle co piszesz? Jest tutaj bardzo prosta zasada - kasy im nie szkoda bo to zarabia na siebie i zapewne na AQQ też. Ja tam osobiście nie mam nic przeciwko takim praktykom, śmierć frajerom, jak to mówią. Regulaminy się czyta i takie są konsekwencje frajerstwa ludzi, a potem się wkurzają bo ktoś im czarno na białym wykazał, że są niepełnosprytni ;)

Aczkolwiek faktycznie ciekawostka się wkradła w ich regulamin:

6. W odpowiedzi na zamówienie Użytkownik otrzyma Usługę - Serwis Multimedialny, na który składają się komunikaty SMS/MMS zawierające:
a)produkt, produkty bądź zakładkę WAP do pobrania elementu lub elementów (w zależności od zamawianej treści),
b)komunikaty zawierające informację o ofercie WapSter.
8. Opłata za połączenie z WAP nie jest wliczona w cenę Usługi i jest zależna od aktualnych stawek Operatora GSM. (...)
13. W przypadku, gdy Użytkownik nie jest zainteresowany otrzymywaniem komunikatów SMS/MMS będących elementem realizacji Usługi, opisanych w punkcie 7 powyżej ...


Błąd czy celowe działanie? Tego nie dowiemy się pewnie nigdy :P

@VPN: A co ma komunikator wspólnego z tym "szambem"? Nie chcesz, nie grasz i też nie masz z tym nic wspólnego ;)
Możecie mi skoczyć z takim moderowaniem:
Sygnatura edytowana
Regulamin IV.1, IV.4

#77 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.16, 11:15

Pbo Ty czytasz w ogóle co piszesz? Jest tutaj bardzo prosta zasada - kasy im nie szkoda bo to zarabia na siebie i zapewne na AQQ też.

Czytam. Z resztą wiem o tym, ale teraz i tak wyświetlają reklamy w AQQ, więc jakaś kasa by z tego była, a gdyby przybyło użytkowników to pewnie ceny reklam by podwyższyli. Marne pieniądze by z tego były, ale lepsze to niż nic. Mogli by dać tą swoją loterię i reklamę AQQ i też by zarabiali. Ale i tak nikt na to nie ma wpływu poza CT.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#78 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.08.16, 12:44

Wareczek nadesłał mi kolejny szokujący artykuł. Dość długi, ale warto przeczytać: http://wyborcza.pl/1...bijmy_meza.html
Ja zacytuję tylko kwintesencję:

Prosiłem operatora sieci żony o informację, jaka firma kryje się pod numerem 7281. Chciałem tam pójść, poszukać go. Odmówili mi, zasłaniając się tajemnicą służbową. Pomogła mi koleżanka z telekomunikacji. Powiedziała, że numer należy do firmy CT Creative Team z Warszawy, która jest właścicielem strony www.wapster.pl. Pojechałem do ich siedziby.

Sekretarka nie dopuściła mnie do dyrektora, nie chciała z nikim skontaktować. Zadzwoniłem tam, musiałem brzmieć naprawdę żałośnie, bo jakiś pracownik ulitował się nade mną i powiedział, że w firmie pracuje kilkadziesiąt osób, których zadaniem jest naciągać ludzi na jak największą liczbę SMS-ów. Po prostu siedzą i podrywają innych przez komórki.


Tu byłem.


#79 Tomasz.G

Tomasz.G

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 2009.08.16, 13:02

VPN, w artykuły w Fakcie też wierzysz? Kto normalny rozbiłby związek małżeński dla kogoś kto pisze takie pierdoły jak w artykule powyżej... Daj spokój.
Aczkolwiek wpisując 7281 w Google można się dowiedzieć, że faktycznie takie smsy mają miejsce. Natomiast historyjka, która jest temu przypisana powyżej to jakaś bujda na kółkach.
Pozdrawiam, Bo$s.

#80 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.16, 13:08

Też jakoś w to nie wierze, ale taką kasę to można naciągnąć, więc i tak trzeba uważać. Pewnie ktoś się zdenerwował na CT i wymyślił taką bajkę i trzeba być nieźle rąbniętym, aby z kimś wysyłać takie smsy i na dodatek krótko i dużo, bo przecież wiadomo, że im więcej smsów tym więcej się płaci i to jeszcze z kimś obcym. Bajki i tyle.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych