Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tune Controller 2.0.0.0

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2009.05.11, 21:24

Tune Controller 2.0.0.0

Data wysłania: 2012.08.07, 11:53

Data aktualizacji: 2015.10.24, 10:04

Wtyczka jest kontynuacją wtyczki WinampController napisaną przeze mnie i Killer'a, w której była obsługa tylko i wyłącznie Winamp'a. Nowa wtyczka oferuje obsługę takich odtwarzaczy jak: Winamp, Foobar2000, Windows Media Player, AIMP oraz KMPlayer.

Zmiany w Tune Controller 2.0.0.0

• Przepisanie wtyczki pod kompilator CodeGear C++ Builder 2009.
  • Optymalizacja kodu.
  • Poprawiono drobny błąd z tworzeniem przycisków w oknie rozmowy.
  • Rozdzielenie obsługi Winamp, AIMP i KMPlayer (ze względu na drobne różnice).
  • Poprawa obsługi KMPlayer i AIMP.
  • Przy braku ustawień paczki ikonek domyślnie ładują się ikonki z aktywnej kompozycji lub FamFamIcons.

zainstaluj dodatekPobierz pliklista zmian

#2 saviola

saviola

Bywalec

• Użytkownik
  • 104 postów

Napisano 2009.05.11, 21:45

Mała propozycja...
Do wtyczki można by dodać małe okno z aktualnie granym utworem, bo wg mnie bezsensowne jest patrzenie w okno np. winampa i zmieniać utwór w oknie aqq.
Małe okno pomiędzy oknem aqq a wtyczką Pogoda ( jeśli ktoś posiada) wyświetlające odtwarzany utwór

Użytkownik saviola edytował ten post 2009.05.11, 21:46

Spoiler

#3 hex

hex

Adept

• Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 2009.05.11, 22:23

Ja używam w foobarze globalnych klawiszy, ale chętnie potestuję wtyczkę.

#4 Mangel

Mangel

Bywalec

• Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 2009.05.11, 22:38

Sugeruje dodać obsługę jetAudio. :-)
  • ss9227 lubi to
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ Kompozycja: ProStandard ~ Wtyczki: TAKIE ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Opera 10.x (zawsze najnowsza)
Dołączona grafika

#5 .RadziU.

.RadziU.

Początkujący

• Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 2009.05.13, 07:35

Fajnie, że działa z WMP12, nie to co Tune Status :P
AQQ: 2.2.0.25 / Kompozycja: Windows Black Style / Wtyczki
System: Windows Se7en / Przeglądarka: Firefox / Odtwarzacz: AIMP / WMP12
(update)

#6 Jaro88PL

Jaro88PL

Mam pędzel, to go używam! =)

• Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2009.05.13, 11:14

Działa z WMP12 bo ktoś pomógł :blush: :P
A tak serio. To dobra robota. Tylko szkoda że jest ten jeden mały znany Ci błąd ale na szczęście nie występuje non stop :)

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact

#7 karololszak

karololszak

podróżnik w czasie

• Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2009.05.13, 17:56

...proszę was o propozycje jakie odtwarzacze muzyczne miała by obsługiwać wtyczka

Wg. mnie, powinna obsługiwać te odtwarzacze, które obsługuje Twoja wtyczka TuneStatus [ ... nie wiem czy się jednak tak da ... ]

#Edit : Podpisuję się pod poniższą propozycją rękami i nogami xD - ale co do połączenia TuneController i TuneStatus - raczej nie - niektórzy mogą woleć tylko jedną funkcję ( np. po co mi wstawianie do opisu tego czego słucham - nie podzielę się ;P )

Użytkownik karololszak edytował ten post 2009.05.14, 18:11

#8 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.05.14, 17:39

Moim zdaniem funkcjonalności wtyczek Tune Controller i Tune Status powinna zostać połączona i skompilowana w jedną całość.

I mam fantastyczną propozycję.

Czy nie dałoby rady zrobić tak, żeby w kompozycję wstawiało się tagi, odpowiadające za dane przyciski? W ten sposób można by było je wstawić gdzie się chce, oskórkować jak się chce i wstawić te przyciski, które się chce. Bo aktualny układ przycisków jest taki najprostszy z możliwych, a można by się tym całkiem nieźle zabawić. :)

Co Ty na to, Beherit?

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#9 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2009.05.14, 19:37

@Silverlight No cóż da się zrobić, żeby te wtyczki stanowił całość ale... Potem pogubię się w kodzie i będą krzaczki, że coś działa a coś nie dlatego jednak zostanę przy osobnych wtykach.
Co do tagów to niestety nie wiem jeszcze jak to zrobić ale zobaczymy może coś się uda... ;)

Poza tym popracuję nad obsługą iTunes i pozostałych odtwarzaczy które są w TuneStatus :) Ale nie obiecuję, że się uda...

#10 forest

forest

Początkujący

• Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 2009.05.27, 00:38

Ja proponuje w takim razie dodać obsługę AIMPa :)

#11 Herman

Herman

Początkujący

• Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 2009.05.30, 14:32

ja proponuję obsługę iTunes

#12 UsagiAddict

UsagiAddict

J̵ava͡Pr͝òg̢ram̵mer

• Użytkownik
  • 1175 postów
  • MiejscowośćWrocław

Napisano 2009.05.30, 22:16

@up: popatrz 2 posty wyżej..

Does the scent of soil and beast
Breathe the life into the animal you hide
Dołączona grafika

#13 jojo87

jojo87

Niedoszły wtyczkopisarz

• Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2009.06.09, 23:27

Czy mi się tylko zdaje czy przycisk wstrzymywania/wznawiania odtwarzania muzyki w oknie rozmowy reaguje szybciej od tego z okna głównego? Jak by co to korzystam z wersji 1.0.0.0 a nie widzę tutaj informacji o nowszej wersji, ba jakiejkolwiek więc wnioskuje, że tak owej nie było.

#14 Gość_Adn_*

Gość_Adn_*
  • Gość

Napisano 2009.07.29, 14:24

A ja z innej beczki - dodałbym obsługę AQQ Radio, ale to chyba nierealne :(

no i przychylam się do prośby o dodanie informacji o aktualnym utworze

#15 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2009.08.02, 12:25

Ja proponuje w takim razie dodać obsługę AIMPa :)

Przecież wtyczka obsługuje AIMP...

Czy mi się tylko zdaje czy przycisk wstrzymywania/wznawiania odtwarzania muzyki w oknie rozmowy reaguje szybciej od tego z okna głównego?

Był mały bubel w kodzie - w nowej wersji będzie już okej :P

dodałbym obsługę AQQ Radio, ale to chyba nierealne :(

No zgadłeś - nie realne, ni jak się da to zrobić.

no i przychylam się do prośby o dodanie informacji o aktualnym utworze

Ehhh ja nie wiem co z tym macie... Już pisałem, że spoko ale np nie sprawdzi się to z WMP i iTunes (bo tam nie da się wyciągnąć od tak informacji). Poza tym to trochę męczące - kopiować pół kodu z TuneStatus :D

Nowa wersja wtyczki z obsługą nowych odtwarzaczy jest już na warsztacie ;) Więc cierpliwości jeszcze trochę :D

Użytkownik Wareczek edytował ten post 2010.08.31, 17:39

#16 Gość_Gumka23_*

Gość_Gumka23_*
  • Gość

Napisano 2009.08.09, 12:44

Witam,

mam problem z wtyczka.

Uzywam AIMPa w wersji 2.51 build 330, najnowszego AQQ, a to wszystko na Viscie.

Wtyczka dziala bez zarzutow poza jednym wyjatkiem- nie dziala opcja uruchamiania odtwarzacza po nacisnieciu "Odtwarzanie". Opcja ta jest wlaczona w konfguracji wtyczki i odtwarzacz rowniez prawidlowo jest wybrany.

Gdy recznie uruchomie AIMPa to wszystko dziala, nawet wylaczanie AIMPa przy nacisnieciu "Zatrzymaj".

Ma ktos jakas rade?

Z gory dzieki za pomoc.

#17 MeFisto

MeFisto

Adept

• Użytkownik
  • 377 postów

Napisano 2009.08.09, 14:12

Gumka23 zgłoś problem tutaj.

U siebie sprawdziłem i jest dokładnie to samo. Dodam, że ja nie mam ustawionego AIMPa jako domyślnego.

IE: 11 (domyślnie Firefox)
Wersja AQQ: 3.0.1.11

Wtyczki: GG Network, AQQ Restarter, AQQ Contact State, FixUpdater, NotifyMe, ProfileViewer, SiblingsState, SpellChecker, Streamer, TabKit, Wklejka
Kompozycja: Silverlight Sense

#18 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2009.08.09, 16:22

Błąd jest mi znany i ostatnio go naprawiłem jak parę innych ;) Po prostu poczekajcie jeszcze trochę na nową wersję wtyczki :)

#19 Gość_Gumka23_*

Gość_Gumka23_*
  • Gość

Napisano 2009.08.12, 15:01

Błąd jest mi znany i ostatnio go naprawiłem jak parę innych ;) Po prostu poczekajcie jeszcze trochę na nową wersję wtyczki :)

Swietnie. Jeszcze jakbys mogl podac przyblizona date wypuszczenia nowej wersji :) niechce mi sie codziennie sprawdzac ;)

#20 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2009.08.12, 15:14

Szczerzę to nie mam pojęcia kiedy dokończę wtyczkę - na razie mam za dużo spraw prywatnych na głowie. W sumie wtyczka prawie gotowa: zrobiłem optymalizacje kodu, poprawiłem trochę błędów i obsługę AIMP oraz KMPlayer. Jedynie co mi zostało to wprowadzić obsługę m.in JetAudio i innych odtwarzaczy, które mam już przegotowane (w programie exe, tylko przenieść na wtyczkę :P).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych