Skocz do zawartości

Zdjęcie

Black Inspiration

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
136 odpowiedzi w tym temacie

#121 Linkfan

Linkfan

Bywalec

• Użytkownik
  • 151 postów

Napisano 2009.07.27, 07:02

Ja tylko dodam że na Celeronie 1,7 ( ! ) chodzi jak złoto. Jak na XP ( bez modyfikacji ) oraz Windows 7 RC.
Dołączona grafika

#122 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.07.27, 09:47

lol zapomniałeś jeszcze dopisać do "nielegalnych przeróbek" - "nielegelalnego systemu operacyjnego".

Nie masz czym się chwalić.

Skoro nie potrafisz pomóc to po co się odzywasz?

Przecież ci napisałem, że to prawdopodobnie wina nielegalnego systemu. Pbo to zresztą potwierdził, bo nie jedna osoba mająca błędy jedzie na przeróbkach XP takich jak MX7.

Skoro nie wiesz nawet co to za wersja to po co się odzywasz ?

"System na którym modyfikacja bazuje: Windows XP PRO SP3 Corporate" Napisałem gdzieś coś innego?

Takie błyskotliwe posty/komentarze umieszczaj w miejscach do tego przeznaczonych - w komentarzach na onet. itp.

Wielce oburzony, bo ktoś mu wypomniał używanie nielegalnego systemu. Czymś takim to możesz się chwalić na onecie.

Nazwa wcale nie sugeruje ze to przeróbka najnowszego Windowsa

Rzeczywiście, Windows MX7 od razu kojarzy się z Windows XP a nie z Windows 7...

MX7 wyszedł jeszcze przed jakąkolwiek wiadomością o tym iż Windows Seven - powstanie

Dzięki za info. Nie śledzę pirackiego oprogramowania, wiec nie wiedziałem. Co nie zmienia faktu, że dla wielu nazwa może być myląca.

Chwyt marketingowy, jak pewnie wiesz, ma w ogólnym założeniu przyczynić się wzrostowi [np.] sprzedaży

Popularności także.

Dodam, że w zasadzie nie mam absolutnie żadnych problemów z tym systemem - z funkcjonowaniem programów etc.

To się ciesz.

Więc bardzo wątpliwe by wina leżała w OS.

A jednak jest to bardzo prawdopodobne.

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#123 Lord ByRad

Lord ByRad

Expert

• Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2009.07.27, 10:25

Możliwe, że problemy akurat z tą kompozycją wynikają z tego, że w jej kodzie znajduje się kilka błędów (jak bawiłem się skryptami do niej to parę wyłapałem... - błędne tagi, margin-top -right -bottom -left zamiast margin:1 2 3 4, czy: style="font:'normal 11px MS Sans Serif'; color: '#000000'" - występujący w większości kompozycji). Może spróbuj BlackInspiration JSmod - jeżeli będzie OK, to znaczy, że w jakiś sposób w MX7 został przerobiony silnik IE... A co do samego korzystania z MX7 to słyszałem od kumpla, że miał problemy z modyfikowaną wersją windowsa (niestety nie pamiętam już jaką dokładnie ;/ ) jak bawił się .NET (wszystko inne działało bezproblemowo), ale problem znikł jak zainstalował oryginalną wersję z MSDAA, więc problem może być właśnie po stronie plików zmodyfikowanych (lub braku tych, które w systemie być powinny) przez autora MX7... Ale nawet jeżeli po zainstalowaniu oryginalnego systemu znikną problemy, to niekoniecznie musi świadczyć o tym, że wina leżała w samem wersji MX7 - system może być po prostu zaśmiecony po np. 2 latach ciągłego korzystania (bez jego reinstalowania)...

279.gif

#124 Gość_Jedriq_*

Gość_Jedriq_*
  • Gość

Napisano 2009.07.28, 12:44

Skoro nie potrafisz pomóc to po co się odzywasz?

Przecież ci napisałem, że to prawdopodobnie wina nielegalnego systemu. Pbo to zresztą potwierdził, bo nie jedna osoba mająca błędy jedzie na przeróbkach XP takich jak MX7.

No właśnie prawdopodobnie.. wiec prawdopodobne okazało się nieprawdopodobnym. Co do legalności, jestem absolutnie przekonany (sic!), że oprogramowanie tudzież multimedia [filmy, mp3] na Twoim kompie - pochodzą w 100% z legalnego źródła. [Jeśli jednak coś tak nieprawdopodobnego jak nielegalny film na Twoim dysku, miałoby miejsce, to w zasadzie jesteś hipokrytą]. EOT.

Dzięki wielkie Lord ByRad za realną i rzetelną pomoc. Dzięki Tobie wpadłem na to by ściągnąć najnowszą wersje IE - i poskutkowało [wina więc ani trochę nie leżała w OS, a w starej wersji IE]. Teraz kompozycja chodzi tak jak powinna - idealnie, bez przy/za/cinania się. Gdyby komuś zdarzył się taki problem - aktualizacja IE [do np. ver.8] powinna pomóc - w każdym bądź razie mi pomogła. Jeszcze raz dzięki. Pozdro4all.

Użytkownik Jedriq edytował ten post 2009.07.28, 12:46

#125 wilk

wilk

Bywalec

• Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 2010.01.24, 09:20

Może tak jakaś nowa wersja ;)

AQQ: 2.6.0.10
Kompozycja: GG 12
Wtyczki: Reboot, SpellChecker

#126 Prysiu

Prysiu

Początkujący

• Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 2010.04.29, 06:57

Może ja mam problemy z przeczytaniem tej czcionki, ale na splashu wydaje mi się, że jest napisane "Black Ispiration" :)

#127 Linkfan

Linkfan

Bywalec

• Użytkownik
  • 151 postów

Napisano 2010.04.29, 09:23

Wiem... :)

Poprawię jak tylko będę wydawał nową wersję.

Lord poprawił uciążliwe błędy w BI JS więc przy okazji i to zaktualizuje.

Macie może jakieś sugestie co zmienić?
Dołączona grafika

#128 wilk

wilk

Bywalec

• Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 2010.07.22, 11:13

Poprawienie błędów + dodanie menu kompaktowego :thumbup:
Co do zmian... hmm... Może coś w stylu Windows Black Style, AQQ 7 - fajne obramowanie ;)

#129 DeepPhilosopher

DeepPhilosopher

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 2010.07.29, 13:25

Co do zmian... hmm... Może coś w stylu Windows Black Style, AQQ 7 - fajne obramowanie ;)

Popieram, tym bardziej iż jest to bardzo dobrze zrobiona kompozycja, dodał bym jeszcze wersję z ukrywanym opisem typu AQQ 7 :) uważam że wszystkie lepsze kompozycje powinny mieć taką wersję tak jak menu kompaktowe :)

Użytkownik stivo edytował ten post 2010.07.29, 21:45
Nie cytujemy ostatniego posta w całości..

• wilk lubi to

Windows 7 x64

#130 Chronos

Chronos

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 2010.08.17, 12:18

Kompozycja będzie rozwijana? Bo nadal ma swoich fanów.
Version AQQ: najnowsza beta ^ Kompozycja: Black Inspiration by Linkfan.
Wtyczki: Antyspam/AQQ-Last-Seen/AQQPajacykEx/AQQRadio/AQQRestarter/AutomationDate/Blocker/BugReport/Chińczyk/Okręty/Inwigilator/Korektor/SpellChecker/Pogoda/QuickQuote/Responder/SendState/TuneStatus

#131 Linkfan

Linkfan

Bywalec

• Użytkownik
  • 151 postów

Napisano 2010.08.17, 15:46

Obecnie nie mam czasu za bardzo... Postaram się na dniach wypuścić z menu kompaktowym muszę jeszcze jedna rzecz wywalić :)

PS. Do weekendu możecie się spodziewać. Jak coś to pisać na AQQ i poganiać :)
  • wilk lubi to
Dołączona grafika

#132 wilk

wilk

Bywalec

• Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 2010.08.22, 17:15

Jak coś to pisać na AQQ i poganiać

Jak idą prace? :)

#133 Linkfan

Linkfan

Bywalec

• Użytkownik
  • 151 postów

Napisano 2010.08.22, 18:59

Proszę :)
Black Inspiration 1.3

Załączone miniatury

• screen12.png

• Prysiu, GuardianCoyote, Silverlight i 1 inna osoba lubią to
Dołączona grafika

#134 Mikul

Mikul

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2012.05.10, 11:40

Używam aqq w sumie juz od 3 lat, przewinęło sie przez moje ręce wiele kompozycji jednak ta najbardziej przypadła mi do gustu, ciągle jej używam, czekam na aktualizacje :))

#135 brovar

brovar

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2013.01.20, 01:54

Czy przewidywana jest jakaś aktualizacja? Bo po ostatnim updacie aqq część efektów wizualnych poszła się paść i okno jest otoczone standardowym borderem winforma :(

#136 Lord ByRad

Lord ByRad

Expert

• Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2013.01.20, 13:07

Jak będziesz cierpliwie czekał to bardzo możliwe, że się coś kiedyś pojawi - ale na chwilę obecną nie będę nawet próbował wróżyć kiedy, ani gwarantować czy w ogóle ...

279.gif

#137 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2013.01.20, 14:12

Czy przewidywana jest jakaś aktualizacja?

Co prawda autor kompozycji jeszcze od czasu do czasu na forum zagląda (ostatnio 16.12.2012) ale możesz sie odezwać do niego na AQQ (linkfan@aqq.eu) i spytać :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych