Skocz do zawartości


Zdjęcie

McGrey


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

#41 eSKej

eSKej

    Master Flamaster

  • Dekorator
  • 953 postów

Napisano 2009.05.10, 22:12

- Tło listy osób na czacie. Białe jak dla mnie średnio pasuje.
- Czemu tło wiadomości sms w archiwum jest inne niż szare? Jedyne miejsce gdzie ejst jakiś inny kolor co ciut dziwnie wygląda jak dla mnie.
- Da radę o wersję okna rozmowy bez awatarów? Np coś jak an czacie. Jednak wole dużo tekstu a mało wszelkich dodatków. Przeciez to treść jest w tym oknie najważniejsza.

- Z tego co widzę zmieniając kolor dla listy osób na czacie zmieniam jednocześnie kolor obszaru wpisywanego tekstu, a tam szary kolor nie wygląda najlepiej
- Nie jest to jedyne miejsce, bo lista pokoi czatowych też jest biała :P ale ok w najbliższej aktualizacji dodam do zakładki SMS podobne tło co na liście kontaktów
- Spróbuje zrobić wersje bezavatarową, ale nie obiecuje

Nie wiem czemu ale ja w tej kompozycji mam ten dodatkowy pasek przewijania - jak przedłużę listę kontaktów to on znika ale jej długośc nie powinna mieć znaczenia według mnie

na drugim systemie też mi się to dzieje. Na razie nie wiem co jest przyczyną, ale będę próbował ją znaleźć.

Nie wiem, gdzie się ustawia w kompozycjach, aby zapisane SMS-y były "wyśrodkowane" i nie pojawiał się poziomy scrollbar, ale bardzo bym prosił o poprawienie tego

Rozumiem, że to wina jakiegoś długiego linku, który nie jest odpowiednio łamany do następnej linii. Jeśli tak, to problem będzie rozwiązany w najbliższej aktualizacji.

Jeszcze jedno, obsługa UserMood będzie?

EDIT: Jakby jeszcze do niej ikonki nastrojów zrobić to byłby cud, miód i orzeszki ^^

No, tych ikonek nastrojów to trochę jest, nie wiem czy będzie mi się chciało tyle ich przerabiać

Skąd ten biały pasek? Dzieje się to tylko przy zaznaczeniu tego kontaktu.

Brak zawijania przy dłuższych wiadomościach.

Obydwa błędy będą poprawione w najbliższej aktualizaji

Mam dość ciekawy błąd. W dodatkowych ustawieniach kompozycji wyłączyłem awatary i UIN jednak czasem się zdarza, że przy niektórych kontaktach są wyświetlane awatary po uruchomieniu AQQ. Po zaznaczeniu kontaktu awatar już jest usuwany. Nie wiem na ile jest to błąd samego AQQ a na ile kompozycji, jednak przy żadnej innej się z czymś takim nie spotkałem.

Tego jeszcze nie badałem, ale biorąc pod uwagę, że na kompozycji Vista (made by Oconnel) też mi się to dzieje, to wnioskuje, że jest to jednak błąd AQQ.

#42 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.05.10, 22:27

- Nie jest to jedyne miejsce, bo lista pokoi czatowych też jest biała ale ok w najbliższej aktualizacji dodam do zakładki SMS podobne tło co na liście kontaktów

Nie wiem czy mówimy o tym samym. Mi chodzi o tło poszczegolnej wiadomości sms w archiwum. Jest takie brązowawe co nijak nie pasuje do reszty.

- Spróbuje zrobić wersje bezavatarową, ale nie obiecuje

Już sobie poradziłem. Efekt jest zadowalający jak dla mnie :)

EDIT:

No, tych ikonek nastrojów to trochę jest, nie wiem czy będzie mi się chciało tyle ich przerabiać

gdybyś to zrobił (lub poczekał do wtyczki UserInfo) to byś ołtarzyk miał :P

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#43 eSKej

eSKej

    Master Flamaster

  • Dekorator
  • 953 postów

Napisano 2009.05.10, 23:28

aaa, to o same wiadomości chodziło. No, ok, mi brązowy się podobał, bo ładnie się komponował z szarym tłem, najchętniej to bym dał na przemian raz brązowe raz jasnoszare, no ale AQQ tego nie przewiduje :(
Wiadomości przychodzące w oknie rozmowy też są w brązowym kolorze, więc nie jest to jedyny brązowy element. Poza tym stwierdziłem, że szare byłyby zbyt monotonne, no ale może rzeczywiście... hmm... może gdyby cała kompozycja miała więcej brązowych akcentów to... no nic, ja sobie pogdybam, potestuję różne kombinacje itd.
Tymczasem zaprezentuje dwie wersje które już uzyskałem. Domyślam się więc, że póki co wolicie szarą, no to, skoro tak, to w najbliższej aktualizacji tak właśnie będzie wyglądało archiwum sms (obrazek 1) ;)

Dołączona grafika Dołączona grafika



#44 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.05.11, 00:20

Drugi screen moim zdaniem wypadł lepiej, i gdybyś tak jeszcze przywrócił ten Toolbar brązowawy. :D

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#45 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.05.11, 08:24

Osobiście wole szary z lewej. Jakoś lepiej dla mnie się komponuje ;) Gdybyś jednak się zdecydował pozostawic ten brązowy to można liczyc na udostępnienie (mniej lub bardziej publiczne0 plików z szarym?

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#46 Sotom

Sotom

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 2009.05.11, 17:47

Dla mnie tez ten z lewej wyglada lepiej :)

#47 Tomek

Tomek

    Weteran

  • Pomocnik
  • 569 postów

Napisano 2009.05.11, 18:34

Ja także bym wolał wersje po lewej.

Windows 7 SP1, IE 11, Wersja AQQ x64: najnowsza wersja, Kompozycja: Standard, Wtyczki: standardowe.


#48 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.05.11, 20:50

No i mnie przegłosowali. :D W ogóle ten odcień brązowego nie pasuje, gdybyś już miał dać, to może by tak ten z okna rozmowy? ;)

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#49 Emiya Shirou

Emiya Shirou

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 2009.05.14, 14:44

Pobrałem sobie skórkę z 1 postu i zainstalowałem, i OMG normalnie kocham tą skórkę no <3 Jest genialna ^.^

#50 Loran

Loran

    Bywalec

  • Wtyczkopisarz
  • 147 postów

Napisano 2009.05.14, 20:14

Kompozycja genialna w każdym calu ;P Moim zdaniem nic nie wymaga korekty - 11 / 10 :)
System operacyjny: Windows XP Professional SP 3
Używane wtyczki: Standard + AQQ Radio (1.4.2) + Blocker (1.4.9)
Używane moje wtyczki: AQQ Last Seen, AQQ Msg to Anybody, AQQ Contact State
Internet Explorer: 8.0 PL
Kompozycja: eSKej McGrey
___________________
Dołączona grafika

#51 Borut

Borut

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 116 postów

Napisano 2009.05.20, 13:29

Przydałaby się ta wersja kompozycji także w wersji kolorowej. Nie lubię szarości.... http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif Wygląd jest miodzio tylko mi koloru brak.

Pozdrawiam!

#52 Zerbus

Zerbus

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2009.05.22, 23:49

Pierwsza kompozycja do AQQ 2 która naprawdę mi się podoba!
Znalazłem jedne błąd przeglądając temat nie zauważyłem żeby ktoś go wymienił, mianowicie przy skalowaniu czcionki w liście kontaktów nazwy kontaktów nie zmieniają swojego rozmiaru.

#53 eSKej

eSKej

    Master Flamaster

  • Dekorator
  • 953 postów

Napisano 2009.05.23, 00:05

Zostanie to poprawione razem z częścią zgłoszonych błędów w najbliższej aktualizacji.
(Aktualizacja będzie wieczorem w sobotę, a ewentualnie w niedziele ;))

#54 Creator

Creator

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2009.05.23, 18:36

a ja mam taki dziwny problem
w ogóle mam jakies dziwne problemy z kompozycjami, co powinienem zrobić ??

http://img37.imagesh...nazwy2kopia.jpg

#55 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.05.23, 18:39

Powinieneś zainstalować Internet Explorer 7 lub nowszy.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#56 karololszak

karololszak

    podróżnik w czasie

  • Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2009.05.23, 18:40

@Creator - wgraj IE7 albo najlepiej IE8...

//Ups... spóźniłem się ;P

Użytkownik karololszak edytował ten post 2009.05.23, 18:40


#57 Creator

Creator

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2009.05.23, 19:39

wielkie dzięki :)

#58 Loosa

Loosa

    Weteran

  • Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 2009.05.24, 16:59

Nie wiem, czy da się coś z tym zrobić, ale przy klonie wtyczki gg wszystkie dotyczące wtyczki gg opcje pokazują się w wyglądzie standardowym - zarówno wygląd obramowanbia ustawień, ustawień wtyczki gg w menu, jak i w tooltipie na dole dot. zmian stanów/opisów.

OS, IE, AQQ, Wtyczki, Kompozycja.


#59 eSKej

eSKej

    Master Flamaster

  • Dekorator
  • 953 postów

Napisano 2009.05.24, 22:54

Aktualizacja kompozycji: wersja 1.1

lista zmian:


:dodano: Dodane zawijanie długich linków w oknie rozmowy oraz w archiwum sms
:dodano: Dodana skórka do wtyczki Pogoda (wymagana wersja wtyczki to minimum 1.2.0.13 obsługująca nowe tagi)
:poprawiono: Poprawki w wyświetlaniu zaznaczonych kontaktów
:poprawiono: Modyfikacja wyglądu archiwum sms
:poprawiono: Poprawiony błąd z dodatkowym scrollem listy kontaktów
:poprawiono: Kilka innych drobnych modyfikacji

W dalszych aktualizacja planuje m.in. dorobić więcej emotek, przerobić skórkę Pogody, zmodyfikować styl okna rozmowy, wprowadzić obsługę UserMood oraz oczywiście poprawić błędy, których jeszcze nie wyeliminowałem.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Nie wiem, czy da się coś z tym zrobić, ale przy klonie wtyczki gg wszystkie dotyczące wtyczki gg opcje pokazują się w wyglądzie standardowym - zarówno wygląd obramowanbia ustawień, ustawień wtyczki gg w menu, jak i w tooltipie na dole dot. zmian stanów/opisów.

hmm... też mam klona GG i wszystko jest ok, upewnij się że klon wtyczki jest w tej samej wersji co oryginalna wtyczka.

#60 Loosa

Loosa

    Weteran

  • Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 2009.05.24, 23:10

upewnij się że klon wtyczki jest w tej samej wersji co oryginalna wtyczka.

Klon z najnowszej bety, po dwóch restartach to samo.
Dla dowodu screeny:
Dołączona grafikaDołączona grafika

Edit: Po interwencji eSKeja na PW i wykazaniu mojej głupoty - śmiga jak należy ;)

Użytkownik Loosa edytował ten post 2009.05.24, 23:28

OS, IE, AQQ, Wtyczki, Kompozycja.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych